Geç boşalma sorunu yaşayan var mı?

Dalga geçmiyorum.Gerçekten geç boşalma diye bir sorun var ve en az sevişme süreleri hariç 40 dakikada boşalıyorum.Süre ikinci ilişkide dahada uzun oluyor.Birlikte olduğum bütün kadınlar geciktirici kullandığımı düşünüyor ama kullanmıyorum.İlişkiden sonra aşırı yorulmuş oluyorum ama daha büyük sorun partnerim perte çıkıyor.Bu durumdan memnun kalan bir kaç bayan oldu şimdiye kadar onlarda seks bağımlısı psikopat.İnternette araştırdım öyle pek kayda değer bir şey bulamadım.

Böyle bir sorunla karşılaşan ve boşamla süresini 20 dakika civarına düşürebilen oldu mu ?

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• geç boşalma herkeste görülen bişey değildir ve çok avantajlısın bu konuda

0|0
    0|0
    • Çoğu kadın belli süre sonra (ortalama 25-30 dk) rahatsız oluyor.Boşal artık falan diyen olunca zaten rahatsız oluyorum.O yüzden 20-25 dakikaya çekmek istiyorum.Diğer türlü hem yorucu oluyor hemde partnerim çok zorlanıyor.

Bazı kadınlarda dediğin gibi avantajlı oluyor.Ne kadar yaparsam o boşalıyor sonra tekrar zevk almaya başlıyor sonra tekrar boşalıyor. ve onlarla belli aralıklarda görüşüyoruz zaten.Ama bir çok kadında sıkıntı oluyor.

• bence sıkıntı yok eğer dediğin gibi düşürmek istiyosan daha fazla odaklan değişik yöntemler dene hayal gücünü arttır.

• Hayal gücü pek işe yaramıyor.Neler neler düşünüyorum tahmin bile edemezsin.Teşekkürler yinede cevabın için.

Erkekler Ne Diyor 1

• ne ballı adamsın benim 3 dakika sürmüyor yahu dakikaları biraz bana yolla lütfen

0|0
    0|0
    • Hacı 3 dakika azda 40 dakikada kötü.İnsanın canı çıkıyor.Birde inandıramıyorsun kimseyi geciktirici kullanmadığına.

• keşke bende öyle olabilsem 40 dakika iyi bir zaman indirmeye gerek yok sen kendi zevkine bak kızları kaç kez orgazm edersin oh ne güzel

Yükleniyor...