Ben gayim, fakat biraz sorunlarım var.

Ben 1.94 boylarında,iri yapılı,20 yaşında bir Geyim.Kendimi Biseksüellliğe kaptırdım galiba.Ama gayım.Bazılarının gaylarla bağlı düşüncelerinden,haraketlerinden bıktım gerçekten.Yok gayler tecavüze mahküm,yok dışkı organını niye verdirmek gibi kullanıyorsunuz ve s.Yav size ne arkadaşım? size ne? bazılarının düşüncelerinden bıktım gerçekten.yani biz isteyerek mi gay olduk?.sanki elimizde bunu değiştirmek,bedenim erkek bedeni olabilir fakat ama kendimi kadın gibi hissediyorum.kendi kendime süsleniyorum,makyaj falan yapıyorum,nezaman yakışıklı bir erkek görünce arzuluyorum falan ama bu benim tercihim yani bu bir hastalık değil.orda burada veren 3-5 gayla tüm gayları suçlamanız bence çok aşağılık bir haraket ne yani 3-5 gay,orda burada verdi deye tüm gaylere karşı bu önyargınız ozaman 3-5 kadın fahişelik yaptı diye tüm kadınlar fahişe mi oluyor? hayır..

bu bir tercih meslesi,ben gayım ve mutluyum.şu ana kadar erkek arkadaşım ve kız arkadaşım olmadı.ama bu toplum yüzünden insanların tepkileri yüzünden yaşamak bile istemiyorum artık.yok efendim burası müslüman ülkesi.ulan adamlar Allahı inkar ediyor suç değil,ben kendimi kadın gibi hissediyorum bu suç mu?...

Çok kabasınız..

0|0
5|18

En İyi Erkek Görüşü

• bizler bişey demedik dostum tamm toplumda boyle kotu gozle bakma olayları var ama bu toplumda daha normal cinseliliği birak el ele tutusan cift gordumu kotu gozle bakıyor ki senın durumun bunların yanında akıldan bile gecirlmez eyw elinden gelen yoktur bu secim degildir belki bilmiyorum ama kendini nasıl hissediyorsan oyle yasa derim burası turkiye burada hiç bir şeyin tam olarak dogrulu /yanlıslıgı yoktur Allah yardımcın olsun

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 5

• ya bak sen nasıl kendini kadın gibi hissediyorum bu benim özgürlüğüm diyosun bende gaylerden tiksiniyorum buda benim özgürlüğüm bu toplum önyargılı bu konularda, bende böyle beyin yoksunu bir toplumda yaşamak istemiyorum politik durumlardan ötürü mesela ama düzenim burada olduğu için katlanıyorum mecbur sende şikayet etmek yerine ona göre gardını al kulağını tıka arkadaşım

3|4
    2|3
    • Tiksiniyomusun? Seninle aynı havayı alıp solmak bile beni nasıl iğrendiryior bilemezsin insanları seçimlerine göre,giyim tarzına göre cinsel seçimine göre din seçimine göre ayırt edip yargılıyanlardansın çünkü.kendini benim yerime koysana? erkek vücuduna hapsedilmiş bir kadın..

Bunu anlamanı beklemiyorum.Çünkü anlayacak kafa tipinde değilsin..

• Kimse sana tiksinme demiyor.Sen beni,ortalıkta klüplerde önüne gelen gaylerle karıştırma.bakımlı bir gayım .yani ortalıkta kıvırmıyorum.istekliler gibi.

sadece sevgi anlayışım başka yani sevince kadın gibi seviyorum.

yani sen ortalıkta vermeyi dağıtmaktan haz alan gaylerle karıştırırsan sinirlenirim tabi ozaman ben de tüm kadınlardan tiksiniyim 3-5 i fahişelik yaptı diye.

mantık neresinde?

• arkadaşım ben seni tanımıyorum sana ortalıkta dağıtıyosun onu bunu yapıyosun demiyorum dememde. ben heteroseksüelim ve bir erkekle bir erkeğin sevişmesi bana estetik gelmiyo olayım budur. sanada saygı duyuyorum seçiminede istediğini yapmakta elbette özgürsün ben fikrimi söyledim bu da benim özgürlüğüm karakterine tavrına laf söylemiyorum insanları da yargılamıyorum herkes birbirine saygı duymak zorunda aynı şeyi savunuyoruz.

• Ya sen bosver toplumu ya gormuyo musun ne rezil haldeler taktigin toplum bu mu allah askina biri birinden beter asil hastalik homofobidir benim lgbtli bir cok arkadasim var bu kadar insanla tanisiyorum onlar kadar samimi ve ictenini gormedim

0|0
    0|0
  • Bu topluma hala bunu mu anlatmaya calisiyosun.Istersen makyajini yap istersen bir erkekler ol doyasiya sevis ya da sev.Nasi mutlu oluyosan ona yonel.Senin kafandakilerle rahatsan eger gerisi muhim diil.Tepkiler yuzunden boyle yasamak istememezlk yapmana gerek yok.S.ktit et.Ozgurluk.)

0|1
    3|0
  • eğer yaşın gencse derslerine odaklan ve türkiyeyi terk et.bunun başka çaresi yok.trde sırf eşcinsellere değil kadınlara d açok baskı var.kaç kurtul

1|0
    0|0
  • Taş olursn taşş,lud kavmini biliyosndr eminm ,Allah a dua et erkekliginin hakkını verebilmek için

2|1
    1|0
    • Soruyu nerenden kavradın anlamadım yeminlen

Erkekler Ne Diyor 17

• topluma zarar veriyorsunuz ondan. doğal yaıpıya ugun yaşamıyorsunuz. fetva ne diyor. livata yapanı da yaptıranı da gördüğünüz yerde öldürün.

yani sizi anca ölüm temizler bu dünyadan

düzeni yaratanın isteği bu bizim değil. yani allah size lanet etmiş. tüm yok olan toplumlar bu tür sapkınlıklardan dolayı ceza almış

1|1
    2|4
    • bak hele bak bak .kafa yapıya bak,beynin güzelmiş.Güle güle kullan barbar seni.

• sen kimsin lan* seni öldürsünler şeytan

• mortiş sana ne oluyor. beni neden öldürecekler ben normal yaşıyorum anormaller.

SİZLER BURADA BAS BAS BAĞIRSANIZDA KIÇINIZIDA YIRTSANIZ (Kİ ZATEN YIRTTIRIYORSUNUZ) SONUNUUZ BELLİ. GERÇEKLERİ VE SONUNUZU DEĞİŞTİREMEZSİNİZ. SİZLER ADİ MAHLUKLARSINIZ. ALLAH KARŞI GELEREK NEYİ ÇÖZECEKSİNİZ. BANA TEPKİ GÖSTERMEYİN DİREK ALLAHA SESLENİN

• Bişey demedik kardeş ne istiyorsan onu ol yani en azından ben bişey demiyorum

0|1
    1|0
  • Bize ne o zaman gaysen bunu değiştirmek senin elinde tabi ve isteyerek gay olmussun Allah insanları erkek veya kadın yaratır bunuda değiştiremezsin hem benim elimde değil yazıyosun hemde tercih meselesi yazıyosunuz gecmişte böyle insanların nasıl yok oldugunu oku istersen

1|0
    0|0
    • Sen ne zaman heteroseksüel olmaya karar verdin sorabilirmiyim ?

• sen ne zaman erkek doğmayı tercih ettin bende onu sorabilirmiyim cevap aynı

• Gaylikle ateistliği bağlayışınız çok şairene olmuş.

Soru nedir?

2|0
    0|0
    • Ben kendim de bir ateistim.Yok yani,Gaylere bile ateistlerden çok tepki veriyolar.

Yani. okadar müslümcü bir ülkeyse T.C niye Ateistlere karşı okadar önyargılı,hoşgörülü falan değiller kaç tane ateist müslüman hristiyan arkadaşlık görüyorum sorun yok,bi ortamda birisi ben atiestim diyor sorun yok,birisi ben gayim diyince sorun oluşup herkes uzaklaşıyor.

Dışlanmak çok kötü birşey.

• Boş ver kardeşim kimseyi takma olumsuz yorumlara kulağını tıka hayatını yaşamana bak .

0|1
    1|0
  • Senin bu yazdıklarını okuduktan sonra farkettim... Sanırım bizimde biraz hatamız var... Çünkü bazen seninde yazdığın gibi, "Gay veya biseksüel olmayı biz mi istedik" demek pek doğru değil... "Olmak" kelimesi geçtiği zaman başkaları sanki isteyerek gay veya biseksüel olmayı seçtiğimizi düşünüyorlar... Ama biz zaten öyleydik :) Bundan sonra artık olmak kelimesini kullanmamaya gayret edicem :) OLMADIK, ZATEN ÖYLEYDİK :)

0|0
    0|0
  • Gaylere asla kötü bir gözle bakmam fakat sen büyük bir paradoks yaşıyorsun. Hem bizmi seçtik böyle olmayı diyorsun hemde benim seçimim sizene diyorsun.

0|0
    0|0
  • Aslinda tamamen haklisin ben gay degilim fakat tanidigim yani arkadasim olan gay var. Yanlis anlama ben hic onunla yapmadim, oda bana teklif etmedi. Ama sohbetimiz muhabbetimiz gayet güzel ben onu oldugu gibi kabul ettim ve hicbir zamanda NEDEN ? diye sormadim. Cünki senin su amlattiklatini ben o zaman dusunmustur ARKADaSIM.

0|0
    1|0
  • dostum senı anlamaktan cok uzaklar... dıledıgın gıbı yasamakta ozgursun. cunku 1 tane hayatın var ve oda kendını yanlıs bedende hıssederek gecıyor... bunun yukunu anlayamazlar.. cunku empatıyı unuttuk bız

0|0
    0|0
  • ? ee yani ? bunu faceden ya da twitter dan yazsaydın daha etkili olurdu bence

0|0
    0|0
  • ne hastalık nede yasamtarzı. bıldıgın zevk için sapıklıktır bu iş

0|0
    0|0
  • cok kabalar ...

1|0
    0|0
  • Hissiyat meselesi Tabikide bu ama bizim toplum herşeye kulp takmayı sever ne yazıkki

0|0
    1|0
  • siz isteyerek olmadınız ama bu bir psikiyatrik hastalık tedavi olmanız gerekiyor.

0|1
    1|0
  • Bence bir sakıncası yok :)

0|0
    0|0
  • Hazır konu açılmışken bende fikrimi belirtmek istedim.Şu eşcinselliğe tercih meselesidir diyen gerizekalılar grubu insanlar bana bir cevap veribilir mi acaba şu konuda bir toplum düşünün % 5 civarı eşcinsel olan bir kitle var ve geri kalan dilimden hiç kimse de eşcinselliğe en ufak bir sempati dahi duymuyo yani demek istediğim şey %5 in tercih meselesidir dediği bir konuyu geriye kalan %95 lik dilimin midesini bulandırıyosa bunun adı nasıl tercih meselesi oluyo ya!İstediğiniz haltı yemekte özgürsünüz hiç kimsenin size ya da sizin bir başkasına müdahale etme hakkınız yoktur ama bu şekilde saçma sapan kılıflar da uydurmayın artık!

3|0
    0|0
  • Bu senin seçimin haklısın ,gay olmak hastalık değil psikoloklar da bunu söylüyor,tercih meselesidir diye ( isteyen uzman tv yi izleye bilir bu konuda psikolokların yorumunu)

ama burası türkiye insanlarımız bunun tercih meselesi olduğunu bile bilemeyecek kadar cahil üzülme dostum rahatça yaşa takma kafaya böyle şeyleri

0|1
    1|1
Yükleniyor...