Biseksüel olabilir miyim?

aşık olduğum birisi var. bu zamana kadar hep erkeklerden hoşlandım ve kızları genel anlamda sevmiyorum. yani çok yapmacık geliyorlar. ama erkeksi kızlar çok hoşuma gidiyor. erkeksi ve sert kızları. diğerleri gibi erkeklere kendisini beğendirmek için salakça hareket yapmayan ve lezbiyen kızları hoş buluyorum. acaba biseksüel olabilir miyim ya da bu gelip geçici bir şey mi? soruyu da hangi kategori de soracağımı bilemedim umarım doğrudur. :/

Güncellemeler:
ve şöyle bir şey var eğer ki tarif ettiğim tarzda bir kız ilişki yaşamak istese hemen kabul ederim. yani bu yüzden kuşkularım var aslında.

0|0
69

En İyi Erkek Görüşü

• Biseksüel olman için bir bayanla ilişki yaşamış ve bundan hoşlanmış tekrarını yaşamak istemen gerekli. Sadece erkeksi kızlardan hoşlanman seni biseksüel yapmaz. Tecrübe ve sürekli istemek yok ise sadece belli bir kesim hemcinsine ilgi duyuyorsun o kadar.

1|0
    1|0
    • Yaşamadan ve hoşuna gidip devamını istemeden biseksüelim diyemezsin. 50 kez mi yazmam gerekecek?

• anladım teşekkürler :)

• Rica ederim.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 8

• eğer cevrende o tip kızlar ya da kız varsa sureklı görüştüğün senı her gecen gun daha çok etkiler duygusal ve sert yapılı olmaları senın ılgını cekmesıne sebep olan bır durum sanırım

1|0
    1|0
    • çevremde kız arkadaşlarım var en ufak bir şey dahi hissetmedim onlara karşı. yani biseksüel miyim?

• o zaman hiç bulaşmayayım ben bu işe :D

• erkek olmazsa olmaz dıyorsun ama biseksuel demek hem erkekle hem kadınla bırlıkte olabılmek demek zaten

• Soyle yap deneme yanilma olsun dedigin tarzda bir kizla opus eger icinde degisik hos duygular olduysa evet biseksuelsin

1|0
    0|0
  • zaman zaman bu tür duyguların olması normal yasamadan bilemezsin, öyle miyim değil miyim diye düşünecegine dene ve gör bence ;) bu arada bence biseksüelsin ama

0|0
    0|0
    • evet denemeden öğrenemeyeceğim belli ama korkuyorum açıkcası. ya cinsel kimliğim tamamen bu yönde gider diye ya da evlendiğimde eşime tam olarak bağlanamam diye.

• böylesi daha güzel olack belki de senin için bilemezsin ;)

• kesinlikle :)

• Piskologa görün sen. Anneni, başka bir kadınla yatakta düşünsene? ne garip dimi. Senin dengen bozulmuş, kendine çeki düzen ver biraz. germe bizi burada

0|0
    1|1
  • olmuşssun hayırlı olsun

0|0
    0|0
  • hayatında bir erkek olmasını istiyorsun bence sadece.normalsin , rahat ol

0|0
    1|0
  • Cinsellikte sorcaktın. Dinimiz açısından çok günahtır. Ama damara göre kan veriyon

0|0
    1|1
  • Ateşin başına vurmuş senin. Git bir ilişkiye gir düşünmezsin bunları.

Edit: Erkeklerin masturbasyon sonrası kadınlardan tiskindiği gibi olursun o zaman.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Olabilirsin. Zamanla bu yonelimin degisebilir. Yasin geregi bu sekilde kafanin karismasi bence normal

1|0
    1|0
    • evet henüz 2 yıldır var bu his

• bence heteroseksüelsin ama geçici bişey olduğunu sanmıyorum heteroseksel kızlar da erkeksi kızlardan hoşlanabilir..biseksüel olsaydın kadınsılardan da hoşlanırdın..heteroseksüel olduğunu iddia eden biriyle de ilişki yaşamıştım..femmelerin suratına bakmıyodu aklıma geldi şimdi bak..jhkhj

0|0
    1|0
    • femmelerin ne ya :D

• tekniktraktör sen lezbiyen olduğuna emin misin?ben feminen lezbiyenim.çeşit çeşit arkadaşım oldu.biseksüel olunca feminenleri sevmek demişsin ne alaka?ya da heteroların butchları sevmesi ne alaka?çevremde senin söylemini çürütecek çok fazla insan var.kişisel beğenileri genelleme.ben butchları sevmem benim gibi çok fazla feminen de sevmiyor butchları ama sevenler de var.hem de lezbiyen ya da biseksüeller.dediğim gibi kişisel beğeni.ayrıca heteroseksüel biri kadınlardan zevk almaz.macera sadece

• hiçbişey için genelleme yapmadım..lezbiyenliğimden asla şüphe etmiyorum bu arada..ne demek istediğini de anlıyorum..benim söylediğim biraz daha farklı..=)

• Ekle beni iyi anlasicaz emin olabilursin :)

1|0
    0|0
  • Bende seninle ayni dusuncedeyim ekle beni :)

0|0
    0|0
  • Özelde konusalim mi ?

0|1
    0|0
  • amma seksüel var, çok çeşit çeşit, olabilirsin bence

0|0
    1|0
    • evet henüz 2 yıldır var bu his

• ay sana yazmıcaktım pardon.

Yükleniyor...