Bir bayanın dul olup olmadığı nasıl anlaşılır?

bir bayanın dul olup olmadığı nasıl anlaşılır ? yani daha önce duymuş oldugum bişeyler var. bir bayan bakire olmadığını gizleyebilirmi ? kızlık zarı dikimi diye bişey var fakat bayan bunu yapamadıysa yine anlaşılmasını istemiyorsa ne yapabilir? şöyle bi duyum almıştım. adet döneminde erkekle ilişkiye girerek kendini bakire gibi gösterebiliyormuş. yani buna benzer şeyler varmı? her duyduguma inanmasam da konuyu açmak istedim. sağolun şimdiden.

Güncellemeler:
lütfen yanlış anlamayın beni. fakat bir erkek olarak kandırılmayı istemem. ben kızı seviyorsam sonrası bana kalmış. ben size böyle bi kız var napayım diye sormuyorum. sadece kız saklamak isterse erkek bunu anlayamaz mı bunu soruyorum
kimseye karşı ön yargılı değilim. şu an başımda böyle bir bayan mevcut değil. olursa ne yaparım şu an bilemem o an ki psikolojim ve onun dürüstlüğüne bağlı. kısacası sadece soruya odaklanın. bakire olmadığını o kişi size söylemezse nasıl anlayabilirsin. soru bu kadar
daha kaç kez güncelleme yapıcam bilmiyorum. benim derdim bakirelik değil. derdim bu konuda dürüst olup olmadıgını anlamak. benim derdim bakire olup olmadıgını anlamak. dolayısıyla bana verdiği cevabın doğru olup olmadığını anlamak. lütfen ön yargılı cevaplar vermeyin. sadece doktora gitmeden de anlaşılabiliniyor mu bunu öğrenmek. soruya odaklanın lütfen. bu soru yüzünden hakkımda farklı düşünüp ön yargılı yorumlar yazmayın lütfen. sorduğuma pişman etmeyin...

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• doktora muayeneye götürmeden anlayamazsın ama bu hareket de resmen o kızı aşşağılamak demek, kendine güvenen aklı başında hiç bir kız bunu kabul etmez.hem bakire olan kızlarda bile neredeyse %30-40 oranında kanama görülmüyor. kızlık zarının yapısı esnekse yırtılmayabiliyor veya üzerindeki damarlar azsa yırtılsa bile gözle görülür bir kanama olmayabiliyor. tam tersine zarını diktirmiş bakire olmayan birinin de kanaması oluyor. o yüzden sevgili erkekler unutmayın ki gerdek gecesi çarşafa akan kanla bekaret ölçülmez, evleneceğiniz kadını iyi tanıyın ona güvenin onu sevin daha da kafanızı yormayın.

Kızlar Ne Diyor 10

• anlayamazsın. Sadce karşındaki insanın sölzerine kalbine kişiliğine guveneceksin.. Bu kadar..

• Kandırlımamak :D:D için karakteri düzgün dürüst biri ile olacaksın..Şöyle misal , kız bakire de olabilir ama yemediği halt , denemediği fantazya kalmamıştır olalalala

• olalaa hahahaha kohkohkohkohh :)))

• katılıyorum
      dürüst olmak ve sadık kalmak en güzelidir

• yani dulsa ne olmuş pek anlamıyorum ama anlayamazsın siz bakir olduğunu sanki çok anlıyorsunuzda kan gelince bakiremi oluyor sanıyorsunuz? penisiniz o hissi almıyor alamaz zaten yada bayanın zarı çok kalındır.ne saçma yani bir erkeğin bakireliğini nerden anlayacağız ki? kendinizde olmayan şeyi başkalarından beklemeyin

• :D

• bir ön yargı daha. teşekkür ederim ne diyim =)

• et parçası ne ifade ediyor madem sana arkadaşım onu söyle? ön yargı değil benim söylediklerim sana değil genel anlamda

• anlaman mümkün değil. Dikilse bile kan gelmeyebilir bunuda unutma.

• muayeneye götür..kıza da de istersen ne dersin ?

• Dulsa ne olmuş?

• senin için güncelleme yaptım. tekrar cevap verebilirsin şimdi.

• Öncekileri Göster
    • pinkezz hay aklınla bin yaşa :)))

• evet..onlar da insan..neden onları ötekileştiriyorsunuz

• tecrübenle anlayacaksın başka çaresi yok

• gizli tecrübe dediğin nasıl olacak yani. aşağıda " normal bakire bir kızla ilişkiye girince gelen kan rengi ve kokusu ile adet döneminde ilişkiye girince gelen kan rengi ve kokusu farklıdır. " böyle dedim. dolayısıyla bildiğin deney yapıcam yani. bir bekareti olan birde olmayan şeklinde. tecrübe dediğin sanırım böyle olur

• Bakire olmak temiz ve dürüst anlamına gelmez ben bakire değilim ama temizlikten ve dürüstlükten hiç taviz vermem evleneceğim kişiyede dürüstçe bakire olmadığımı söyleyeceğim

• bedeni temizlikten değil ruhi temizlikten bahsediyor arkadaş :)

• Al kızı su dolu bir küvete sok,Hava kabarciklari olursa küvette, bakire degildir !:))Bu ne sacma soru ya?!Biz senin bakir oldugunu nerden anlicaz?!

• hahaaaaaaa

• ilk ilişki sırasında tecrübesizlikten ve malak malak hareketlerden. başka anlaşılmaz sanırım. ama siz kadınlarda ilk ilişki sırasında gelen kan ile adet döneminde gelen kan kokusu ve rengi farklı. bu da olmasa sizde de anlayamıcaz. bide lütfen ön yargılı olmayın. sadece soruya cevap verin yeter. büyütmenin anlamı yok

• bu kadar zar meraklısı olursanız kadınlar da şeytana pabucunu ters giydirir işte size müstahak.

• Harıkasın

• neden herkes ön yargılı anlamadım gitti. en altta yazdıgım yorumu okusaydınız böyle konuşmazdınız. ben bir kızı bekareti için alacak olsam doktora bile götürürüm. ama ben doktora götürmek onun için çok büyük saygısızlık olur dedim. ben onu düşünüyorsam kendiminde insan yerine konulup dürüst olunmasını isterim. lütfen ön yargıdan kurtulun yorum yaparken

Erkekler Ne Diyor 9

• Hangi dünyada yaşıyorsun sen,dul kelimesinin anlamını ögren ondan sonra sormak istediğin soruyu sor,

• birader artislik yapmak için mi yorum yazdın. dul evlenip boşanmış bayan. birde evlenmeden bakireliğini vermiş bir bayan var. bunlar farklı farkındayım fakat ikisinde kızlık gidiyor sonuçta. ben bunun derdinde değilim. sadece bayan isterse bakire olmadıgını saklayabilirmi onu sordum. biliyorsan yorum yap lütfen

• Öncekileri Göster
    • ya zaten bekaretten önce dürüstlük arıyorum. bekareti de kendim nasılsa sıfır isem karşımdakinin de öyle olmasını dilerim. haa kader diye bişey var oldu da gelmedi. orasını Allah bilir gari

• ya arkadaşım,kız olsa bile anal yaşayan çok kadın var,farz etki ilk gece oldu ve kızdı yırtıldı kanadı,için rahatmı olacak,anal ilişki yaşamışsa,önemli olan dürüstlük,dogruluk ve güvendir,bunlar yoksa uzak dur,

• hiç uğraşma kan gelmezse boşa gitsin. kendini parçalama boşa en mantıklısı bu.

• Ya kardeşim sen zara takılma direk bak bende çok önemsiyorum ama kız anal oral vs. yaptıysa ne olacak benim gözümde 2 side bakire değil ama onu gizleyebilir şu ortamda çok nadirdir temiz düzgün kız

• sana katılıyorum. bakirelik demek zarın sağlam olması demek değil. anal takılanlar var tabi. ben sadece bunu kendisi söylemezse öğrenmenin bir yolu var mı onu soruyorum

• Öncekileri Göster
    • :D iyi güzel de işte bunu bilemezsin diyorum. aynı dili konuşuyoz demi bak yukarıdaki kızlar anlayamazsın diyor

• bence de

• link Bu kadınlar ne şeytandır sen bilmezsin adamım!

• Yuhh be ohaa bukadar da olmazz,valla nasıl bulacam ben bakire bi kız yaw offff :( nasıl bir dünya bu :(

• Öncekileri Göster
    • doktorlar bakire egilse bile bakire raporu veriyor diye duymustum bilginize. Ayrica evlendikten sor bakire cikmadi bosanma nedeni sayilmiyor..

• Ben h�l� doktohusekiz'in verdiği eksideyim. Zaten öyle bir sebep olamaz, bu paket açılmış alın geri falan. Saçma.

• kardeş, kızın adet dönemini ve kızlık zarını ayırrd edebilmen lazım, kız adetini tutmazki, yani aa tutuyimde içime girdiğinde bırakayım kan aksın falan, böle bişi mümkün değil, çok süpen varsa gerdek gecesi önce banyo yaparsınız ve yerdeki suya bakarsın kan varmı yokmu diye, sonrasında yataktada oral yaparsan eşine bunu açıkça görebilirsin, kızlık zarı yırtılması ile adetin arasında olan kan durumu çok farklı, dağlar kadar farkı var...

• Kadın isterse kandıramayacağı erkek yoktur... Bence boşa tırmalama! Güven yoksa zaten baştan bitmiştir.

• hiç sorun değil muhabbet arasında bi ara konu cinselliğe gellicek haliyle bakireliğede gelecek o bakire olduğu halde sana zarf atacak yemiceksin benim için önemli değil diceksin sonra zamanla olaylar sevişmeye gelecek sabredeceksin acele yok vajinasına girmeni isterse ön sevişmede dudaklarını ayırır bakarsın diktirdiğini bile anlarsın

• nasil anlayacak ki gozle anlasilir bir sey mi doktor felan olmak gerekmez mi? hem ya karanliksa felan? diktirdigini nasil anlicak ameliyat izi mi olacak?

• karanlıkta bakacağını kim söylemiş ışıklı ortamda veya gündüz dudakları ayırıp bakabilir
      doktor olmaya gerek yok orjinalinde orantılı görüntü olur dikişte öyle olmaz görsellere baksın kızlık zarı çeşitlerine baktığın da onlardan birini görecektir ..

• arkadaşım eğer bakireliğe önem veriyosan net olma önceden birşeyler yaşamış olabilir de o zaten ya itiraf edecektir yada ilşkiye evet diyyecektir bi kere tadını almış çünkü sen rahat ol karşılıklı güven olduktan sonra her türlü sevişilinir sende sevişirken vajinayla oynarken çaktırmadan ellersin dudakları ayırır bakarsın not her bayanınki dar olacak diye bi kaide yok fiziki hormonal koşullara göre vajina yapısı değişkenlik gösterir ön yargılı davranmayalım...

• senin içinde güncelledim sorumu =)

• Diktirmiş olsa bile muayeneye götür muayenede anlaşılır. ama tanıdık doktora götür,yoksa şike yapılır doktor,kadına şiddet olabilir düşüncesi ile sana yanlış bilgi verebilir,kadını kollayabilir.kanka bi doktora götür dikili mi delik mi,sağlam mı çıkar ortaya :)

• birader kolay mı öyle yaa. bayanı doktora götürmek bana göre çok büyük saygısızlık. onu bekareti var diye almış gibi oluyorsun. o yüzden ben kendim anlayabiliyorsam anlamak isterim yoksa zaten onun yalanını da yemeye devam ederim yapıcak bişey yok. yani empati yaptıgımda beni kız mıyım diye doktora götüren zihniyetle evlenmezdim ;)

• Öncekileri Göster
    • kardeş sen ne diyon ya ayır bak ne adamsın. manavdan karpuz mu bakıyon gözünü sevem ya

• Kızlık zarı dikimi yapan bir kızı hiçbir zaman anlayamazsın,dikiş izi falan yok zaten,muayene de anlaşılmaz..kısacası hiçbir şekilde anlayamazsın,ki anlama da..Ne yapacaksınız kızın bacak arasını ya

Yükleniyor...