Erken boşalma...........

erkek arkadaşımın penisini ellemye başlayınca kısa bir süre sonra boşalıyor sizdede var mıböle birşey hiçbirşey yapamıyoruz .

0|0
2|17

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 16

• olabılır evet. netıcede penısın kızın agzında. bu erkekı tahrık etmesınde ne etsın. bı de hassas bolge yalıyor. yanı dayanmak guc. ama zamanla kendını kontrol etmeyı ogrenıyo erkek. uzatıyo sureyı

0|0
    0|0
  • ilk anda olabilir boşalma normal karşıla, boşalmadan sonra sevişmeye istekliyse ve ikinci boşalma uzun sürüyorsa yine de sen tatmin olmandan boşalıyorsa 3. ye de geçiyorsa sorun yok. bu durum heyecandan kaynaklı olabilir, doktorluk bir durum yoktur bence psikilojiktir.

0|0
    0|0
  • acemilikten yeni heves ablasi alistiracaksin artik :)))

0|0
    0|0
  • Her şey akılda bitiyor. Belli ki çok heyecan yapıyor daha en başta. Erkek arkadaşın sakin olsun, ve acele etmesin. Aklını başka bir şeyle meşgul etsin mümkünse. Tek çıkar yolu bu.

0|0
    0|0
  • baya bir erken

0|0
    0|0
  • bende en az 1 saati buluyor

0|0
    0|0
  • en az 30 dk dayanıyorum seninkisi pek bir acemi imiş

0|0
    0|0
  • Bende yok oyle bır sorun kendıme hakım olabılıyorum ve boylelıkle uzun suruyor

0|0
    0|0
  • çekiyomusun

0|0
    0|0
  • ne güzel işte, tertemiz acısız, zahmetsiz olay bitiyor. Ayrıca insan insanı yapar mı?

0|0
    0|0
  • yok yahu ben 50 dakka gidip geliyorum kızın içinde zor boşalıyorum. biraz heycanlıymış arkadaş.

0|0
    0|0
  • kız benimkini eline alınca kalkmıyor bile bırak boşalmayı ne biçim iş öyle ya

0|0
    1|0
  • bende durum gayet iyi... senin erkekte aşırı heyecandan oluyordur. tecrübesiz.

0|0
    0|0
  • bence erken boşalıyor. daha bugün sevgilim baya oynadı benmkiyle öyle bırak boşalmayı zar zor kalktı. hatta sordu neden boşalmıyon ben boşaldım dedi :) o benle ben onla oynuyodum :)

0|0
    0|0
  • Boşalır evet normaldir. Direk elliyorsan iki dk da bile boşalabilir. Ama sonra elemeye devam edebilirsin bir süre :)

0|0
    0|0
  • Doktora görünsün erken boşalma bir hastalıktır ya da geciktirici kullansın sende rahat rahat keyfini çıkara çıkara yersin :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• iğrenç bir durum bnce..doktora gtsin..veya ilaç falan bişey alsın geciktirici flan..iyiki öyle bir eşim falan yok...boşanma sebebm olabilirdi..

0|0
    0|3
  • acemi sanırım.

0|0
    0|1
Yükleniyor...