Strapon gercekten zevk veriyor mu ?

Ya bu erkeğe strapon kullanan bayanlar erkekler gerçekten zevk alıyorlar mı yani hoşlarına gidiyor mu bu durum biliyorum gay olmuyoruz sonuçta ama merak ediyorum gerçekten erkeğin hoşuna gidiyor mu böle bir şey kullanan var mı?

0|1
3|8

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Istemem ben bu fanteziyi yatakta erkegim bana hükmetmeli

1|9
    1|1
  • yatakta erkeğin sahip olduğu otoriterliği yaşamak bazı kadınlara zevk veriyor. ben sevgilimle böyle bişey yaptığımı beynimde canlandıramıyorum ama...

0|1
    0|0
    • yani sen ne isterdin bir erkeği becermek nasıl bir durum senin için ?

• zevk alıyor ki yaptırıyor :) erkek zaten anatomik olarak anal ilişkiden zevk alır. prostattan dolayı :)

• heh benim dediğimde işte bu gerçekten var mı böyle bir şey zevk alınıyor mu

Erkekler Ne Diyor 8

• dene istersen merakın var herhalde bu konulara bayanların zevk alması mantıksız bir durum

0|0
    0|0
  • Lan arkana bişey almayı nasil yediriyosun kendine. At aklından. Hersey böyle baslar bence

0|0
    0|0
    • ya yok öyle bişi ya hayır herkes diyoki yok öyle yok böle işte orda prostad uyarılırsa diyo la dedim noluyo sordum Allaha şükür öyle bir isteğim yok vala :)

• kız arkadaşımla arada deniyorduk gayet zevkli tavsiye ederim :))

0|0
    0|0
  • Insanın başına ne gelirse meraktan gelirmiş yüzüğü taktiracaksin yani büzüğe

0|0
    0|0
  • la erkek adamın ne işi olur straponla tutcak karısını herkes işini yapcak yatakta

0|0
    0|0
  • bir kere kız arkadaşım sen bana sokunca iyi de ben sana sokuncamı kötü diye strapon olmasa da parmağını sokmaya kalktı ve tokatı yedi :d tatmadım hacım çok şükür.ama cinsel tercihi farklı olup zevk alanlar emin ol var :)

0|0
    0|0
  • Bana böyle bir teklifte bulunan oldu :D o an şok olmuştum :D

0|0
    0|0
    • hadi ya ne dedin :D

• Ben seni zigerim sen zahmet etme dedim :D

Erkek adam kendini zigtirir mi bro :asdfasdfasdfasd

• kıza bak be :d

• bu anları yaşamadan anlamak çok zor

0|0
    0|0
    • işte bende yasayan anlatabilir mi dedim :)

• zevk alabileceğimi düşünüyorum

• sende yasamamışsın işte bende ondan sordum bilemicem artık bakalım

Yükleniyor...