Heteroseksüel olmayı ne zaman tercih ettiniz?

link

3 dakkalık bir video. Önce insanlara eşcinsellik bir tercih mi diye soruluyor, sonra siz heteroseksüel olmayı ne zaman tercih ettiniz diye soruluyor.

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Antalyada portakalken.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• anlamlı bir video...

0|0
    0|0
  • Nasıl bir soru bu anlam veremedim Dogustan heteroyum ben sadece kadın severim..

0|0
    0|0
    • İşte buda eşcineslliği tercih sanan kişileri afallatırmak için sorluyor zaten.

• Gercekler ortada sapkinlik sapkinliktir. Inkarla bisey degismez. Ana babayla iliski sapkinlik degil diye istedigin kadar inat et. Igrencsiniz

• Hangi gerçeklere dayanarak? Senin kendi kafandan uydurduğun gerçekler mi?

Kızlar Ne Diyor 2

• tercih edilmiyor insan tercih hakkını kaybediyor bazen, ben degilim ama olanlar öyle bence

0|0
    0|0
  • Tedavi edilmesi gereken bir durum. Dunyada 3. Bir cinsiyet yoktur olsaydi olurdu. Ayrica insanin icinden sapikca istekler geliyorsa bile kendisine engel olmalidir.

Her icinden gelen istedigini yapsaydi aileye karsi yapilan ensest kisilere de hosgoruyle bakmaliydik. Kimisi cocuklara cinsel istek duyuyor.onlar da normal kisilere karsi istek duymuyor. Sen de bunu cevapla

0|0
    0|0
    • Eşcinsellik zaten 3. bir cinsiyet değil, bir cinsel yönelimdir. Başta dünya sağlık örgütü ve amerikan psiiyatri kurumu olmak üzere tüm önemli bilimsel kuruluşlar tarafından hastalrık olarak kabul edilmemektedir. Araştırmalar biyolojik faktörlerinde etki ettiğini desteklemektedir.

link

Aşağıdaki "eşcinselliğin olası nedenleri" kısmında bilimsel araştırmaları görebilirisniz. Çocuklarla ilişkiye girmek, karşılıklı rıza olmadığı için sapkınlıktır.

• Bilimsel kaynaga gerek varmi? Sen babanla yatiyosan abinle iliskiye giriyosan sapiksindir. Yuzune tukurulmeyi hak ediyorsun. Utanmaniz kalmamis. Insanda ar damari catlayinca boyle oluyor demekki

• Senin iğrenç bulman, sapkınlık oldğunu kanıtlamıyor.

Yükleniyor...