İlk cinsel sorumu nihayet soruyorum :)

Feminen görünüşlü bir erkek,bayanlara karşı ilgi duyuyor hatta sert bayanlardan hoşlanıyor fakat cinsel ilişkiyi sert şekilde, anal yoldan bir bayan tarafından yapılarak yaşamak istiyorsa bu erkek; gay,homoseksüel...vs vs vs guruplarından hangisine girer?

ahada sordum :))

Güncellemeler:
arkadaşlar bu soruyu sorarken baya zorlandım çünkü daha kötü yanıtlar alacağımı düşünüyordum.Fakat beklentimin kat ve kat üstünde cevaplar aldım,samimiyetle cevap veren herkese teşekkür ediyorum...

0|0
4|14

En İyi Kız Görüşü

• Belki de biseksueldir ancak bunu bastira bastira kendini heteroseksuelmis gibi davranmaya sartlamistir.Ya da sadece ilginc fantezileri olan bir heteroseksueldir bilemeyiz.Ama bir erkegi arzulamiyorsa gay demek dogru olmaz.

3|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Psikotik bir sorun da olmayabilir, akut bir eğilimin sonucu da böyle şeyler olabiliyor. Kişiyi kategorize etmeden değerlendirmek gerek, ama üzerinde durulması gereken bir konu. Kendisi açısından psikolojik yansımaları olacaktır, burada geyik yapanlar açısından değil tabii

1|0
    0|0
    • peki sizce nasıl yaklaşılmalı bu kişiye ?

• kesinlikle,ama o bunları görmüyor görmeyecek bilmiyorda ona bunu yapmam yani oyüzden rahat olabilirsin.

• Şimdi biraz alangirli soru ama burada tarif ettiğin kadınla farklı bir ilişki yaşamayacağını var sayarak sadece kendisine analdan ilişki yaşarken yardımcı olan bir şahıs olduğu için bu arkadaşımızı pasif gay grubuna sokabiliriz .

1|0
    0|0
  • Sahtesiyle düdüklendikten sonra gerçeğinin peşine düşecek potansiyel i.ne denir..

1|1
    0|0
  • Seks bilimciler bu tip davranış gösteren kimseleri ''Alengirli Götveren'' olarak tanımlıyorlar.

1|1
    1|0
  • al küreği vur ağzına grubu:D

2|1
    0|0
  • muhtemelen zamanında bir erkeğin çok kötü tacavüzüne uğramış ve cinsel kimliği tamamen değişmiş ancak erkeklerle yeniden birlikte olmak istemiyor. tek çaresi dominant bir kadının onu straponla becermesi. oyş çok kötü.

1|0
    0|0
  • ruh hastası kategorisine gırıyor o kişi ahada bende yazdım :D

1|0
    0|0
  • bu fantaziyi yaşamak istiyorum. feminen değilim.

feminen bir arkdaş vardı üniversitede ama bildiğim kadarıyla gey değildi.

sonuç: bu erkeğe gey diyemeyiz. bildiğin erkektir. biraz fantazik vs. diyebiliriz

1|0
    0|0
  • Keşke bu soruyu sorarken kafan ayık olsaydı

0|0
    1|0
  • e sen beni tarif ediyosun :) sissy diye biliyorum canım

1|0
    0|0
  • O kendine ne sokacagina karar vermiş zaten sen de onu nereye sokacagını düşünuyorsun ya

1|0
    0|0
  • durdun da bu soruyu mu buldun soracak.

0|0
    1|0
    • elde bu vardı

• 30-35 yıllık hayatın var en az 20 yıllık cinsel tecrüben, bence elde başka şeyler de var ama sen ciddiyetten uzaksın gibi sanki

• sen önce sorunun ciddi olup olmadığını kavrayacak kadar büyü ondan sonra cinsellik kategorisinde yorum yap !

• arkadaşımız , saydıklarından hangi gruba girer bilemem ama ciddi bir ilişkiye girilemez gibi görünüyor...

1|0
    0|0
  • soruyu bosverde nasılsın

0|1
    1|0
    • o tur gruplara gırmıyo o az kasınıyo ama kadınlardan hoslanıyo yınede

Kızlar Ne Diyor 3

• bence hiçbir farkı yok homoseksüel ilişkiden. hatta erkekler zordur yani tahminimce onlara aşık olmak/ilişkiyi idare ettirmek vs. bu arkadaşlar gay dünyasına girmeden hazzı yakalayabilmek adına böyle olabilirler diye düşünüyorum ve tabiki tatmin edici bir tarafı da var tabiki bir bayan yapıyor bunları sonuçta.

1|0
    0|0
  • cinsel davranış bozukluğu olan bir heteroseksüel oluyor.

1|0
    0|0
  • acaip gelebilir ama ben de bazen kocamın poposunu avuçlar ya da penisini tutarak uyurum :)

1|0
    0|0
Yükleniyor...