Evlenmeye karar verdiniz ama kız bakire değil ?

Yani Kızlık Zarını Diktirmiş ve bunu sizden saklamış. Düğününüzde gizli bir telefon geliyor Bunu Öğreniyorsunuz. Soruyorsunuz Yalanlıyor Sonra doktor Kontrolünden Geçirtiyorsunuz ve Yalanı Ortaya Çıkıyor. ol

Lütfen Ankete Sadece Erkekler Katılsın Ne yaparsınız..

• Yalan Söylediği için Onu Boşarım..
    67% (2)64% (9)65% (11)Oy Ver
  • Bakire Olmadığı İçin Onu Boşarım..
    0% (0)7% (1)6% (1)Oy Ver
  • Beni ilgilendirmez Hiçbirşey yokmuş gibi devam ederim.
    33% (1)21% (3)24% (4)Oy Ver
  • Evlenmeden Önce Doktor Kontrolünden Geçirtirim zaten..
    0% (0)8% (1)5% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
ben A şıkkı Diyorum .

Bir İlişkiyi Sevgi Kurar Saygı Ayakta Tutar Güven ise yaşatır.

konu ben değilim böyle bir şey başıma gelmedi çok şükür.

bir erkeğin başına böyle bir olay gelse Bir erkek ne yapar a cevap arıyorum kızlarda bundan gerekli cevabı almalılar

0|0
1|9

En İyi Kız Görüşü

• böyle bisey olamaz doktorda zaten bilgi veremez canim :D

0|0
    0|0
    • kendi doktorum var canım zaten böyle bir şeye ben mahal vermem doktora götürmeye gerek kalmaz kekelemesinden anlarım rahat ol

• RedLine07 sana bir soru sorayım ozaman aydınlat bizi malum geri kafalıyız ya

2012 ile 2013 yılları arasında Türkiyede neler değişti. ve bunun İnsanlara Ne tür bir etkisi Olmuştur.

• peki dikişle nakışla bunca stres bunca masrafla uğraşmak yerine başta doğruları söylese.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 9

• yalan söylediği için boşarım. ister dostluk ister evlilik ne şekilde olursa olsun insan ilişkileri yalan üzerine kurulmaz

0|0
    0|0
    • kesinlikle Katılıyorum.

• bir de şu redline07 midir ne poksa insanlara hakaret ediyor. namussuzluk, sekste şuursuzca yaşamak ne zamandan beri ilericilik oldu. serseriler ahmaklar avrupa ve amerikanın seks yaşamını ve giyim kuşamını örnek alacağınıza bilim ve teknolojisini örnek alın. adama bak hepimize geri kafalı dedi. sen ilerici ol ananı bacını milletin kucağında gezdir şerefsiz

• arkadaşım bıkmadınızmı bu saçmalıktan bunu sormaktan , olsa nolur olmasa nolur edepli olmasnın garantisimidir bu durum ?

0|0
    0|1
    • evet garantisidir edepli insan her önüne gelene vurdurmaz

• dotum öyle diyosunda yarın biri karşına çıkıp bunun tadına önce ben baktım patlattım sende benim bıraktığım kırıntılara bakıyosun ilk ben uçurdum onu derse ne diceksin ya da yolda yürürken karşıdan onu patlatan geçtiğinde hiçmi düşünmick sende elinden tutup lay lay lom dolaşcaksın bilmediğinden

• işte Denizgözlüm bu saydığın tipteki erkekler karaktersizin şerefsizin tek varlığıdır ne yazıkki bizim erkeklerin bir çoğunda bu karaktersizlik sözüm ona adamlık sıfatı olmuş..

bir kere bu patlatma gibi ifadeler çok çirkin oluyor dostum .

• Bak dostum gerçekten seviyorsan bakire olup olmadığını emin ol sorun etmezsin tamam içini yiyip bitiren birşey olur hani düşünürsün belki gururun kaldıramaz ama emin ol seviyorsan bunu sorun etmezsin bak kız sana karşı dürüst olup bunu söyleseydi ozaman onu öyle kabul edebilirdin kusura bakma ama o resmen seni kullanmaya çalışmış senden saklamış bunu doğru dürüst söylese daha iyi olmazmıydı tabi karar senin ama senden saklaması çok yanlış olmuş

0|0
    0|0
    • O konuda Yalan Söylemesini kaldırırmısın kaldıramaz mısın ?

• benim kaldırıp kaldırmayacağımın önemi yok önemli olan senin kaldırıp kaldırmayacağındır yani cevabını yinede vereyim çok seven insan hertürlü kaldırır be kardeşim kız zarını diktirmişse ve bunu sana söylememişse belki senin ondan soğucağın için böyle birşey yapmıştır hemen böyle düşünmemekte gerek ama sen bilirsin Allah yardımcın olsun

• benim başıma böyle bir şey gelmedi . rahat olabilirsin Seven İnsan Yalan Söylemez Arkadaşım

• Bakire olmus olmamis hic onemi yok benim icin. Ama durustluge onem veririm. Yalan soledigi icin ayrilirdim. Ama zaten evlenecegim kisi benim bekarete onem vermedigimi bildiginden boyle bir konuda yalan soylemesine de gerek kalmaz.

0|0
    0|0
    • Evliliği Sevgi Kurar Saygı Ayakta Tutar Güven ise yaşatır. Güven Kırıldığında O iş biter Haklısın

• geçin bunları artık yok bakire ya da değil. 30 una gelmişsin evlenceğin bayanda 25 i geçkinse zaten bakire olmasını da bekleyemezsin.

0|0
    0|0
  • Dürüst olsaydı keşke diktirmeye gerek yoktu. seçim senin o bayana uzun yıllarda geçse güvenmek istesende güvenemez hayatı onada kendinede zehir edersin hatta sevdigin için güvenmeyi çok istersin asla ama asla güvenemezsin...

0|0
    0|0
    • şükürler olsun benim böyle bir sıkıntım yok da mevlam kimsenin başına vermesin

• Bakire veya değil onun pek bir önemi yok ama yalan söylemesi boşanmam için çok önemli bir sebep.

0|0
    0|0
  • ben evlensem bile sevemem ki bana yalan söyleyen birini illa ki biter o evlilik

0|0
    0|0
  • a ve b şıkkı hem yalandan hemde bakire olmamasından şutu yer.

0|0
    0|0
Yükleniyor...