Kız arkadaşım çok istekli ama bakire ne yapmalıyım?

Cevabı erkek ya da kız cevaplayabilir.Lütfen ciddi cevaplar yazınız.Benim bir kız arkadaşım var.Birlikteliğimiz yeni sayılır.Ama o çok istekli.Birlikte olmak istiyor.Yakında yanıma gelecek.Ben de tam olarakCevabı erkek ya da kız cevaplayabilir.Lütfen ciddi cevaplar yazınız.Benim bir kız arkadaşım var.Birlikteliğimiz yeni sayılır.Ama o çok istekli.Birlikte olmak istiyor.Yakında yanıma gelecek.Ben de tam olarak ileriye dönük bi ilişki düşünmüyorum onunla çünkü daha yeniyiz.Bunu düşünerek ilişkiye girip üstüme kalmasını ve zarar görmesini istemiyorum.Ben de istekliyim tabi ki de ama ddiğim gibi işte onun bakireliğini bozmak istemiyorum.Sorum şu kızlık zarını bozmadan bi ilişki (sürtünme, okşama vb.) yaşayabilir miyiz? Şimdiden teşekkürler

Güncellemeler:
Kondom kullancam kesinlikle zaten.Bazıları anal demiş ama bunu istemiyorum kendisi de istemez heralde.He bi de kızların tatmin olup boşalmaları için illaki tam birleşme mi olmalı?Ben bi şekilde tatmin olurum ama ya o?

0|0
7|16

En İyi Kız Görüşü

• risk almayi seviyorsan hodri meydan derim :) ama kiz bakireymis, ve bukadar kisa bi zamanda sana ben cok istekliyim yapalim demesi de biraz tuhaf hani... yha kenidne cok asik ettirdin yada ta$in altinda ba$ka birsey var sanirim... Dikkatli ol... öyle dedigin kizlik zari bozulmadan nasil iliskiye girerim diyorsunda, siz o moddayken, kizda okadar istekliyken mümkünati yok sadece sürtünmeyle kalmazsiniz, ayagini denk al... ;) abla tavsiyesi :P

2|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• sizin bu ilişki cinselliğe doğru gider ben sölim. unut o sürtünmeymiş bilmemneymiş, kandırmayın birbirinizi. Ya ayrılcaksın ya da ilerde de olsa evlenceksin kızla, bırakmıcaksın onu başka çaresi yok.

1|1
    0|0
  • bu kadar kısa sürede hele de bakireyken seninle birlikte olmak istemesi beni şaşırttı.bence bunda bir iş var.uzak dur derim.sevişmek de buna dahil...hele biraz daha tanıyın birbirinizi...

0|2
    0|0
  • dikkatli ol dokunma kıza

0|1
    0|0
  • yaşarsın bahsettiklerini ama kontrollü bir şekilde aksi halde arzular şelale olurs akimse seni tutamaz.

0|1
    0|0
  • kız istiyorsa ya ayrılacaksın ya da bu olay çok geçmeden olacak benden söylemesi.

0|1
    0|0
  • her harükarda condom kullan güvenlik önlemlerini üst düzeyde tut

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Bakire bir kız..Hemde ilişki yeniyken.. Garip. Ya kız cok güveniyor, Ya da harbiden seni keklicek..Tuzak gibi geldi bana.Ülkede bozuk kız mı kalmadı kardeşim.Boşver..Başını belaya sokmaya değmez..Riske etme bence kendini..

0|1
    0|0
  • anall var ama kendisi anal ilişkiden hoşlanıyor mu bilemem... ya da oral,sürtünme gibi yolları izleyiniz ama çok dikkatli olun en ufak bir hata sürtünme yoluyla da olsa boşaldığın an vajina yoluna giderse gebe kalma durumu doğurur...

0|1
    2|0
  • oral yapın derım ama ıplerı kızın elıne verısen odu bıttıye glebılırsın dıkkatlı malum erkekler ereksıon oldumu sözu bır se görmüyor kızda bunu bılıyorsa ...

0|1
    0|0
  • Doğru düşünüyorsun. Üstüne kalabilir. Ama ne kadar istekli olursa olsun, bakire bir kız için bu iş öyle kolay değildir. Olmayabilir ve seni kekleyebilir. Dikkat et.

0|2
    0|0
  • Kendini emin olmadan yapma zaten kardeşim boşver gerdek gecesi helalin olarak daha güzel olur. şayet ciddi olursanız.

1|1
    0|0
  • okadr istekliyse anala ikna olur. yok olmaz diyorsan saxo oral sürtünme vs

0|2
    0|0
  • Et ete değmeli aga :) Olur mu öyle sürtünme filan o ne yaa. Heee Bakireliğini bozmicam diyosan anal takılırsın :) Hadi beline kuvvet :)

0|1
    1|0
  • anal sex dene

0|1
    0|0
  • kız arkadaşın çok istiyorsa bence yapabilirsiniz bir sıkıntı yok.

0|1
    0|0
  • Hayata bakış açınıza bağlı olarak yapın ya da yapmayın

0|1
    0|0
  • O senden daha kolay olur. Elini kullan, elinden bişi gelmezse dilini kullan. 1000 türlü yolu var.

0|1
    0|0
  • hiç gerek yok

0|1
    0|0
  • bu kadar çok istekliyse o seni yatağa atar zaten.. bakire olmasa gerek bu kadar istekliyse bayanların ilk ilişki korkuları çok fazladır normal olarak ama seninkinde hiç eser yok korkudan

0|0
    0|0
  • o nasıl kızmışki öyle hemen çok istekli oluyomuş! aman birader dikkat et sürtünmelerin okşamalrın sonu iyiye gitmez haberin olsun her şey aniden olur biter anlamazsınız bile eğer ciddide değilsen günahına girme kızın oturun beraber film falan izleyin en fazla öpüşün ileriye gidersen kontrol etmen zor olur benden sana tavsiyedir..

ATEŞ+BARUT = BOOOOOOOMMMM :D

1|1
    0|0
  • Ters ilişki yapın hem senin hemde kız arkadaşının çok hoşuna gider.ama krem falanda kullan başka yol yok.

0|1
    1|0
  • ne cevabı bekliyosun insanlardan sen anlamadın kendine güvenin yok onay bekliyosun sanrım...

0|2
    0|0
Yükleniyor...