Bir bayanın dul olup olmadığı nasıl anlaşılır?

srhtbjk
bir bayanın dul olup olmadığı nasıl anlaşılır ? yani daha önce duymuş oldugum bişeyler var. bir bayan bakire olmadığını gizleyebilirmi ? kızlık zarı dikimi diye bişey var fakat bayan bunu yapamadıysa yine anlaşılmasını istemiyorsa ne yapabilir? şöyle bi duyum almıştım. adet döneminde erkekle ilişkiye girerek kendini bakire gibi gösterebiliyormuş. yani buna benzer şeyler varmı? her duyduguma inanmasam da konuyu açmak istedim. sağolun şimdiden.
Güncellemeler
+1 yıl
lütfen yanlış anlamayın beni. fakat bir erkek olarak kandırılmayı istemem. ben kızı seviyorsam sonrası bana kalmış. ben size böyle bi kız var napayım diye sormuyorum. sadece kız saklamak isterse erkek bunu anlayamaz mı bunu soruyorum
Güncellemeler
+1 yıl
kimseye karşı ön yargılı değilim. şu an başımda böyle bir bayan mevcut değil. olursa ne yaparım şu an bilemem o an ki psikolojim ve onun dürüstlüğüne bağlı. kısacası sadece soruya odaklanın. bakire olmadığını o kişi size söylemezse nasıl anlayabilirsin. soru bu kadar
Güncellemeler
+1 yıl
daha kaç kez güncelleme yapıcam bilmiyorum. benim derdim bakirelik değil. derdim bu konuda dürüst olup olmadıgını anlamak. benim derdim bakire olup olmadıgını anlamak. dolayısıyla bana verdiği cevabın doğru olup olmadığını anlamak. lütfen ön yargılı cevaplar vermeyin. sadece doktora gitmeden de anlaşılabiliniyor mu bunu öğrenmek. soruya odaklanın lütfen. bu soru yüzünden hakkımda farklı düşünüp ön yargılı yorumlar yazmayın lütfen. sorduğuma pişman etmeyin...
Bir bayanın dul olup olmadığı nasıl anlaşılır?