Bu kadınlarda lezbiyen çılgınlığı nedir?

Bu kadınlarda lez çılgınlı nedir arkadaş nete bir çok kadın bu yönde eğilimli normalmi bu olanlar kimi görsem erkek ve kadın ile cinsel deneyim yalrmış eğilimliymiş ya da tamamiyle saadece kadınalr ile ilgilenirmiş hani erkek falanmı diyecem bu tpler ama karşılaştıkalrım hep kadın çıkıyor bu kadar çok olması anormal bir durum değilmi sizce ?

Güncellemeler:
verilen cevapalr karşısında şaşırmadım alsında siz gay olmayıda normal yorumlarsınız analdığım kadarıyla bu lezler yüzünden kız kalmadı normal ortamda normal yolunda olanıda yoldan çıkarıyrlar ve her şey normal gülermisin ağlarmısın :)

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• Escinsellik anormal bir durum degil biraz arastırırsan ögrenirsin.

1|1
    0|1
    • normal yani? sence. eşcinsellere göre normal. islama göre normal değil.

• yok artık diyorum yani

• Bir tek escinseller anormal oluyor niyeyse :)

Kızlar Ne Diyor 3

• Diger insanlara zararlari var mi ?Kimin yataginda ne yaptigini niye bu kadar kurcaliyoruz ?

2|1
    0|1
  • gayet normal aşırı zevk verici

0|0
    0|0
  • evet biraz tuhaf ama çoğu kızın içinde va r bu

ben mesela küçüklüğümden beri bir kızla olmak istiyorum, benim

gibi bir çok arkadaşım var...

ama erkeklere dahada ilgiliyim tabi

0|0
    0|0
    • ve deşin tuhafı git gide daha doal bir olaymış gibi bakılmaya başlandı artık toplum içinde kabulenme var

• bi araştırmaya her 10 kadından 9u kız kıza ilişkiye girmey normal buluyor

• erkekler normal buluyormuşmu ?

Erkekler Ne Diyor 1

• Senin sorduğun sorulara baktım da hiç biri birbirini tutmuyor ne iş? Bence sen neyi savunduğunu, neyi dile getirdiğini bilmiyorsun. O an aklına ne eserse onu soruyorsun.

1|0
    1|0
    • ben saadece bu sitede takıldığım fikrnde gibi basit bir düşüncedeysen bunu düşünmen normal :)=

• Ne alakası var sadece bu sitede takılıp takılmamakla? Cidden hangi kafadaysan o kafadan olmayı istemem.

• herkes kendi kafasında birader sen konuya yorum yap kafama değil :)

Yükleniyor...