Karnım şiş hamile gibiyim resmen!!

Arkadaşlar tatil amaçlı yılbaşında ailemin yanına gittim tabi pastalar börekler özellikle yılbaşı gecesi deli gibi yiyip içtim. Ertesi gününden itibaren karnımda bir şişlik oluştu ve 1 haftadır ne yaptıysam geçmedi. Normalde fit sayılırım göbeğim yok. Geçmesi için çözümleriniz var mı bir de geçer mi sonsuza dek böyle kalmak istemiyorum :(

Güncellemeler:
Arkadaşlar göbekte yağlanma yok vücudun geri kalan yerleri de normal kasık ve karın arasında şişlik var sadece...

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• egzersiz o bölgeleri çalıştırmalısın ,ondan sonra yediğine içtiğine ne bilim asitli yasakk ...

0|0
    0|0
  • derdin neydi okadar yedin hayatta erimez o göbek bari biraz daha al da balık etliyim diye kurtar kendini :)))

0|0
    0|0
    • yaa akıl verin lütfen :S

• armut göbüş dediğimiz vaka demek hmmm sabah akşam yürüyüşe çık, mekik çek, bisiklete bin

• doktor konuşuyor. Tıbbi bir konu ise yardımcı olabilirim onun dışında karın sisliginden anlamam. Nasıl bir sisliktir şişlik dışında başka şikayet var mi.

0|0
    0|0
  • iyi bir sıçman lazım

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Mekik çek

0|0
    0|0
    • 2 hafta sonra spora başlıcam önceden de ypıyodum 1 ay ara verdim sporla düzelir mi :/

• Düzelir. Çok yağlı şeyler yeme. Bol su tüket

Yükleniyor...