Ilişkiye girersem erkeğin gözünde değersiz mi olurum?

Arkadaşlarımdan bakire olmayanlar var ve gayet rahatlar yani sevgilileriyle birlikte oluyolar falan. bana sanki evlenmeden ilişkiye girersem sevgilimin veya tüm erkeklerin gözündeki değerim gitcekmiş gibi geliyo ve sadece erkeklerin görüşü için değil kendime de yakıştıramıyorum arkadaşlarıma söylediğimde namus iki bacak arasında değil diyolar ama yine de bana göre öyle sizce yanlış mı düşünüyorum.

0|0
324

En İyi Erkek Görüşü

• erkeğin nefsi temiz bakire kız ister

bir kız eğer erkekle evlilik dışı ilişkiye girerse

kızın değeri düşer güven kalmaz

ve bu tür kızlar çer çöp olup atılır

cinsel bir obje olarak erkekler arasında yaşar

tavsiyem evlenmeden hiç bir erkekle yakınlaşma sağlama

ve evlenincede bakir bir erkekle evlen bu hakkınıda kullan

zina eden zina edenle evlenebilir

bu müslümanlara haram kılınmıştır

2|0
    1|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 23

• namus iki bacak arasında degildenerede acaba. onu diyen arkadaşların bacak aralarını açıptamı geziyorlar..namus iki bacak arasında degil derler. düşünmeden o şeyi yerler. sevgilileri terk edincede birlikte olmuştuk şimdi ne yapacagım diye ahvah ederler. namus iki bacak arsında bunu unutma

1|0
    0|0
  • Beninde tanıdıklarım var evlendiği kız bakire çıkmayınca kapının önüne koydular. kız evlenirken giydiği beyaz gelinlik ve belindeki kırmızı kuşak saflığın, temizliğin ve bakireliği temsil ediyor. Batıda gelinliklerde beyaz dışında farklı renklerde var. Ama bizde yok neden temizlik ve bakireliğin göstergesi. Namus iki bacak arasında değilmiş namus her yerde gözde, kulakta, elde, tende her yerinde en çok da bacak arsında. Her erkeğin tercihi bakire kızdır. en kaşar erkek bile bakire ister. Bakire çıkmayınca ilda evine göndermiyorlar ama o ihtimal var. Kim sıfır arabayı ikinci el arabaya tercih etmez. Sıfır arabanı fiyatı niye yüksek madem. Ben bunu yazınca diyecekler ki erkekler de bakir olsun. Olsun o da iyi ama erkek ben bakirim derse aksi ispat edilemez. Yaratılış itibari ile kadınlarda kızlık zarı var. Fikirlerin doğru sen koyun musun diğerlerinin arkasından gidecek . Evlenmeden önce ilişkiye girme. Bir merak uğuruna hayatını kabusa çevirme

1|1
    1|0
    • kadını arabaya benzetmen hoş olmadı ama evet hiç bir erkek bakire olmayan kızla evlenmek istemiyo

• evet doğru diyosun

• Sana iyi şanslar diliyorum işallah gölüne göre birini bulursun

• hahaha onlar bakireliğini kaybetmiş şimdide sana sarıyolar yok bacak arasında değil yok bilmemne burada bir konu aç kaç tane erkek bakire olmayan kızla evlenir gör bakalım bi

1|0
    0|0
  • doğru düşünüyorsun arkadaşa falan kalma sen bildiğini yap nasıl iyi oluyorsan öyle davran pişmanlık olmasın

2|0
    0|0
  • ailede yetilişe bağlı ya tabiki doğru olan senin dediğin

2|0
    0|0
  • bekirelıgı evlendgınde kocana ver bence. yabancı ellerın vucuduna degmesıne ızın verme. bu dunya gecıcı bır anlık zevk ıcın ruhunu ve bedenını karartma bence. zına nın sonu cehennemdır. onun 1 damla atesi 1000 tane dunyadan fazlasına yeter. o ıkı bacak arasındakı zar konulması sebebı ve edep yerlerı kadına tatbık edılen bır sınavdır sınavı ancak o edep yerlerını ve o zarı saglam ve temız bır sekılde evlendıgın erkege teslım edersen kazanırsın. yoksa bır anlık zevk ıcın baskalarına dokundurursan şeytana galıp gelenlerden olur ve pısman olursun. ınsan oglunun ılk sınavını hz adem ıle havva yasadılar. o gun bu gundur şeytanın hılelerı devam edıyor ve ınsan oglu tuzaklara hemen dusuyor ve kaybedıyor. bence sen kaybedenlerden olma.

1|1
    0|0
    • o zarın orda olma amacı kadının bir sınavı değil ki o zar pislikten mikroptan kadını korumak için boşuğu kapatmak için biz ona o anlamı yüklüyoruz.

• namustan bahsetmıssın eger cevabını cevaplarımda bulamadıysan baska hıc bıyerde bulamazsın. eger evlılık dısı ılskı yasarsan daıma kaybedersın bunu yasamak t yasamamakta senın tercıhın. cevrendekı kızlar zına edıyorsa ve onlara ozentı duyuyorsan bu senın tercıhındır

• bak canım ben özenti duyuyorum diye bişey söylemedim hiç bir yorumumda da bulamazsın. ben sadce kendi fikrimi söyledim ve yanlış mı düşünüyorum diye merak ettim. cevabın için teşekkür ederim bu kdar yeterli bence.

• sakın kendi düşündüğünden şaşma doğru yoldasın ve öyle bir şey yapamya kalkma sakın eşine sakla kendini

2|1
    0|0
  • Sen kimsenin be düşündüğüne bakma. Sen doğru olduğunu inandığın şeyi yap.

1|0
    0|0
  • kendine yakıştırmadığın hiçbir şeyi yapma. arkadaşların sana öyle bir cümle kurduğunda sende onlara '' evet namus SADECE iki bacak arasında değildir '' diyebilirsin.

0|0
    0|0
    • sadece vurgusunu anlayamadım

• mesala sen ne diyorsun kendime yakıştıramam diyorsun değil mi? sen buna hangi organını kullanarak karar veriyorsun? beynini. namus beyinde başlar gerisi sadece uygulamadır. ya da şuna değinelim hiçbir erkekle birlikte olmayan bir kızda bekaretini kaybetmiş olabilir. bu onu namussuz yapmaz.kendi yapısı düşünceleri doğrultusunda hareket etmiştir sonuçta.kendini evlenmeden önce bir erkeğin kollarına bırakmamıştır sonuçta.

• evet anladım.

• Yıl oldu 2014 neyse ben konuşmayayım

0|0
    0|0
  • dogru düsünüosun, hemen hemen her erkek gecmişte kimseyle ilişkiye girmemiş bir kız ister :)

1|0
    0|1
    • ama kendisi her kızla ilişkiye giriyo kadına gelince niye öyle oluyo

• o zaman sana + :D

• önemli olan karşılıklı güvendir. İnsanlar bakire ve sevgilileri ile her şeyi yapıyorlar. sonrasında evlendiklerinde bakire oluyorlar. yok öyle bir dünya.önemli olan güven. ilşkiyi ilişki yapan budur. Erkekler istedikleri ile birlikte olabiliecekler kadınlar olamayacakvar mı böyle bir dünya

0|0
    0|0
  • Doğru düşünüyorsun, her evlenecek erkek bakire kız ister ama sevgilisi ile de yatmak bu ne yaman çelişkidir?!

0|0
    0|1
    • işte bu kafamı karıştırıyo

• :) evet doğru ama ben ''çoğunluğun'' dediğine değil Allah'ın emrine kulak vermeye çalışıyorum.

• anladım

• değersiz olursun elbette.çünkü erkekler el değmemeiş bebek sever

0|0
    0|0
  • bu konuda kızlar bakirelikleri gidene kadar vizyonları da genişlemiyor. sıkıntı etme, birlikte olunca biriyle kafandaki bu saçma duvarların hepsi gidecek.

1|0
    0|0
  • İlişkiye girdikten sonra onun gözünde senin bir değerin kalmaz. Boş işler bunlar kendi çizgini kendin belirle sağındaki solundakine göre yaşama.

1|0
    0|0
  • ben iyi gözle bakmam

hani bir erkekle bir hata olabilir

ama onlarca erkekle yatan bir kadın istemem

0|0
    0|0
  • Halk arasinda Arkadaşların gibi kızlara kaşar denir.sen onlardan olma.

0|1
    0|0
    • ama bir yandan da haklılar gibi geliyo erkekler onla bunla yatarken iyi kadın yatınca kaşar

• Doğanın kanunu işte :)

• Doğru yoldasin.

Boşver sen ayakalti tiplerin

Dediklerini. .

Kendi doğrunu yaşa. ..

1|0
    0|0
  • eline kolay geçen herşeyden kolay vazgeçersin ucuz = değersiz

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    3

Kızlar Ne Diyor 3

• zine yapmak dinimizde en büyük günahlardan dakın yapma böyle bişey onlar cehennemde yanacak die sendemi yanmak istiyosun.. peygamber efendimiz daha yabancı bir erkekle uzun uzn bakışmayı bile haram kılmışken zina en pis işlerdendir yapma sakın temiz kal..

0|0
    0|0
    • hmm tamam teşekkür ederim

• Iki resit insanin sevismesi yanlis ama 60 yasinda adamin 6-9 yasinda kizla evlenmesi dogru oyle mi?

• sen mnüslümanım diyosan bunu itiraz edemessin bu kuran ı kerimde yazıyo yani müslümanların kitabı.. allah bunu emretmiş sana göz vermiş akıl vermiş uyarsan cennete gidersin uymassan azap görürsün bunu hiç kimse değiştiremez ben müslümanım sonuna kadar da bunu söylüyorum zina bunlar bulaşmayın böyle işlere... ben ayrım yapmıyorum o günah dA BU GÜNAH DEĞİL DİYE ... müslümanım diyosan kurallarada uycaksın daha bir erkekle bakışmak bile haram ken kelkmış sevişmek diyosunuz midem bulanıyo artık böyle

• İnsanın önce kendi değerini düşünmeli bitek senin namusun değil aileninde namusu gerçek anlamıyla birinin helali olmak varken diğerine sakın yönelme bu akılları veren hep aile kavramı nedir bilmiyenler unutma sen nasıl olursan kuracağın yuva ve evladın öyle olur

1|0
    0|0
    • evet haklısın gerçekten teşekkür ederim

• rica ederim canım

• haklısın ben de öyle düşünüyorum kendime saygımı kaybederim heralde annemin babamın yüzüne bakamam

0|3
    0|0
    • aynen ya ve böyle düşündüğüm için bazı arkadaşlarım bana kendine hakaret ediyosun böyle düşünerek erkek yatıp kalkıyo ama bakire kadın istiyo bu kadınlara saygısızlık falan diyolar.

Yükleniyor...