Ya benim de kızlık zarım esnekse?

İnternette okudum, bazı kızların kızlık zarı esnek oluyor, ilişki yaşamasa bile bozuluyor, ben 4 ay içinde evlenicem. Nişanlım bakireliyi çok önemseyen biri, ya gerdek gecesi benim de kızlık zarım önceden bozulmuş olursa, nasıl inandırırım ben önceden ilişki yaşamadığıma.

• Ola bilir
    67% (2)43% (3)50% (5)Oy Ver
  • Olmaz
    33% (1)57% (4)50% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|8

En İyi Kız Görüşü

• 4 cesıt kızlık zarından bırıdır esnek zar yanı vagen gırısındekı zar genıstır ılıskıye esneyerek musade eder herhangı bır doku yırtılması olmadıgı ıcınde kanama olmaz yanı bu bozuk zar anlamına gelmıyor! bu yanlıs bılgıler yuzunden kafanızı karıstırmayın.. zar yapısı esnek olanlarda ılıskıde degıl ancak vagınal dogumla beraber bekaret kaybolur.. ınandırırım endısesı de cok sacma bırbırınıze guvenınız tamsa o gunde kanama olmazsa bır ıhtımal kalır gerıye o da zarın esnek olması bunu da jınekolaga gıdıp gayet rahatca ogrenebılır ve esının kafasında olusabılecegını dusundugun soru ısaretlerını aydınlatabılırsın..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Doktora gidin önceden beraber orda doğru baktırın beraber kısmına dikkat

0|0
    0|0
  • gece gece uykulumusun güzel kardeşim. esnek zar hemen patlamaz diye bişey var. öyle esnek zar var önceden patlamıştırda senin haberin olmaz diye bişey yok. zaten kızlık zarı patladığında aşırı derece kan gelecektir ve bu kan 2-3 gün sürecek. zarın esnektir eşin patlatamamıştır, kocacığım aletine kurban iyice yüklen içime de kapiş

0|1
    0|0
  • Yapmadıysan bozulmamıştır kontrol etmek için bir şeyler sok kan gelirse kızsın gelmezse değilsin bisiklet yaptı aşkım valla benim günahım yok dersin :D

0|0
    0|0
  • daha önceden esnek biri ile beraber oldum ve içindeyken kızlık zarının o esneyen yapısını hissedebiliyodum. o sıkma tanıdı unutamıyorum asla ve asla böyle bir hissiyat yoktu. eğer esnekse kocan anlayacaktır bence salak değil ya, anlamazsa bile sabah erkenden jinekoloğa gidersiniz, jinekolog söyler zaten.

0|0
    0|0
  • doktora git bekaret raporu al kapı gibi ver eşine sonra gerdek gecesi açılışı yaparsınız :D

0|0
    0|0
  • evet esnek zar kızlık zarları çeşitlerinden biri.ama keşke her zarım esnek diyene de inanabilsek.kızlar için bahane olmaya başladı ve bunun yüzünden maalesef eğer öyle ise zarın,eşine ispatlamak zorunda kalabilirsin

0|0
    0|0
  • Kaşar olduğun ne kadarda belli insanların ağzından bir bahane duymak istiyorsun kocanı aldatmak için

0|0
    2|0
    • Yalan söyleyip beni tanımadan günahımı aldın ya inşallah o dünya da Allah bu yaptığının cezasını verir.

• doktor raporu gerek yoksa dünyayı burnundan getirecektir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ve bu olasılık seni bulmaz rahat ol

0|0
    0|0
Yükleniyor...