Gayim ve gay olmadığını düşündüğüm bir arkadaşımdan hoşlanıyorum. Ne yapmalıyım ?

Ve bu arkadaşıma yakın bir zamanda gay olduğumu söyledim.

Güncellemeler:
Ne yapmalıyım ?

0|0
7|8

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• Kızlarda da oluyo bu durum ama erkekler kadar sıkıntı olmuyo kızlar daha rahat anlatabiliyolar ya da hareketleriyle belli ediyorlar. Zor Bi durum umarım duyguların ve isteklerin karşılıklıdır. Kimseyi yadırgamak, eleştirmek kimsenin hâddine değil. Benim de eş cinsel arkadaşlarım var onlardan biliyorum..

0|1
    0|0
  • ilginç bir vakka ama bence hiç açılma en azından alışmasını bekle seni kafasında öyle şekillendirsin öyle bilsin bu durumu beyninde oturtsun. Daha sonra zank diye söyleme yavaş yavaş hareketlerinle belli et öküz değil ya anlar isterse ses çıkarmaz zaten istemezse ya söyler ya da tersler kişiliğine kalmış birşey... Eğer istemezse ve haftalar geçmesine rağmen hala onu istiyorsan evine çağır sarhoş olana kadar içir (içkinin yanında afrodizyak etkili birşeylerde verebilirsin) beyni bulanıklaştıktan sonra bir daha dene ama bu kez biraz daha baskıcı olmalısın yine istemezse olmuyosa zorlama bence derim olursada o anın tadını çıkar çünkü ayıldıktan sonra kendine kızıp senle ilişkisini kesebilir. Son birşey türk toplumu hemcinslerle ilişkiyi hiç hoş görmezler heleki erkeklerin ilişkilerini eğer onu böyle bir duruma sokacaksan psikolojisini fena bir şekilde bozabilirsin intihara kadar gider vicdan azabı çekeceğin bir son olmaz inşallah

0|1
    0|0
  • İçinizde kalmamış en azından söyleyerek kurtulmuşsunuz...
    Sizi kabul edeceğini sanmam ne yazık ki...

0|0
    0|0
  • Soylediginde o nasi karşiladi?

0|1
    0|0
    • Şaşırdı ve malum final dönemi bu konuyu biraz düşünmesini söyledim. Tamam ama sonra konuşacağız dedi.

• Evet tabiki zor, ama gay oldugunu aciklamak dahada zor olmali.

Durust ve cesur davrandin, umarim bu durum arkadasliginizi kotu yonden etkilemez

• alintiladim. +1

• Gerçektnmi ya nasıl bişey gay olmak bir erkeğe karşı ne hisediyorsunki :D çok anormal bir durum valllaaahaaaa

0|0
    0|0
  • ne tepki verdi merak ettim :)

0|0
    0|0
    • ciddi misin , dalga geçme lan , bak gülüyosun , gerçekten mi ?

ben: tamam sen bu duruma biraz alışmaya çalış bir süre bu konu hakkında konuşmayalım.

tamam ama sonra konuşacaz.

• Bi arkadaşın aracılığıyla gay olup olmadığını sordur. Gaysa söyle hoşlandığını değilse unut gitsin

0|1
    0|0
    • en yakın arkadaşım kime sordurtayım

• Var ama onlara gay olduğumu söyleyemem çünkü ev arkadaşlarım, sonuç kötü olursa sene ortasından evden çıkmamı istemeleri kötü olur.

• Hm. Anladım. Uzaktan sevmeye devam o zaman

Erkekler Ne Diyor 7

Yükleniyor...