Evleneceğiniz kişinin bakire olması ne kadar önemli?

Bakire olmayan biri ile evlenir misiniz? :)) çok önemli mi ?

• Evlenirim
    33% (2)28% (7)29% (9)Oy Ver
  • Evlenmem
    67% (4)72% (18)71% (22)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
0|22

En İyi Erkek Görüşü

• Burda bazı arkadaşlar yok evlenmem çocuklarımın annesi olamaz gibi yorumlar yapmışlar çok büyük konuşmuşlar gördüğüm kadarıyla kimiside benim kafadan gerçekten bakire olupta yapmadığı şey kalmayan insanla evlenmek yerine bakire olmayanla evlenmek daha iyidir ayrıca bir insanın ruhu bakire olmadıktan sonra 2 bacak orası olsa neye yararı olcak ayrıca yapacak olan insan bunu evlendikten sonrada yapar öyle değilmi?Benim düşüncem ise eğer ben onu gerçekten çok seviyorsam ve onunda beni gerçekten çok sevdiğini düşünüyorsam ve doğru dürüst çok iyi bir insan ise neden evlenmeyelimki?Zaten insan sevdikten sonra birçok şeyi göze alıyor aslında buda biz erkekler için çok iyi bir oyun bakalım sevgilini onu o şekilde kabul edecek kadar sevebiliyormusun o yürek var mısizde?Tamam biz erkeklerin gururuna dokunur belki belki bu durum bizi çok üzer hatta belki kafayı bile yeriz ama inanın sevdikten sonra bunun hiçbir önemi kalmıyorrrrrr

1|0
    0|0
    • Zaten b n bakireyim ve evlenmeden iliski yasamagi nedense istemiyorum, amma evlenecegim kisiye bakire degilim diyicem, hem bakicam beni boyle kabul ediyormu, hem de ilk iliskimizde surpriz olur ona.

• Kesinlikle çok iyi düşünmüşsün hem onun seni nekadar çok sevip sevmediğini anlarsın :)

Erkekler Ne Diyor 21

• bakire olacak diye hiç bir zaman diretmem .karşılaşırsan bole bir bayanla kabul ederim ama kendisini bana iyi ve dürüst ifade edebilmeli .pişamnıksa pişmanlığını ,isteyerekse isteyerek yaptığını söylemeli .ama daha çok isterimki bu durumunu yüssüz bir şekilde bana kabullendirmeye çalışmasın

1|1
    0|1
  • Ben evlenmeyip kendimin turşusunu kuracağım. bu yüzden karşı tarafın Bakire olup olmadığı pekte önemli değil benim için..

1|0
    0|0
  • önemli tabi.. sıfır olacak kardeşim...

1|2
    1|0
  • ya ne saçma soru bu şimdi tabikide bacak arası ile mi evleniyorum sanki

2|1
    0|0
    • Ne güzel maşallah maşallah

Sizin gibi medeni insanlar olduğunu görmek ne güzel fevkaladenin fevkinde bir durum

Siz bu bekaret olayını aştınız ya yakında bizi avrupa birliğinede alırlar ha

• Kesinlikle evlenmem illaki zarını diktirip gelsin ben bozacağım :D

1|0
    0|0
  • evlenirim ne olacak. aldatacak olan mühürü ilk sen kırsan da aldatır.

1|0
    0|0
  • canım onemlımı. evet tabıkı. baska bırının zamanında gecmıste karım dedıgım bırıne dokunmus olması dusuncesı bıle cok kotu. mumkun olsa opusmemısınden bayan ıstenır. bırak bekaretı

0|0
    0|0
  • Başkasının altına yatıp inleyen biri asla çocuklarımın anası olamaz

1|1
    1|0
  • pastaneden pasta alacaksın. bir dilimi yenmiş bir pasta alırmısın ? şahsen ben almam

1|0
    0|0
  • asla evlenmem evlensemde boşanırım saniyesinde

0|0
    1|0
  • bakire olmayan biriyle niye evleneyim be başkasının altına yatmış bir kızla ben bakirim elvette bakire bir kız isterim

0|0
    0|0
    • Bakire diye evlenirsin bir kizla belki daha once dolu dolu yasamis cinsel hayatini, ama sonradan diktirmis, sen de yutacaksin. Bu bence daha kotu.

• Diyorum ki, böyle yalancılar var Allah seni onlardan korusun,

• eyvallah bende diyorumki yalancının mumu yatsıya kadar yanar ondan sonra söner bilmem anlatabildimmi

• Kızlık zarını bozdurmamak dışında her boku yemiş sözde bakirelerle evlenmektense bekaretini kaybetmiş birini tercih ederim. Hatta bakire olmamasında hiçbir sakınca yok.

0|0
    0|0
  • yoookk canım hiç önemli değil,ne kadar çok km yapmışsa o kadar makbul hatta yol geçen hanı oldumuydu tadından yenmez!

0|0
    0|0
  • Şahsen Benim Sevgilim Evlenmiş Boşanmış Biri Ve 21 Yaşında Ve Ciddi Düşünüyoruz Ben Evlenirim

0|0
    0|0
  • Pek önemi yok aslında. O zaman şu soruyu da soralım.. Bakir bir erkekle de evlenir misiniz? bu soru buna benziyor. Kadın erkek eşittir. Saygı duyarım.

0|0
    0|0
  • evlenmem nie evleneyimki her sey karsılıklı olmalı

0|1
    0|0
  • evlenirim

1|0
    0|0
  • erkek bakirse bakire birini istemesi normal ama değilse avcunu yalar

0|1
    0|0
    • Sen bakir misin?

• yani güvenini sarsma evleneceğin kişinin belkı aklına sonradan diktirmiş olabileceğin bile gelebilir

• O aklima hic gelmemisti.

• biz ne bakireler gördük ağzında nice doğmamış çocuklar taşıyan

0|0
    0|0
  • bakire olmasını isterim.eğer ki sadece 1 kişi ile olmuşsa ve hata olarak görüyorsa pişmansa seviyorsam bakirelik geriplanda kalır.çünkü ben hala bakirim.ama artık 1 kişi ile oldum diyen bir kıza nekadar güvenebilirim veya bakireyim diyene nasıl güvenebilirim bilmiyorum.sonuçta bedeni bakire olsa da ruhu or.. çok kız var afedersin.bakirelik konusu değişik bir konu.galiba bunun üstesinden gelecek tek şey bakire olsa da olmasa da sevgisi ve güvenirliliği olacak.

1|0
    0|0
  • Buyuk konusmak gibi olmasin ama evlenmem ben bakirim oda bakire olacak ben bunca zaman sabredip beklemissem oda bekliyecek.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...