Evlilikte hangisini tercih edersiniz?

Bakire türk kız mı, rus bakire olmayan bir kızmı. Sadece evlilikte eğlence için değil.

• Bakire türk
    90% (9)75% (15)80% (24)Oy Ver
  • Bakire olmayan rus
    10% (1)25% (5)20% (6)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Peki rus seven türk erkekler neden şimdi türk diyor? Rusları sadece eğlence için mi görüyor?

0|0
1|25

En İyi Erkek Görüşü

• Bu ne bekaret soruları ya?

Mal mı satın alıyoruz? Hatun milleti olarak kendini bu kadar küçük düşürmene anlam veremiyorum !

İnsan olsun yeter. Bağnaz olmayın bu kadar. Önemli olan bir ZAR ise o tavlada da var.

Saçmalamayın lütfen. Türk müş Rus muş. Bakireymis değilmiş. Ne bu ya!

Ulkemde Oyle seksi hatunlar var ki, Ruslar da kim oluyor? heee?

Yanımızdaki cillop gibi hatunları bırakıp elin sarı oyuncak kılıklı karılarına mı gidelim yani?

Kendinize özgüveniniz gelsin biraz. Bakımlı olun yeter. Dünyanın en güzel kızları aslında sizlersiniz. Farkında değilsiniz!

3|1
    2|3
    • +1

• Çünkü haklıydın. Sorun değil.

Erkekler Ne Diyor 24

• ben her türlü rus kızı derdim. en azından tripleri yok, orgazm edebildiğin sürece ve sevgini gösterdiğin sürece kocalarına tapıyorlar, bir de her şeyi yaşadıkları için seni aldatma isteği yok. bizim insanımız kız olsun erkek olsun fırsatını bulunca daha önce yaşayamadıkları için başkalarının koynuna giriyorlar. sonra da namus diyorlar.

ayrıca fındık kadar zarı evlilik aracı yapan kızları ayrıca namussuz ve sahtekar olarak yaftalayıp selamımı gönderiyorum buradan.

1|0
    0|0
  • Bakire Türk ama; anal ve oral seks deneyimli olanlarından.. Bolca var, bulmakta sıkıntı çekmezsiniz. :)

1|0
    1|0
  • Bekaret benim için bir öncelik değil önemli olan kafa yapısının uyumu bu değişirmi ? bilemem yani şu yaşım itibari ile bunu benimsiyorum ama bekareti sağlam olupta o* olmuş bir çok türk kızı tanıyorum o yüzden bekaret bir zar ile sınırlı kalmamalı ve namus denilen şey bekaretle ölçülmemeli

0|0
    0|0
  • kişilik çok önemli, ruslar bir adım ilerde her zaman

0|0
    0|0
  • Evlilikte Tek Tercih Ettiğim Kalp Ve Yüreğinin Temiz Olması Sadık Yalansız Ve Dürüst Olması Bakire Yada Sarışın Vs Fark Etmez

0|0
    1|0
  • evlilikte partnerinizi seçme şansınız yoktur. alman rus türk diye kendinize eş seçemezsiniz. beğendiğiniz kafanıza uyan biriyle hayatınızı birleştirirsiniz.

0|0
    0|0
  • rusların da bakiresi var , soruna gelince kimle anlaşıyorsam mutluysam onu isterim nerden nasıl olduğu çok farketmez. tabi kaşar da olmasın yani.

0|0
    0|0
  • bakire türk kızı evlenmek rusla gecelik :))

0|0
    0|0
  • bakire türk kızı

0|0
    1|0
  • M.S. 2014 teyiz, M.Ö. değil aşın şu bakirelik tabularını

0|0
    0|0
  • Arada aşk var ise eğer gerisi tefferuattır arkadaşım.

Dil,Din,Irk tanımaz...

0|0
    0|0
  • Bakire Rus Kizi istiyorum :)) 18 Yasinda OLsun Adresi Veriyorum Paket Yapin Evde Yiiiicem :))

0|0
    0|0
  • bakire türk olsun isterdim hiç birşey yaşamamış birbirimiziin ilki olmasını isterdim

0|0
    1|0
  • lan napıcan rusla evlenip

0|0
    0|0
  • aldığı kültürden dolayı türk kızı

0|0
    0|0
  • ben hiç bir zaman rus kızı demedim baştan söyleyim

0|0
    0|0
  • ben türkten yanayım :)

0|0
    1|0
  • ruslar çok iyi sevince bağımlılık yapıp erkeğin evliliğe kafalayabiliyorlar

0|0
    0|0
  • bakire türk kızımı kaldı hepsi sksyr. penisin tadını tatmışlar ve türk kızları kendisini bir bk sanıyor sanki bulunmaz hit kumaşı.

0|0
    0|0
  • bakire türk kızı diye birşey yoktur. tamam vajinadan ilişki yaşamamıştır ama oral yapmıştır ters ilişkiye girmiştir. kısacası işin katakullesindedir ve beni kandırmaya çalışıyodur. gene olarak rusları itici bulurum ama ahlak konusuna gelirsek genel evde çalışan bir rus bile bizim namuslu geçinen bakire k*şarlarımızdan çok daha ahlaklıdır.

2|1
    0|0
  • Zeki olsun, duygusal olsun, sadece bana seksi olsun, dürüst olsun, sadık olsun, kim olursa olsun...

0|0
    0|0
  • bakirelik önemli değil türk kızı isterdim

0|0
    1|0
    • rus ya da başka ülke farketmez hepsi gelip gecici kendi dilimi konuşmayan biriyle evlenmem anlaşmak zor olur ve istekleri karşılamak

• namusu bacak arasında aramamak lazım herşey beyinde biter anlayana...

0|0
    0|0
  • bakire türk

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Erkek olsam bakire isterdim

0|1
    0|0
Yükleniyor...