Lezbiyen olduğunuzu nasıl anlarsınız?

bugüne kadar öyle bişey sezmedim hep erkeklerle çıktım onlara karşı bişeyler hissettim ama bir manken görünce çok seksi geliyor artık bir kadınla öpüşmek sevişmek tuhaf gelmiyor asla yapmam diyemiyorum. Ama erkeklerede ilgi duyuyorum bu ne sizce lezbiyen falan mıyım bişey diyin ya çıldırcam

0|0
2|15

En İyi Kız Görüşü

• biseksüelsin büyük ihtimalle

2|5
    2|2
    • Artıları topluyorsun maşallah. Halbuki herkes aynı cevabı veriyor ama onlara yok:) Neyse ben işime bakayım.

• :) bence de sen işine bak !

Erkekler Ne Diyor 15

• Hiç birşey yok . Sadece estetiğe hayranlık duyduğun bir dönem, her bayanda bir kadın idolü örneğine öykünülen bir dönem olur sen de bunu yaşıyorsun. Bunun cinsellikle alakası yok, bir müddet sonra sessizce geçer , unutursun bile merak etme ..

1|0
    0|0
  • Anlattığın olayda cinsel arzu dyuyor olmasaydınBir kadını çok güzel olmasından dolayı beğenmen,ahyranlık duyman doğaldır diye düşünürdüm fakat cinsellikde var o zman bisexual duygular var işin içinde olabilirsinde olmayabilirsinde Froyd psişik durumlar olarak açıklamış bu gibi durumları en cidi tespiti psikolglar yapar bizler uzman değiliz fakt bise ir durum sezinledim.

1|0
    1|0
  • sen biseksüelsin yani her iki cinse de ilgin var bence gayet normal bir durum...

1|0
    0|0
  • Biseksüelsin. Lezbiyen değil...

1|0
    0|0
  • Her iki cinse de ilgi duyuyorsun. Bunun aktif ve pasif hali var.

1|0
    0|0
    • nerden anlarım hangisi olduğunu

• bilmiyorum ya çok kötü hissediyorum.

• Kötü hissetme sebebini anlayamadım. Bir kadını beğenmek sende bunu mu doğuruyor.

• tatlım gözün aydın sen biseksüelsin yani iki cinse de ilgi duyuyorsun şanslısın yani düşünsene hem bir kızı hem bir erkeği mutlu edebilirsin.açıkçası sapıklık tavan yapmış sende.eğer kendini müslüman olarak görüyorsan biraz din iman oku.belki biraz bişeyler kazaanbilirsin

0|0
    0|0
  • biseksüel olabilirsin ancak ben hiçbir kadında başka bir kadından hoşlanmama durumu göremedim. çevremdeki bütün kızlar ortamdan güzel bir dişi geçtiğinde benden daha öküz gibi bakıyorlar. birkaç tanesi de çatır çatır seviştiğim hatunlar. sıkıntı yok durumunda. ben de kadın olsam yine kadın vücudundan hoşlanırdım, sanat eserisiniz.

0|0
    0|0
  • ya bir kızdan hoşlandım lezbiyenmiyim demek olmaz hemen. lezbiyenler erkeklerden pek hoşlnmayanlar ve aktif olarak hem cinsleriyle yatanlara denir. ama içindeki bu dürtüyü yenmeni öneririm, güvendiğin biriyle bir seferde olsa yap derim

1|0
    0|0
  • hayir gayet normal birisin. sadece sekse ac birisin. bu yüzden doymak istiyorsun artik. lez falan değilsin.

1|0
    0|0
  • biseksuel oluyorsun bence

0|0
    0|0
  • iki cinsede ilgin var demek :D

0|0
    0|0
  • bisex olabilirsin sen

0|0
    0|0
  • belkide biseksüelsin

0|0
    0|0
  • kız olsam lezbiyen olurdum

0|0
    0|0
  • biseksüelsin hayırlı olsun tatlım :)

0|0
    0|0
    • :(

• kötü bişey değil bence kız olsam bende biseksüel olurdum heralde :D

Kızlar Ne Diyor 1

• Biseksüelsin canım bende lezbiyenim bunda kötü bişey yok her iki tadıda tatmak çok güzel.

0|2
    0|0
Yükleniyor...