Onun, eski sevgilisiyle cinsellik yaşadığını öğrendiğinizde tepkiniz ne olur?

Sevdiğiniz kız ağırbaşlı iyi niyetli biri, öyle her gördüğü yakışıklı erkeği soran tiplerden de değil. Ama gizlice bu kişinin mesajını okuduğunuzda bir arkadaşına, eski sevgilisiyle cinsellik yaşadığını, bakire olmadığını ve bunu size söylemekte kararsız olduğunu öğreniyorsunuz.

Bu durumda hemen ayrılır mısınız, ağzından laf alıp itiraf etmesini mi sağlarsınız yoksa başka bir tepki mi verirsiniz?

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Kişiliğini siz kendiniz anlatıyorsunuz. Ağır başlı olduğundan bahsediyorsunuz. Ayrıca sizden önceki bir durum bu. Sizi aldatmış da değil. Sorun yapmamanız gerekir. Mutlaka sizin de olmuştur birileriyle ya da düşünmüşsünüzdür. O da sevmiş, güvenmiş ve birlikte olmuş. Bu kadar basit. Kafanızda büyütmeyin bunu. Sizden önceki sevgilisiyle birlikte olması onu hafif ve kişiliksiz yapmaz. Ki öyle değil olmalı ki siz onu seçtiniz... Böyle düşünün.

0|0
    0|0
    • kendim için sormamıştım :)

Kızlar Ne Diyor 3

• kişiliğine göre muamele.. sonuçta seninle bir şeyler yaşadığında onu kullanmak için yaptığını düşünmeyecektir seviyorsanız hatta bir şarkıdada geçer sevişmek sevmekten gelir.. inanmıştır karşısındakine davranışı basitliğinden değil güvendiğindendir ? açık açık konuşmalısınız

0|0
    0|0
  • bıraz beklerdım.anlatıcakmı dıye.bır kız içinde kolay değildir bunu anlatmak.hemen yargılamamak lazım.

0|0
    0|0
  • ayrılmam sende yaşamışsındır illaki bişiler geçmişiyle değil karakteriyle yargıla

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Herşeyden çok dürüst olmadığı için birakirdim

0|0
    0|0
  • çok zor bir durum ben olsam en basından ayrılır ne hiç kafamı karıstırmazdım. . .

0|0
    0|0
    • ama ayrılırsan mesajlarını gizliden okduğunu bilecek, ya da bir ayrılık bahanesi bulman lazım :)

• hiç bişey anlatmaya mecbur degilsin buraya kadarmıs de artık sıkıldım de sennle ilişki yasayamıyoruz arkadas olarak daha iyiyiz de sonunda sen kazancaksın bana guven :D

• Ben hiç bişiy söylemezdim zaten ikinci elden geldiği için tam gaz devam :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...