Korkuyorum itiraf etmekten

Çevremdeki insanları kaybetmekten korktuğum için lezbiyen olduğumu itiraf edemiyorum ve hatta arkadaşımı çok kıskanıyor ve onu arzuluyorum sizce ne yapmalıyım?

0|0
9|12

En İyi Erkek Görüşü

• sen dogrusunu yaparsın zevklerinin sevginin peşinden koşmalısn. eger ki etrafındaki insanlar sen lezbiyensin diye seni hayatlarından silerlerse onlara şunu söyle ' BİZ ÖZGÜR BİR ÜLKEDE YAŞIYORUZ ' onlara en iyi cevap olur.

1|0
    0|2

Erkekler Ne Diyor 11

• Bence o arzularından vaz geç .Bu benim görüşüm.Hayvalar bile hemcinsleriyle ilişkiye girmiyorken insan neden hayvanlardan aşağı seviyeye insin.Lezbiyen ol ya da olma beni hiç bağlamaz.Kimsede sen niye lezbiyensin demez bu devirde yaparsan kendine yaparsın.Bu fani dünyadaki insanların istekleri neden bitemez neden tatminsizlik var? Bu dünyada yaptıklarımızın bir bedeli olmayacakmı sence? 250 gram için ebedi ateş parçasındamı yanmak...Kaybetmek çok basit bir kelime gibi ...insan oğlu nelerini kaybetmiş varsın arkadaşını kaybetsin son olarak yuunus emrenın bır şiiriyle;

Nehirler aktı geçti

kurudu vakti geçti

nice han nice sultan

tahtı bırakı göçtü

dünya bir penceredir hergelen

baktı geçti...

0|0
    0|0
  • ulan erkeklere kankam diyoruz ayol çıkıyor kızlara yavrum diyoruz delikanlı çıkıyor normal insan kalmadı memlekette amma çoğaldınız bir bitmediniz neredeyse bizi garip görecekler

0|0
    0|0
  • zor bir durum bir yokla bakalım bence de

0|0
    0|0
  • ağızlarını ara ne bilim temasta falan bulun :D yap bir şeytanlık gelir aklına .D

0|0
    0|0
  • Allahım hayırlı evlatlar nasip et

0|1
    0|0
  • aga ne yaparsan yap kürkçü dükkanı son durak

0|0
    0|0
  • Esra Erola' bağlanıp ben bir kız arkadaşa talipim demediğin sürece kendi içinde yaşa...

0|0
    0|0
  • zor bir durum.ilk önce ağzını ara oda lezbiyenliğe meğillimi diye.ona göre karar ver.

0|0
    0|0
  • korkma bişey olmaz

0|0
    0|0
  • kız olsam kesin lezbiyen olurdum. bütün arkadaşlarımın orasını burasını ellerdim. oyşşş. memişler. memişler.

0|0
    0|1
  • 1|4
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• homofobik bir ülkede bunu korkusuzca söylemek cesaret ister. Dogu bati farketmeden sirf insanlar escinsel diye öldürülüyor bu ülkede. takdir ettigim birsey degil ama yargilamak da bana düsmez. Tedavi ol diye yazan arkadaslar var, sanirim tedavisi cok zor bir sürec. Eger bu durumdan rahatsizsan tedaviyle sansini dene derim,.Arkadasin lezbiyen degilse hic konuyu acma derim eger bu konuda ki düsünceleri seninle ayni degilse seninle görüsmeyi kesebilir. Hayatinda Basarilar :)

1|0
    0|1
    • teşekkür ederim doğuştan varolan bu duyguları bizlerin bir suçuymuş gibi yargılamadığın için...

• evet hayat yaşamaya değer bunu ben istemedim ve bu benim bir imtihanım fakat kendimi yalnız hissetmekten geri kalmıyorum...

• Keske bunu özgürce söylemeni tavsiye edip seni yüreklendirebilseydim. maalesef öyle bir ülke de yasamiyoruz. inanclar, cinsel tercihler, siyasi farkiliklar bu ülkede hep düsmanlik sebebi oluyor. Takma kafana..

• İnsanlara söylemek zorunda değilsin.

Bende biseksüelim. Kimsenin bilmesine gerek yok. İlla saklamak istemiyorum diyorsan da söyleyeceksin bu kadar basit. Zaten seni yargılayan insanlar sana gerçekten önem vermeyen insanlardır.

1|1
    0|0
  • bende senin gibiyim ama türklerde bu ölüm gibi bişi sakın a sakın kiseye anlatma tatlım ailen tarafından görücü bulurlar direk :D sen kendi tercihleriine devam erkeleri tanı

2|1
    0|0
  • vazgeç bu sevdadan.

0|1
    1|0
  • ona söyle..

söyle ona.

mavi en sıcak renktir filmine götür ve orada söyle.

2|0
    1|1
  • ahh canım kıyamam bu senın elınde olan bişey değil git bir tedavi oll sakın kımseye bu durumdan bahsetme türk milleti yadırgar .s

0|0
    1|2
  • bu iş olmaz yazık sana

0|0
    0|0
  • olduğun gibi görün saklayacak birşey yok

0|0
    0|0
  • valla başımıza taş yağcak taş.. bence bı doktora gıt bacım sen ya da ımanını güçlendırır yazık olursun sonra harbı zor bı durum Allah kurtarsın..

0|1
    1|0
Yükleniyor...