Sevdiğin halde kabul edilebilir mi?

bir kızı çok seviyorum aşırı değer veriyorum ve kıskanıyorum, ama bu kız benden önce uzun süreli bir ilişkisinden bişeyler yaşamış bakire ama ne arkadan almadığı kalmış nede ağzından 1 kere olmuş ve yıllar önce olmuş kendiside çok pişman olduğunu söylüyor ve benim ısrarlarım üzerine söyledi bunları bana yalan söylememek için oda bana değer veriyor biliyorum. ama çok bağlandım bunları düşününce sinirlerim tavan yapıyor aşırı dalgın oluyorum 1 kere yaşamış ilişkisi 4-5 yıl bişeymiş. sizce böyle birşey çok seviyorsanız unutulabilirmi? bir hata olduğunu biliyorum yaptığının oda hatasını biliyor? siz olsaydınız ne yapardınız? sorulara artniyetsiz cevaplar verirseniz sevinirim teşekkürler.

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• bence uzatma bitir 10 sene de çıksan onunla evlilik adına adım atamayacaksın anlatmasaydı evlenirdin düşünmezdin ama artık biliyorsun her ilişkiye girdiğinde her ona dokunduğunda senden önceki lavuk gelecek aklına ve buda seni bilirecek ilişkiden soğuyacaksın uzun sözün kısasi gitmez bu ilişki

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ne olursa olsun kızın bunu söylememesi gerekirdi..Sana değer vermesiyle alakası yok, aksine sağlıklı bir ilişki yaşamanın önünde engel yaratır bunlar, hep aklına gelir falan önemli değil desen de. Keşke hiç bilmeseydin

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• oglum hangi köyde yaşıyorsun ? ne yaşamaşsa yaşamış olmuş bitmiş :D ben bakire bile istemiyorum şu devirde o kıvama geldim. bakireyse ya tam bakire ya da hiç bakire olmasın.

senın kız ne kadar bakire o şeyleri yaptıktan sonra tartışılır. takma böyle şeyleri. yapmışsa yapmış onemlı olan senden sonrası

3|1
    0|0
  • valla o hata yaptıysa sende geçmişini sorgulayarak hata etmişin kardeşim madem seviyon sayıyon karşılıklı bir kafa uydurmuşunuz önünüze bakın sen sorgulamışın duymuşun bişiler işi boka sardırmışın biraz kendi kendine eziyet etmişin yani.. ben olsam benden önceki hayatını (özel hayatını) hiç lafını etmeden keyfime bakardım

0|0
    0|0
  • Sen 5 yıl bır kızla sevgılı olsan onunla bırseyler yasamak ıstemezmıydın ? sımdı bunun ıcın ne o cocugu ne sevgılını suclayabılırsın sana dogruyu anlattıgı ıcın sanslısın bence bır sans ver kıza bunları dusunerek kendını sogutma kızdan tabıkı zor bır durum allah yardımcın olsun

2|0
    0|0
  • amına koyayım oyle ısın sevıosan sallama lan 1 kere gelıceksın dunyaya sevıosa senı gercekten ınanıosan ben kahrolsamda yapardım mk kımseyı umursama ama elemanı bulursan kafasını kopar o ayrı benım gıbı yalnız olmaktan ıyıdır :)

0|0
    0|0
  • madem seni rahatsız edecek niye soruyorsun manyakmısın.

ben kızarkdaşlarımın hepsine geçmişini anlatma bende anlatmam derim.

0|0
    0|0
  • 1 kere olduğuna inanabiliyorsan mutlu olacağına da inanabilirsin dostum...

0|0
    0|0
Yükleniyor...