Bu ne yapmaya çalışıyor?

Arkadaşlar bizim sınıfta bir çocuk var. Geçen sene derste arkadaşlarım farkedip bana söyledi. Sana bakıyor sürekli aranızda bir.şey mi var dediler. Çocukta da tip sıfır. Gerçi yakışıklı olsa olur. Bu bana faceden mesaj attı. Şok oldum yoksa dedim gerçekten hoşlanıyor mu. Birkaç gün konuştuk havdan sudan. Sonraki günlerde artık iyi akşamlar ben çıkıyorum dediğimde dur biraz daha demeye başladı. Bir gece konuşurken bir p*rno sitesinin linkini verdi izliyecem birini seçer man dedi bak dedim bunlar doğru değil o sonra nasıl oldu bilmiyorum ma yapmak istemez msn prezervatif takarım dedi. Şok oldum sonra bunu demk için mi konuştun benimle dedim ne yani sen çıkmak istiyorsun dedi. Hayr dedim. Daha sonra sınıftan bir arkadaşımı sevdiğini öğrendim. Ona çıkma teklifi etmiş ama kız bir yerlerden. Benimle konuştuklarını öğrenip kabul sinemadalar şimdi çok yakınlar sınıfta falan hep yanyanalar. Farkettimde bu çocuk bana bakıyor hala. Sorsam inkar eder. Ne yapmaya çalışıyor sizce ? Gözümün önünde arkadaşımla dipdibeler ve arada bana bakıyor.

Güncellemeler:
Arkadaşlar swype düzeltmiş. Sinema değil etmemiş olacak.

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• bunlardan hayır gelmez sen uzak dur en iyisini edersin Allah ıslah etsin onu

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Yazarken biraz daha dikkat et sinema bolumu iyice karışmış...

Cinsellik bölümü sorusu degil ancak yine de cevaplayayım. Klasik bir abaza ekrek vakası. Yetinmiyor iste. Bir muddet bir diyalogunuz da olmus. Simdi oz guven pik yapomıs arkadasta. Sallama bir kaç kere de boz. Düzelir. G.tünü biraz indirmeye bakın...

0|0
    1|0
    • Sinema bölümü ?

• Kabul etmemiş ama olacak. Teşekkürler

• Rica ederim :D Bosuna eksi vermis oldun :D

• tip sıfır ama ne hikmetse hem yanına bir kızı alabiliyor hemde senin kafanı karıştırmayı iyi biliyor

o yanında ben altında demişsin öyle degil ikinizide altında istiyor şuan yanında olması altına almaz icin gecirdigi zamandır sadece şuda var erkek ne kadar abaza olursa olsn tanıdıgı biriyse eger bu tür p*rno cinsel icerikli şeyler yollamaz ha yolluyorsa eger acıklarını duymuştur ya da kaşar oldugunu söylemiştirler ona bir zaafını biliyordur dogru ya da yanlışta olsa araştırmış seni ona göre hareket ediyor bakmasına gelince dur yanımda olsada ben seni arzuluyorum diyor

1|0
    0|0
    • bir yanlşmı yakalmış olamaz.. daha önceden 2 yıllık bir sevgilim olduğunu ve ilişki teklif edince ayrıldığımı biliyor o kadr. bu da benm kaşar yaftası yemem için geçerli bir sebep değil

• hem tip sıfır diyosun,hemde o yanında ben altında diyosun. sen ne yapmaya calısıyosn?

0|1
    1|0
    • bn değil.. o

• valla ben olsam senin gibi bir şizofrene bende bakmazdım

• bncede :D

• Liseli muhabetleri sıkıyor bazen :(

0|0
    1|0
    • aynn.. hadi yol al o zamn

• sorun saçma geldi uygun cevapta bu bence :)

• anlamıycak ne var çocuğun ne yapmaya çalıştığından şey etmeye çalışıyor işte seni :)

• sana baktığını biliyorsan mantıken senin de ona bakman lazım sanki. yoksa fiziğe ters bir durum var ortada

0|0
    0|0
    • illa dikilip bakmam gerkmiyor ki.. ya da özellikle bakmıyorum

• Seni elde etmek için arkadaşınla çıkıyor , onu kullanıyor.

0|0
    0|0
    • Yakın bir arkadaşım değil ne halt yerse yesin de bana bakmaya devam etmesi ne oluyor

• 3 yıllık sınıf arkadaşına ilişki teklif edip bir de bakmaya devam etmk.

• Tamam işte hormonları coşmuş , bir ara bende öyleydim. (Bir kıza teklif etmedim ama bakıyordum) Bunu erkek olan anlar sadece. Bu şey gibi bir farenin önüne peynir koyupta bakma demek gibi. O birazda karaktersiz sanırım. İkisi birleşince ortaya böyle bir şey çıkmış işte. :D

• elinde tutmaya çalışıyo seninle ilişki istiyo

0|0
    0|0
  • Gayet açık seninle ilişkiye girmek istiyor.

0|1
    0|0
  • takmış kafaya seni zikecek o çocuk :D

0|0
    0|0
  • Arkadaşlar bizim sınıfta (12 yıl önce) bir kız vardı, liseli ergen soruları soruyordu. Ne yapmam lazım dı sizce?!

0|0
    1|0
    • o kadr yaşlı olmana rağmen hatrlaman bir mucize

• Tatlım yaşlı olan ben değilim, ergen olan sensin...

• bu yaşta ergen olunduğunu da senden öğrendim dedecim :D

• sana çakmanın peşinde bunu anlamıcak kadar safmısın.

0|0
    0|0
    • hayr. fakat gözümün önnde kırıştırıyorken nasıl utanmıyor

• sexte utanma olmaz :))

Kızlar Ne Diyor 1

• bunda anlamayacak birşey yok ben seninle ilişki için beraberim demek istiyor

0|1
    0|0
    • O yanında ben altında bumu. Lanet olsun hepsine

Yükleniyor...