Kaderin böylesine yazıklar olsun...gsdhfg

onlar kızlık zarım yırtılmış mıdır diye sorunca 70 cevap, ben kulak zarım yırtılmış mıdır diye sorunca 2-3 cevap alıyorum..böyle mi olacağdı kscanlar..? hepinizin çok sevdiği traktörün burada kulağı ağrırken, acı çekerken siz elin kızının şeyinin..tövbest. konuşturtmayın beni bak tüü yürüyün gidin gözüm görmesin..şimdi sorduğum şey bu yaptığınız insanlığa sığar mı..? tabi kimin umrunda heheyy..adam olamaışsınız olum siz, eşitlik yok ki..fhfghf

Güncellemeler:
la olum aslında mesele 3-5 kulak da değil taam mı...dfagsd

0|0
3|18

En İyi Erkek Görüşü

• Sol kulağımdaki iltihap akıntısı için doktora gittim aynı doktorun iki ayrı teşhisle yönlendirmesi sebebiyle 13 sene çektim geçen ayın 27'sinde ameliyat oldum orta kulak iltihabından 2 kez profösere bir uzman doktora birde operatör doktora gittim uzman doktor ilaç tedavisi dedi 3-4 ayım boşa gitti diğerleri ameliyat dedi ve oldum 2 saat sürebilir kulağın durumuna göre müdahalemiz değişebilir ameliyat esnasında karar verilecek durumlar olabilir dendi 4,5 saat sürdü kulak ve beyin arası kemik var iltihap beyne gitmesin diye onun 3'te biri erişim beynimden kemik parçası alıp eriyen kemiğe eklemişler yapay kulak zarı takmışlar orijinal kulak zarımdaki mercimek tanesi büyüklüğündeki deliği dikmişler duymamda değişme yok %96 duyuyorum ince seslerde az bir duyu kaybım var.

Eğer detaylı yazarsan derdini bilgim dahilindeyse cevaplarım h.geceler.

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim, vay anasını..://

Erkekler Ne Diyor 17

• öncelikle bu vahim durumdan dolayı armağanım olsun link

Sanırım sürtünmeden dolayı zedelenmiştir.. Yırtıldığını düşünmüyorum :/

0|0
    0|0
  • Konuya tabi değilim banane elin kızlık zarından deldirmeseymis seninki sağlık sorunu soğan cücüğünü ateşle ısıt kulağına koy olmadı biberiye yağı ağrıyı alır geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • Ne içtin sen?

0|0
    0|0
  • ahahahahaha güzel isyanmış bundan bir tane de ben aliym :D

0|1
    0|0
    • heheyy gördüğüm kadarıyla şimdiki gençlikte yaratıcılık da kalmamış..bizim zamanımızda böyle değildi evladım..hkjh

• gençliğimiz mi kalmış bizim.. nerde o eski zamanlarım...

• Lan Traktörde ne arar kulak zarı hani desen lastiğim patladı falan ne bilim yardımedenolurdu heralde :)

0|0
    0|0
    • transformersım ben..sdfdf

• optimus u seviyom ben tabi bir de bumblebee yi..

• ne kimseye aidim nede kimsenin tarafındayım bennözgürüm ben starscreamim ciyuvvvvvvvvv:)

• benden size +5 ayrıca kulak zarında akıntı mı var ?

0|0
    0|0
    • sanmıyorum yani akıntı derken olmuyo galiba..:D

• link link kulak zarı delinmesi ya da onun gibi merak ettiğin şeyleri bulabilirsin biraz uzun ama oku yararlı olur , diğer yandan yüksek sesten olabilir , dişin ağrıyorsa kulağında ağrır buda var , sence neden bide o var tabi

• (Kadının toplumdaki yerine dikkat çekmişiz gibi çek panpa) link

0|0
    0|0
  • yürüü bee. katılıyorum sana. arkandayım.

çok doğru söyledin

0|0
    0|0
    • eyv. kardişim, adamsın akıllı çocuksun gibi görünüyo böyle devam et..dsfdg

• eyvallah yeğen :)

• şimdiye kadar kimsenin zarıyla ilgilenmedidsjgksls şaka lan şaka aklım hep orda

cayırt

0|1
    0|0
  • Duymadın mı bacım insanlığı mezara defnetmişler...

0|0
    0|0
  • İnceden haklısın :))

0|0
    0|0
    • haklıyım tabin, acıların çocuğuyum şu an..

• güldüm lan =) haklı isyan abi eğliyorum önünde..

0|0
    0|0
  • kulagını öpüyümde geçsin kıskanma za :)

0|0
    0|0
  • doğru sölüyon sen şimdi böyle konuşunca bütün p*rno sitelerinin kısayollarını sildim tarayıcıdan :((

0|0
    0|0
    • ya ben p*rno izleyin demiyom izleyin hobi olarak yine izleyin de şu güzel kardeşinize de önem verin yardımcı olun layn...asfdsgd

• siz gündüz de aynı şeyi yapıyonuz ki...:D

• tahrşk unsuru yoksa günahımızı alma la :))) yalandan da olsa neyin var diyoruz en azından dskdjksjd

• resmini degis diye zorladigim kiz... bu resmini de begenmedim :D

0|0
    0|0
    • senden sonra 4 tane resim değiştidim bro...sfadg

• aslında bir de "mk" deyince nasıl yapıcan diye dalga geçiyolardı biraz da onun için koymuştum..

• her resminde bir gider yapiyosun yani

• eli zikinde olan erkekten bu insanlığa ne fayda gelmiştir ?

0|0
    0|0
    • ne fayda gelmiştir..?

• tamam abiğ sinirlenme, öptüm seni muck., baş tacısın..:D

• eyw gardaaaş :D zuhahaha

• Hahahahah 5

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Üslup garip

Ama deginilen konu yerinde ve dogru.

Malesef hakiki sorulara yeterince ragbet edilmedigi düsüncesindeyim ben de.

0|0
    0|0
    • üslup olması gerektiği gibi.(senin üslubundan bahsediyorum kız.;).):D bana hak verdiğin için teşekkürler sen insana benziyosun işte..:D

• Benzemekten öte insanim elhamdülillah :)

Ben de tesekkür ediyorum...iyi geceler.

• Diktiririz canım, üzülme. Zar dediğin nedir ki?

0|1
    0|0
  • hahahah :D

0|0
    0|0
    • ne gülüyon,? acıların çocuğuyum ben sen biliyo musun..? hı..? biliemezsin tabi sizdeki insanlık nerde yok kalmamış valla kalmamış...:(((( dsafdsgd

• işin buradaki cevaplara kaldıysa yandın sen :D bunların ilgi alanı farklı

Yükleniyor...