Eşinizle gerdek gecesi mi cinsellik yaşamak istersiniz yoksa ertesi gün mü?

İnsan düğünde göbek atmaktır yoruluyor yorgun argın eve geliyorsunuz ilk gece yorgunluktan birşey anlamamaktansa ertesi gün sakin kafayla ilişkiye girmek daha güzel olmaz mı?

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• tanıştığım gün yaşamak isterim. Evlediğim gece arkadaşlarla hep birlikte içmek isterim sonra da hızlı bir sevişmeyle uyumak..(yapmadığımız şey mi nasılsa..allah allah) diyerek:)

4|1
    1|0
    • tanıştığın gün yaşamak istersin:)

• Evet, tanıştığın gün sevişme heyecanı güzel bir adrenalindir. böyle bir hazzı ileride evlenmiş olacağım bir kadınla da yaşamış olmak güzel olur...ileride çocuklarımıza anlatırız aynı gün seviştik diye..hatıra olur torunlara falan

Erkekler Ne Diyor 6

• biz ilk gece bitirdik işi ama eşim epey korkmuştu. önce seviştik epey ...tabiki vajinası ıslandı ve

ben penisimi iki üç defa vajinasına sokma girişiminde bulundum. vajina dudaklarının ıslaklığından ve heyecanımdan dolayı penisim girişi tutturamayıp birkaç kez kaydı dudakların üstünden... tabi eşim de bu duruma kıkır kıkır gülmeye başladı ama son hamleyi isabetli ve sert yapmışım dibine kadar girince vuslata erdi penisim...

0|0
    0|0
  • o gece de olur sonraki gece de, bi önceki gece bile olabilir. istek var mı yok mu önemli olan o. yoksa ohoo biz ne yorgunluklar gördük :p

1|0
    0|0
  • onun yorgunluğu tatlı olmaz mı bence ilk gece daha tatlı olur . heleki bakireyse bacaklarının titreddiğini hissetmek tenine dokununca ürpermesi dünyanın en büyük mutluluğu olsa gerek.:)

2|0
    1|0
    • bu kadar özel bir anın o kadar yorgunluğun üstüne gitmeyeceğini düşünüyorum ama sizin fikrinize de saygı duyuyorum.

• adamın karısı bakireyse gerdekte sadece kızlığı bozar ikinci gün biraz üçüncü gün biraz daha dördüncü gün ehhh sole böle tam birleşme olur (: ama bu işi ondan önce yapmışsa düğün günü fantezi yapabilir (::

1|0
    0|0
  • bence de. öyle güzel bir anı yorgn bir günde yaşamak bence saçmalık. hem o gün kız tarafı biraz çekingen olur hemde yorgun

1|0
    0|0
    • aynen yorumun için teşekkürler.

• daha seksi olur.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Evet, ertesi gün iyi olur.. Hatta bir kaç gün geçmesi lazım..

Ama, bu dediğim düğün sonrası değil.. Tanıştıktan, aşık olduktan sonraki ertesi gün diyorum..

O zaman diyeceksin ki; Keşke onu seneler önce tanısaydım da, o günleri ve geceleri boşa geçirmeseydim.. :))

1|0
    0|0
  • Bence hatta balayında da yapmak sakıncalı, şimdi tatil hastanede felan geçer neme lazım... Şöyle geniş geniş aile ziyaretlerini de yaparsınız hatta balayından sonra, misafirler falan gelir onları da ağırlamak lazım. Kuzum senin çok basın ağrıyacak çoookkk. Kehanet değil vallaha gerçek bu göreceksin;)

1|0
    0|0
    • hastanelik oldu yazıkkk :):):)

• Kimse kusura bakmasın gerdek gecesine kadar bekleyemem.

3|2
    2|0
    • ah işte akıllı kadın.. ben de onu diyorum tanıştığım gün sevişmiş olmayı isterim dedim

• evlenmeden olmaz diyorsun sen herhalde onun için evlendikten sonrasıyla ilgili hep şıklar :D evlenene kadar kim bekleyecek gözünü seveyim o zamana kadar bekleyen erkek bulursam ben de keşke bekleseydim derim ama sanmıyorum :D

0|0
    1|2
    • erkek kadın eşitliği diye bas bas bağırıyoruz :):) ama senin dediğin gibi gitmiyor işler işte öyle:):)

• çimlerde yuvarlanmak istiyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...