Kızlık zarım bozulmuş olabilir mi?

Daha önceden de sormuştum 2 senelik peşimi bırakmayan eski sevgilim var. Geçen gün bana biz senle çıkarken anal ilişki sırasında ön tarafa girmişti sen de bağırmıştın ben de hemen çekmiştim banyoya gittiğimde elimde kan vardı ama sana hiçbirşey söylemedim (asker olduğum için) telaş yapmandan korktum dedi.

Öyle birşey hatırlıyorum giriyor gibi olmuştu ama hemen çekmişti, kan falan da gelmemişti acı da hissetmemiştim hatırlayacak derecede.

Kafam çok karıştı acaba doğru mu söylüyor muayene olmadan bozulup bozulmadığını başka nasıl anlayabilirim? Yardımlarınıza ihtiyacım var..

0|0
7|15

En İyi Erkek Görüşü

• Mesajımı silmiş nedense. Sanırım yorumlarımdan alınan, kendi ailesinde bu tip işler yapan bir mod olduğundan, rahatsız oldu. Neyse...

Soruna gelince yaparım, öpüşürsün koklaşırsın, sarılırsın da herşeyin sınırı var. Bel altı ilişkilere karşıyım evlilik öncesi... Evlendiğin kişinin ilk olması, o duyguları bir onunla yaşamanın pek çok artısı vardır sağlam bir evlilik için.

3|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Tıp dilinde Hymen denen kızlık zarı,vajen girişinde 1-2 cm içerdedirMukoza yapısındadır (ağız içi gibi)Adet görene dek, vajeni ve iç cinsel organları,dışardan gelebilecek,mikroorganizmalardan koruduğu söylenirSonuçta adet görmeye başlayınca,kan bu zardaki deliklerden geçip dışarı akabildiğine göre,dışardan gelen mikroorganizmalarda içeriye geçebilir rahatlıkla?Yani kızlık zarının işlevi tartışmalıdırBelki de evrimleşmekte olan bir ayrıntıdır ve zamanla tamamen ortadan kalkacaktırBu bir çok aileyi felakete sürükleyen kızlık zarı denilen oluşumun yapısı kadından kadına değişiklik gösterir

-Bazı kadınlarda doğuştan olmayabilir!Nasıl doğuştan kalp kapakçığımız olmayabilirse, kızlık zarımızda olmayabilir Her birimizin burnu nasıl farklı şekillerdeyse,kadın cinsel organındaki bu minik ayrıntıda böyle bir değişkenlik gösterebilir

-Bazıları çok esnektir İlişkiyle yırtılmayabilir Ancak normal doğum esnasında yırtılır!

-Genellikle;ilk cinsel deneyimle deforme olurGenellikle hafif bir kanama ya da pembe bir sıvı gelebilmesine karşın bazen de hiçbir şey olmaz

-Deformasyonu yeniden dikilerek tamir edilebilir

1|0
    0|0
  • sanırım o asker olan erkek arkadaşın seni kaybetmek istemiyor...işi ''nasıl olsa bekaretini bende kaybettin,bana aitsin'' demeye getiriyor...

merak etme kızlığını kaybettiğinde bunu kesinlikle anlarsın...bir miktar acısını yaşar, az da kanını görürsün.. kan görmesen bile bu senin bakire olmadığın anlamına gelmez... esnek olabilir...

bence bu tür durumlara taviz verme, kandırmasına müsade etme... hem ne olur bekaretin giderse... dünyanın sonu değil ya... artık bu devirde erkeklerinde buna önem verdiğini sanmıyorum...

0|0
    0|0
  • 1-2 cm içeridedir bekaret zarı, senin tabirinle bozulmuş olman çok normal.

profesyonel bir yarım almak için doktora başvurmalısın.

1|0
    0|0
    • nasıl yanı bozulmusmudur diyosun?

• BEN DEMIYORUM TIP DIYOR. DAHA ONCEDE BASIMA GELDI BİR KAÇ SANIYELIK BİR TEMASTAN MEYDANA GELDİ.

Tıp dilinde Hymen denen kızlık zarı,vajen girişinde 1-2 cm içerdedirMukoza yapısındadır (ağız içi gibi)Adet görene dek, vajeni ve iç cinsel organları,dışardan gelebilecek,mikroorganizmalardan koruduğu söylenirSonuçta adet görmeye başlayınca,kan bu zardaki deliklerden geçip dışarı akabildiğine göre,dışardan gelen mikroorganizmalarda içeriye geçebilir rahatlıkla?Yani kızlık zarının işlevi tartışmalıdır

• muayene olarak, ya da tekrar ilişkiye giripte kesin sonucu öğrenebilirsin, 2. yolu denediğinde kan gelirse buruk bir sevinç yaşayabilirisin...

0|0
    1|0
  • banyoya gittiğimde elimde kan vardı ama sana hıçbişey söylemedim diyo ama sen kan filanda gelmedi diyosun onu anlayamadım :S

0|0
    0|0
    • yanı o benım elıme kan gelmıstı dıyor ama ben sonrasında vajınamda kan görmedım.

• sanmıyorum o zaman açıkcası.

• bence bozulmamıştır. bozulması için biraz ileri gitmesi gerek hem öyle kolaycada girmez bakire bir kıza.

0|0
    0|0
  • zarın esnek olabilir

0|0
    0|0
  • doktor kontrölü yaptırmanda fayda var

0|0
    0|0
  • Bence seninle evlenmek istiyor.

0|0
    0|0
  • bence bozulmamıstır hani ucu cok az girdiyse sadece zedelenmiş olabilir halen bakiresin cnım

0|0
    0|0
  • sağlam :)

0|0
    0|0
  • sallıyor inanma.

0|0
    0|0
  • eger kaslarin gevsemisse o an zaten pek aci olmaz, sen en iyisi bir uzmana gorun

0|0
    0|0
  • İçeri doğru biraz ilerlemek kızlık zarını bozmaz ama zaten içeri çok girmesi demek senin acı çekmen demek.Eğer acı duyduysan bozulmuştur ayrıca kan vajinandada görnürdü öyle bir durumda

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• çocugun zekası takdire şayan

kızım o sıvı senden çıkıyor

sen nasıl farketmiyorsun

ben onu anlamadım :s

1|0
    0|0
  • bu doğru olsaydı o an söylerdi..şimdi ona dönmen için numara bu...git bi dokdora için rahat etsin ..sapır saçma şeylerle seni evliliğemi götürecek..ne cahil erkekler var.

0|0
    0|0
  • anlamadıgım ne biliyo musun anal ilişkiye girmekten çekinmiyosun kızlıgının bozulmasından çekiniyosun nasıl iş bu

1|0
    0|1
    • ne alaka anlamadım

• evet tabiki

• bu senin için kötü deneyim olsada iyi bir ders olmuştur anal yapacaksanda kızlıgını vereceksende adam gibi birine ver evli olsanda olmasan da

• bir doktora görünmen en iyisi.. hem doğru söylediği ne malum sonuçta eski sevgili ynede bi görün istersen

0|0
    0|0
  • bozulmamıştır korkma

0|0
    0|0
  • çok ileri gitmiş olması gerekir. sen onu bırakma diye sana yalan söylüyor olabilir. aynayla kendinde bakabilirsin. bacaklarını ayırarak otur aynayla bak. vaginadaki zarı saat gibi düşün 3 ve 7 yönlerinde ayrılmalar varsa bozulmuş demektir. bilmem anlatabildim mi demek istediğimi?.

1|1
    0|0
    • ayrılma derken küçük delik gibimi ayrılma?

• gizliden cıkarmısın özelden msj atıcamda.

• kısa bi süreliğine açıcam cabuk ol.

• kendi çapında seni kendisiyle beraber olmaya mecbur bırakmaya çalışıyor bence. zira böyle bir şeyi fark etmememen imkansız olurdu. sonuçta değişen senin fizyolojin oluyor ve evet, bir şeyler değişiyor! fakat yine de için rahat etsin, adam gibi bir jinekologa gidip muayene ol bence. hatta gitmişken smear testini de yaptır, aradan çıkmış olsun:)

dediğim gibi, söylediği bana hiç inandırıcı gelmiyor, ancak çok küçük bir ihtimal de olsa tersi bir sonuca hazırlıklı olmakta yarar var bence...

1|0
    0|0
    • evet smear testi önemli aradan çıkmalı :)) koptum ya

• hayır regl olduğun andan itibaren jinekolojinin alanına giriyorsun. ancak 18 yaşın altındaysan burada bulunmaman gerekir! kaç yaşındasın bakiim sen:))

• 18 :))

Yükleniyor...