Sitedeki bayanların derdi nedir?

Ne lan bu kızların türkleri aşağlaması ben türk sevmem ıy falan hayırdır size şu sitede tanıdığım insanlar olmasa fotoğraflarımı koyucam ozaman ömür boyu türk erkeğine laf edemiceksiniz sarışın sevipte beni beğenmicek kız tanımıyorum* 1.85im 75 kiloyum vucudum gayet ıyı sarısın mavı gözluyum sız nerde yasıyosunuzda bu turkler söle böle dıyosunuz anlamıyorum bızım kadar sıcak kanlısı yakısıklısı yok turklerın hepsı bence dunyadakı en erkeksı ınsanlar cogu esmer yakısıklıdır bu kızlar neyın kafasında peki ? şimdi cok övdüm bizi yanlış anlamayın* gay değilim :D

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• ben Türk erkeklerini aşağılayan çok fazla kız görmedim açıkçası. Ama Türk kızlarıyla Rus kızlarını karşılaştırıp, rusları el üstünde tutan erkekleri çok gördüm.

2|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• fotoğrafını yolla panpa

0|0
    0|0
    • sitede çok fazla tanıdıgım var buralarda takıldıgımı bilmiyolar malesef :S

• Sarı erkek sevmem. Erkek dediğin kara yağız olacak, aynen tipik bir Türk erkeği gibi. Oyh <3

0|1
    0|0
    • napalım benim seçebilicegim birşey degil bu ama kendı ırkını asagılamıyosun en azından +1

• Genelde erkekler turk kizlarini kezban dye assagilayip nataşalarla kiyaslar kizlar pek yapmaz bunu ama suda bir gercekki rus erkekleri veya kadinlari veya ABD insanlari bizlerden daha iy goruntuye sahip eger oralarin erkeklerini ovuyosak turk erkeklerinin yuzunden ben bir yil amerikada yasadim onlerinden ciplak kiz gecse umurlarinda degl goz bile atmiyokar ama burada birak mini etegi dar bir pantolon giyen kizin arkasindan gozleriyke geceriyo cogu genelleme yapiyorum ama istisnalar disinda tabiki

0|0
    0|0
    • yaşadığın yere bağlı ben burada o tarz insanları görmuyorum pek birkez denk geldık ondada cok uyuz olduk yanında kızı olan kadına laf attılar dövduk onlarıda

• benım kocamda türk yerim onun totoşunu

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 3

• evet bende o kızlardan nefret ediyorum görünce psikopata bağlıyorum, günah işlemeye meyilli oluyorum

0|1
    0|0
    • sende haklısın kültigin kardeş

• Yabancı kızlar türk kızlarından. 99999999999999... Kat daha iyi her konuda

0|0
    0|1
  • Aslinda turk kizlari candir. Turk kizlarinin bana gore tek sorunu cok kasinti olmalari. Ben bir cok ulkeye gittim ve orada ki kizlar cok cana yakin ve sempatik. Cok rahatlikla yanlarina gidip tanisabilir konusabilir ve muhabbet edebilirsiniz onlarla. Fakat malesef bizim turk kizlarinda bu olay yok. Yanina gidip merhaba desen mirhibaaaa der doner arkasini gider kasilarak.

0|1
    0|0
Yükleniyor...