Evlilikteki İlk Birliktelikte Bekaret Tabusu

Nedir birliktelik? Sadece iki yabancı bedenin birbirine hamle yapması mı? Şah ve mat gibi... Peki ya bu oyunun şampiyonu kim? Savaşmayı tercih ederek sevişmeye, çekindim elbet şiddetle asi

şiddetle terli olmaktan! Kader; baş parmağın ile işaret parmağın arası mesafedir, keder ise ona en yakın büyülü kelime, adrenalin eşliğinde... Ve günün birinde evet, ona çıkmayan bir yol keşfedeceğim ve hayatının her köşesinde bulduğum kendimi bir bir kaybedeceğim eğer eşim olacak her şeyimle söz verilmiş yüzükleri takmazsam. Üst dudağının ışığı, ve alt dudağının gölgesi: sırlarla örtülü gündüz-gece karmaşası... İşte hazzın kalbe bağlandığı gizli geçit... :)

Eşler ilk birlikteliklerinde birbirlerine nasıl yaklaşmalı ve bir bütün olmalılar? Bir bayan olarak savaşmak istediğim ama gücümün yetmediği bir bedene günü gelince nasıl teslim olabilirim? Buyurun, deneyimlerinizi paylaşın.

0|0
3|16

En İyi Erkek Görüşü

• hoppala :) cinsellik sayfasında böyle sorulara cevabı biraz zor bulursun :) buradakiler sadece girdi çıktıdan anlar ;) :D

Ama cinsellik bedenleri savaşı değil, aksine ittifakıdır... Cinsellik iki yabancı beden ama ayrı tek bir ruhun birleşim hamlesidir... şah ve mat gibi değil, kazananı vardır evet ama kaybedeni yoktur... kazananda iki bedene bölünmüş tek ruhtur... cinsellik senin ruh ikizinle ulaştığın nirvanadır..

0|0
    0|0
    • Reenkarnasyon ve yoga felsesemden esinlenerek, tüm kalbimde hissettiğim ittifakımla gözlerim kapalı Nirvana'ya ulaşabilirim. :)

• :)) başarılar o zaman ;)

• :) teşekkürler...

Erkekler Ne Diyor 15

• Yıl olmuş 2014 insanlar hala bekaret peşinde koşuyorlar ..ben artık bekaretle ilgili takıntıları çok mantıksız buluyorum çünkü artık günümüzde insanlar 14-15 yaşında evlenmiyor çoğu eğitimdi iş di evlenecek insanı bulacam derken kişi 30-35 inde evleniyor neden insanlar o yaşa kadar ünyanın en büyük zevkinden mahrum kalsınlar ki zaten kalmıyorlar da en azından çoğu kişi gizli de olsa bunu yaşıyor amma sevişiyor amma anal seks yapıyor amma vajinal yapıp diktiriyor hiç gerek yok insanların birbirini kandırmasına ..bir de toplumumuzun iki yüzlülüğüne ve adaletsizliğine çok kızıyorum..erkeklere serbest kadınlara yasak böyle bir adaletsizlik olabilir mi yaaa ... ya erkeklere de kadınlara da yasak olsun ya da bıraksınlar her iki cins de doya doya yaşasın bu duyguları ama maalesef toplumumuz bunu anlayamayacak kadar geri kafalı...

0|0
    0|0
    • Maalesef öyle ama istediğim cevap bu değildi.

• Etrafında çokça kızların pervane olduğu erkeklerin yanıma yaklaşmasına izin vermem

• Çok katı kuralların var inan gereksiz seni ekliyorum ve oradan istediğin gibi bana fırça kayabilirsin :)

• olaya subjectif olarak bakarsak.teyamüller haricinde dahili bir çarpışmaya karşı olmakla beraber.azmü sebat ile ilerleyen kırılganlıgada itina ile yaklaşmaktayım dolayısıyla...bu nesnel olgunun içinde bu gidişatında sofistike biçimdede ele alınmasına karşıyım.

0|0
    0|0
  • özellikle erkek anlayışlı ve sabırlı olması gerekli, bayan ne kadar o anı arzulasada çekincesi olabilir bunu erkeğin anlayışı sabrı ve o anki yardımları ile aşar ve o an gerçek anlamda bir olurlar

0|0
    0|0
  • Hayırlı işler.

0|0
    0|0
  • seviyosan git konuş bence.

0|0
    0|0
  • üslubun çok güzel yaziyomusun benimde böyle üslubum olsadi ya ne güsel anlatmissin o konuya gelince yasak olan ilgiçekici olur bilirsin emin ol o duyguyu yasadiginda tam tersini düsuneceksin

0|0
    0|0
    • Nasıl bu kadar emin olabildin? Bilinmez bir yola girdim, kontrolü kaybetmekten korkuyorum.

• yaşamadığım bişe kalmadi benim en fazla bir hafta o kadarda sürmez biliyorum ya eklesem olarmi sorularima flan yorum yaparmisin

• bu ne arkadaş makaleyi neden paylaşma geregı duydun :) çekinecek kadar büyütme ilk deneyimi. rahat ol. ilk deneyimin 5 dakikalık iş. sıkıntı yok.

0|1
    0|0
    • 5 dakika mı? :/ Sabaha kadar...

• Sanırım işler planladığım gibi gitmeyecek.

• ne planlıyorsun peki anlat bakalim___?

• bence mat değil pat.. oyun berabere biter ama mutlu edemezsen mat olursun bu kadar basit

0|0
    0|0
  • edebı yetenegıne hayran kaldım. degısık bır bakıs acısı olmus. tebrıkler

0|0
    0|0
  • Kitap alıntısı güzel olmuş farklı bir yorum yaparak bu büyülü anı bozmak istemedim :)))

0|0
    0|0
    • Kendim yazdım, inanmak zorunda değilsin. Kanıtlamam da gerekmiyor :)

• Aynı kefeye koyduğumu nasıl söyleyebilirsin? O benim en değerlim ve bana sözünü geçirebilen tek erkek

• Büyük konuşuyorsun ileride anlarsın

• sevdiğin insanla bütünleşmek. sahiplenmektir.Sevip evlendiysen savaşmak niye?

0|0
    0|0
    • Çünkü yaşanmaya değerse uğruna savaşmaya değer...

• baya ısrarcı çıktın yapacak birşey yok. ben pes ediyorum erkek arkadaşınada tavsiye ederim :)

• bi an edebiyat sınavındayım sandım :)

0|1
    0|0
    • :)) Edebi yönü ağır basan bir insanındır. Az önce farkında olmadan bana ilham verdin, farkında mısın?

• :) hayır ama sana ilham verebildiysem sevinirim hehe

• her daim dürüst;)

0|0
    0|0
  • okumadım ama haklısın panpa :D bu kadar kitap okuma beynin sulanmış panpa :D

0|0
    0|0
    • İyi de beynin zaten %90'ı su :)

• Sen para sahibi olmayı zenginlikten sayma bence, asıl zenginlik içimizdeki cevherde.

• içimizdeki cehveri birisinin görmesi için o kişinin sarraf olması gerek ;) sıradan insanlar cam niyetine bakarlar sonrada üzerine basıp kırarlar banada sabah sabah felsefe yaptırdın heee :D

• çok edebi bir soru olmuş bence kültür bölümünde paylaşmalıydın.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• öyle yazmışsınki,vurguyu anlamak için bir kaç kez okumak lazım,anladığımız dilden yazsan diyorum,felsefesiz

1|1
    0|0
  • Saflığınla hafif ürkekliğinle ama korkmadan ve mutlu olucağını bilerek teslim ol

0|0
    0|0
  • Bunu şimdiden düşünüp kurgulayamazsın tatlım zamanı gelince yaşarsın..o an anlarsın savaşmayı teslim olmayı gücü kuvveti :)

0|0
    0|0
    • Nasıl bir duygu?

• Gerçekten sevdiğin adamla kadını olmak istediğin kişiyle yaşıyorsan inan çok çok güzel bir duygu. Bir çok kişide canının yandıgını ilk gecenın ıyı gecmedıgını soyler ama ben o anı her gün yaşamayı çok çok isterim..masumca kendını bır erkege teslım edıyorsun o da incitmeden seni rahatlatıyor..gonlunu okşuyor sonra da seni :D

Yükleniyor...