Kapat

Karnım şiş hamile gibiyim resmen!!

Arkadaşlar tatil amaçlı yılbaşında ailemin yanına gittim tabi pastalar börekler özellikle yılbaşı gecesi deli gibi yiyip içtim. Ertesi gününden itibaren karnımda bir şişlik oluştu ve 1 haftadır ne yaptıysam geçmedi. Normalde fit sayılırım göbeğim yok. Geçmesi için çözümleriniz var mı bir de geçer mi sonsuza dek böyle kalmak istemiyorum :(

Güncellemeler:
Arkadaşlar göbekte yağlanma yok vücudun geri kalan yerleri de normal kasık ve karın arasında şişlik var sadece...

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 4

• egzersiz o bölgeleri çalıştırmalısın ,ondan sonra yediğine içtiğine ne bilim asitli yasakk ...

0|0
    0|0
  • derdin neydi okadar yedin hayatta erimez o göbek bari biraz daha al da balık etliyim diye kurtar kendini :)))

0|0
    0|0
    • yaa akıl verin lütfen :S

• armut göbüş dediğimiz vaka demek hmmm sabah akşam yürüyüşe çık, mekik çek, bisiklete bin

• doktor konuşuyor. Tıbbi bir konu ise yardımcı olabilirim onun dışında karın sisliginden anlamam. Nasıl bir sisliktir şişlik dışında başka şikayet var mi.

0|0
    0|0
  • iyi bir sıçman lazım

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Mekik çek

0|0
    0|0
    • 2 hafta sonra spora başlıcam önceden de ypıyodum 1 ay ara verdim sporla düzelir mi :/

• Düzelir. Çok yağlı şeyler yeme. Bol su tüket

Yükleniyor...