Ne zaman zevk alacağım?

Toplamda 4 kez cinsel ilişkiye girdim. Hala canım çok yanıyor. Hiç zevk alamıyorum. Kızlar sizce bu normal mi? Vajinismus olma ihtimalim var mı? Bekaretinizi verdikten sonraki kaçıncı ilişkide tamamen acısız oldu? Kendimi çok kasiyorum erkek arkadasimda cok sabirli hic kizmiyor ama ben onu mutlu edemiyorum? Çözümü var mı bunun?

0|0
2|11

En İyi Kız Görüşü

• normalde 2. 3. de acı kesilmesi lazım canım ama sende kesilmediyse bir doktora görün istersen dediğin gibi bir sorun olabilir çokmu büyük sevgilininki birde hiç giremiyorsunuz ilişkiye...

1|0
    0|1
    • Buyuk ihtimal vajinam dar. Cok buyuk degil. Bekaretimi verdigimde de kan gelmedi. Doktora gitmeye cekiniyorum evli degilim sonucta. O yuzden sizlere soruyorum. Iliskiye giriyoruz ama aglicak gibi oluyorum ilk bozuldugundaki o aciyi yasiyorum her seferinde. Daha iceri girmeden basliyorum dur acicak diye. Internette okudum kasilma oldugunda aci artarmis diye bir sonraki iliskim icin onerileriniz varmi

• Tamamdirr:)

• ok

Erkekler Ne Diyor 11

• Var, cinsellik öğrenilen birşeydir. Pratik yaparak öğreneceksiniz sizde.

2|0
    0|0
  • kendini farklı bir yerde en sevdiğin şeyi yaparken düşünmeyi denesene büyük ihtimalle kendini kasıyorsun o nedenle böyle oluyordur

1|0
    0|0
  • Ön sevişmeyi neden uzun tutmuyosunuz...

1|0
    0|0
    • Ön sevismede aslinda problem yok. Ben kemerini falan aciyoruk istedigim noktaya geliyoruz ama iceri giricekken dur diyorum kasiliyorum orda kaliyo. Sonra aglaya zirlaya yapiyorum o mutlu olsun diye

• Haklisiniz sanirim sorun bu..

• Evet canim sizin en büyük sorununuz bu... dediğimi yapin bak nasip zevk aliyosun...;)

• sevişmedenmi ilişkiye giriyorsun ya da akıntın varmı

1|0
    0|0
  • tam birlşme oluyormu yoksa birlşme yaşayamadınızmı henüz

1|0
    0|1
    • Oluyo tamamen icime giriyo ama zorla canim asiri yaniyor

• yeterince ıslanmıyor olabilirsin arkadaşım.partnerin de seni ilişkiye yeterince hazırlayamıyor olabilir.ilişkıden önce oral seks yapın hem rahatlarsın ve birleşmenz kolay olur hem de yeterınce ıslanırsın

• Kayganligi artirmak icin seni zevke getirmesi gerek. Kaygan olmali ki birlesirken aci cekme. Krem kullanin hic olmadi. Ayrica oral olmadan seksin tadi olmaz bence sen oral yapmasan bile o sana orgazmi yasatmak icin yapmasi gerek..

0|0
    0|0
  • bebe yağı kullan bolca ve kendini rahat bırak. eğer yine yapamazsan vajinusmus olabilirsin. o zaman bir cinsel terapiste gitmen gerek ama biraz pahalıdır. özelden yazarsan daha ayrıntılı anlatabilirim. umarım sorunun çözülür.

0|0
    0|0
  • daha tazesin olur böle

1|0
    0|0
  • Sen devam et vermeye alışırsın .. vere vere zevk almayı öğrenirsin bu işler zamanla oluyor..

1|0
    0|0
    • teşekkürler güzelim Öpüldünüz :)

• Benle olduğun an ;)

2|0
    0|0
    • Sevgilim olabilicek en anlayisli ve en tecrubeli erkeklerden birisi sorun bende:))

• Ayni tabiki:)

• Cocukta sorun var demekki.Benle beraber olsn cillop gibi olursun rahatlarsın

• penısın kalılıgı buyuklugu ve vajınanın darlıgına gore degısır alısması ama ilk ilişkide bıle acıdan sonra zevk alan var

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ne kadar aralıklarla ilişkiye girdin ?

1|0
    0|0
    • Ayrilip baristik o surede kimseyle olmadim. Araliklarimiz baya uzun. 4 ayda bir 5 ayda bir 6 ayda bir yasadim 4 iliskimide

• Zamanda onemli tabi. Malesef imkan olmuyor fazla.

• Acıya devam o zaman. Bu arada zevk alamıyor olman kafanın içindekilerle ve düzensiz olmasıyla da alakalı.

Yükleniyor...