Yardımcı olun lütfen, psikolojim bozuldu...

Benim ailem bekarete fazlasıyla önem veren insan.bizi de öyle yetiştirdiler. Biriyle bir şey yaşamadım ama masturbasyon yaparken yanlış bir şeyler yaptım galiba kan geldi:( doktora gıtmek ıstıyorum kızlık zarımı kontrol etmek için..ama hangı hastaneye hangı bolumune gıtmelıyım ne demeliyim bilmiyorum :( yardımcı olun lütfen nereye gıtmelıyım..

0|1
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• hiç bir yere gitme

sen temiz ve bakiresin

evleneceğin insanıda bakir erkeklerden yana kullan

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Jinekoloji uzmanına gitmen gerekli.

0|0
    0|0
  • bir duyulursa varya offf :(

1|0
    1|1
  • Özel muayenehaneye git ıstanbuldaysan bulurum bir kaç yer

0|0
    0|0
  • nereye gidecegini yazan olur, ben ne diyecegini söyleyim, kimseye bir acıklama yapmak zorunda degilsin, haa illa bişeyler söylemek istiyorum diyosan, sabah uyandım yatagımda kan vardı falan dersin

0|0
    0|0
  • nolduki birden

0|0
    0|0
  • özel bir tıp merkezinin jinekoloji servisine gidebilirsin, en kötü dikerler korkma :)

0|0
    0|0
  • memleket neresi ?

0|0
    0|0
  • jinekolojiye gideceksin

kontrol ettireceksin

varsa yırtılma hiç bişey olmamış gibi hayatına devam et

sevdiğin adam sana inanacaktır.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bende de oldu aynı sorun. Yaklaşık bir sene oldu. Gitmeye korkuyorum doktora. Ya yırtıldıysa diye. Insanın gücüne giden bisey yasamadan basına boyle bisey gelmis olması. Bişey yaşasam hiç olmazsa söylerim. Bunu nasıl açıklıycaz. Kendimi tutamadım mı diycez.

0|0
    1|0
    • bisiklet sürerken demirine geldi dersin

• utandırıcı da olsa öyle bir yalandansa gerçeği söylerim sanırım.

• zedelenmiştir o korkma ve bida içine birşey sokma

1|0
    0|0
  • Herhangi bir hastaneye kadın doğum servisine gidebilirsin umarım 18 den büyüksündür çünkü bu durumlarda aileye haber veriliyor diye biliyorum 18 den küçüksen.

0|0
    0|0
Yükleniyor...