Sanal seks yaptığım için kötü kız gibi mi görüyor beni? :(

Erkek arkadaşıma evlilikten önce cinselliğe karşı olduğumu söyledim ama mesajlarda veya msnde cinsellik konuşmaktan hoşlanıyorum. Sanal seks yaptığımız zamanlar oluyor. Bu onda aslında gerçekte seks istediğim ama nazlandığım hissiyatı uyandırır mı? Beni yanlış anlar mı, hakkımda kötü düşünür mü?

0|0
3|15

En İyi Erkek Görüşü

• zevkine sağlık :) boşver sen keyfine bak. senin hakkında ne düşünürse düşünsün.. nasıl olsa ayrılacan

0|1
    0|0
    • Evleneceğiz, aileler tanıştı.

• Her net aşkı bitmeye mahkumdur.bende çok net aşkı yaşadım,evlenecektim ama hepsi fısss oldu

• hakikaten net aşkları uzun süreli olmuyor ya..

Erkekler Ne Diyor 14

• senin onunla cinsel birşey yaşama dürtün çok doğal ve normal, yaşın,fizyolojin,hormonların seni bu yönde teşvik ediyor. Bu şekilde düşünmesinde bir sakınca yok, ama kötü düşündürmesini gerektirecek bir sebepte yok

0|0
    0|0
  • Kim bilir kaç kişiyle sanal yaptı diye düşünür.. cam falan açma kendini popüler p*rno sitelerde bulursun..

0|0
    0|0
  • Erkekler o kadar düşünmezler kadınlar gibi öyle mi oldu acaba böylemiydi falan diye :)

0|0
    0|0
  • bence asla kötü düşünmez...tatmin ediyorsa bu seni olumlu bakacaktır...asla kötü düşünmez düşünmemeli..sanal adı üstünde..

0|0
    0|0
  • Gösteripte vermiyorsun yani senden hevesini aldımı tekmeye koyar yakında :)

0|0
    0|0
  • en sinir edici kız tipidir, ya ver yada bırak git çok net.

0|0
    0|0
  • Ben olsam kötü düşünürdüm.benle sanal yapan başkasıylada yapar der kapı önüne koyardım.

0|0
    0|0
    • Net aşkı ile alakası ne?

• net aşkı yada gerçek aşk farketmez, uzman tv yi aç sanal ilişkiler yaz arat bak uzman psikyatristler ne diyor, sanal ilişkiler hakkında.

• uzakta olan sevgililer yaparlar genelde yanlış düşünen biriside yapmasın

0|0
    0|0
  • düşünür bence. bu diğer çıktıklarıylada yapıyordur der. :/

0|0
    0|0
  • alıştırırsın sadece gerçekleşmesi için baskı yapar sana..

0|0
    0|0
    • Evet bu oluyor liseliler gibi sanal yapmak istemiyorum diyor bazen

• Uff :D

• e böyle bırını sevgılı edınırsen denklemler uzerınde gecer hayatın

• kötü kız olarak görüyordur

0|0
    0|0
  • madem ki seviyorsun hoşlandığın kişi ile yaşamanı tavsiye ederim. doğanın dengesi bu seviyosanda sorun yok ciddiysen. ilişkiye girmeyin ama öpüşme falan filan olablr :)

0|0
    0|0
  • kötü biri olarak değil ama nazlandiğıni düşünürdüm. Cinsellikle ilgili konuşmıcak ama sex istemicek biraz çelişen şeyler.

0|0
    0|0
  • görmez. bişey olmaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• istemem yan cebime koy diyorr gerçekte yapmaya korkuyorr sözlerle tatmin oluyor diye düşünürdüm benn olsaydm

0|0
    0|0
  • o bunun keyfini çıkarıyordur.Paranoyak değilse öyle bir genelleme yapmaz. Hem kendide yaptığından takılmaz. Bunu yaptın diyede cinseliğe gerçek ilişkiye meyilli olduğun değil sınırlı şekilde paylaşımda bulunduğun sonucu çıkar. Tabi geçeğini yapıp yapmamak seninelinde.

0|0
    0|0
    • Kendisinde biraz paranoyaklık ve aşırı kıskançlık var, acaba düşünüyor da bana belli edip kırmak istemiyor mu diye düşünüyorum :(

• o zaman tereddüt etmekte haklısın. İlşkide çatlak olduğunda başını ağrıtır. Bundan emin olmak için bir süre ara ver.

• nekadar düşünmem dese de tüm erkekler sanal ilişki yapan kızlara pek iyi bakmıyolar...

0|0
    0|0
    • Gerçeğini yaptığımı düşünemiyorum ozman

• onlar her naneyi yer ama biz yaptık mı hemen başka gözle bakarlar...

Yükleniyor...