Bekaret konusunda kim kazanır?

a-kızlık zarını diktirip erkeğe kızım diyen mi

b-kız çıktı diyerek mutlu olan erkek mi

c-iki tarafında bu durumu önemsememesi mi

d-bekleyip de olması gerektiği zamanda olmasi mı

Güncellemeler:
arkadaşlar her insan bir olmuyor kimileri mantıklı düşündüğü halde bulundugu ortam ve şartlara sosyoekonomi durumuna göre yaşam koşullarına göre deyişiklik gösterir

herşeyden önce insanlar kendisi gibi karşısındakinin oldugunu düşünür se sorun olmaz diyorum

0|0
7|8

En İyi Erkek Görüşü

• kimse k.bakmasın ama bekaretim bozulmasın diye diğer yollarla ilişkiye giren milyonlarca kız var tr de ! şimdi size soruyorum 20 erkekle diğer yollardan (anal-oral vs vs ) ilişkiye giren bir kızlamı evlenmek istersiniz yoksa 1 kişiyle hata yapıp beraber olmuş bir kızla mı karar sizin bekareti bence kafanızda bitirin bacaklarınızın arasıyla değil bacak aranızla düşünürseniz oooooooooooooooooooooooooooooooo yani ! erkeklere soruyorum bende bir erkeğim ve hepimizin deneyimleri olmuştur biz yapınca çağkın onşar yapınca motor oluyor e bizde yapıyosak karşıdaki de yapıyo peki buna ne diceksiniz ? biz erkeğiz diyip olayı kapatırız gerçi ;) ama o zarın işlevi sizce o mu ? tanrı gerçekten bekaretini anlayalım diyemi koymuş onu ne dersiniz ?

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• C şıkkı..

0|0
    0|0
  • bekleyipte zamanında olması

0|0
    0|0
  • Bence kessinlikle D, ama C'de guzel, cunki her iki tarafin boyle dusunmesi hos bisey sonucta

0|0
    0|0
  • Ya senin gibi C düşünen biriyle olup C şıkkı diyeceksin,

ya da D diyorum..

0|0
    0|0
  • tabi ki de D

0|0
    0|0
  • d sıkkı sanırım.. en azından düşüncem öyle ama herkesin kararı..

0|0
    0|0
  • bence c olmalı önemsenmemeli bu durum

ve suanki sevgilimden ayrılıp ilerde bunu kabullenmiycek birinle evlenmeye kalkarsam ilk onu bir zarflarım cevap olumsuzsa diktiririm

sonra her kavgada yüzümemi vursun yaptığım şeyi

ayrıca seven insan kabullenir die bişeyde yok çok erkek vardır sapına kadar sever ama bu durumu kabullenmez e bende seviosam niye ortalığı bulandırıyım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• "D" den kastın evlendikten sonraysa heralde D şıkkı...

0|0
    0|0
  • tabiki c: iki tarafında bu durumu önemsememesi.

1|0
    0|0
  • bakire olsun olmasin onemli olan durust olmasi insanlarin. senin siklardan da C en uygunu. a ve b tamamen sacmalik

1|0
    0|0
  • bence C:

0|0
    0|0
  • c şıkkı

0|0
    0|0
  • karsılıklı hoş göru kazanır derım yanı d- şıkkı

0|0
    0|0
  • iki gönül bir olursa zarın da önemi olmaz

0|0
    0|1
    • erdogan bey öyle diyorsunuz ama ya sizden önce 20 kişiyle yatmıs kalkmıs ise bence belli bir noktaya kadr olmalı her istedigi çiçekten polen alsın sonrda iki gonul bir olup senle evlenecek ama senn de gorusune saygım var tabii ..

Yükleniyor...