Ben boşalmadım hiç, neden olur ki bu?

sevgilimle uzun zamandır ilişkiye giriyoruz ama bn hiç boşalamadım :( neden böyle olduğunu bilmiyorm ..partnerimde bu konuda sıkıntılı beni bu konuda mutlu etmek için herşeyi yapıyo ama olmuyo boşalamıyorum..prgazm oluyorum ama boşalma yok..yani sonuçya kendimden geçiiyorum deliriyorum hatta ama boşalamıyorum..neden olur ki bu? bide çözümü nasıl olur? :(

0|0
4|19

En İyi Erkek Görüşü

• Boşalmıyorsan orgazm olmuyorsun demektir.

Yada boşalmayı taharet musluğunu açmak gibi sanıyorsun.

Aşırı zevkten yatağa yığılıp kalmak istiyorsun demi? Erkek için öyledir ama senin için farklı.

Otomatiğe bağlanmış gibi "tık, tık , tık " atar. Yumuşak baloncuklar penisin kafasına dokunuşlar yapar. Ve salgıladığı sıvı miktarı kadına göre değişir.

Asitlidir. Penisi uyuşturur adeta.

"FOŞŞŞ" diye akmaz asla

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Amacın ne senin bakim, suratına attıracan herifin? kadın dediğin hık hık der kasılır kalır öyle şaşı olur falan yani, fışkırtma yok kuzum. Dibini bulmaya çalışan erkekten ne farkın kaldı şimdi?

0|0
    1|0
  • ne kadar bir süre seninle ilgileniyor ?

0|0
    0|0
  • utanıyor,korkuyor olabilirsin.bilinçaltın baskı yaratıyor olabilir.tabi adam iyi yapıyorsa

0|0
    0|0
  • Sen üstte ol, böylece klitorisine istediğin gibi basınç uygulayabilir ve boşalabilirsin. Kadınlar üstte daha kolay boşalıyorlar.

0|0
    0|0
  • olmuyor ya biliyorum bende sevgilmle aynı problemi yaşıyodum her fanteziyi yaşıyoduk çamaşır makinesinin üstünde bile yaptk :d ama yok boşalamadı Deliritiyorum bayanların kulak memesi ve göğsünden cok etkilendiklerini biliyorum hassas noktaları kullanıyorum cıldırıyo ama boşalamıyodu

0|0
    0|0
  • Gel benimle gir ilişkiye defalarca bosaltiyim seni

0|0
    1|0
  • boşalamıyon ama orgazm oluyon...

nasıl oluyo bu..

orgazm zatem boşalma değil mi

0|0
    1|0
  • zevk alırsın cıldırdıgın anda orgazımdır sıvı beklersen bu nu tum bayanlardan beklemek isi bilmemezlıkdır cünkü tüm bayanlarda sıvı gelmez sadece hafif sulanır

0|0
    0|0
  • çok zevk aldığın zaman çok kasıldığın için zevk alır ama boşalamazsın

0|0
    0|0
  • Bir Kadın Doğum Uzmanından Yardım Alırsan Daha İyi Olur

0|0
    0|0
  • senden illa sıvı akacak diye birşey yok. fizyolojik erkek verici kadın alıcı taraftır, onun sana boşalması lazım. fizyolojik olarak kadınlarda boşalma, yani ejakülasyon çok nadir görülür.

0|0
    0|0
  • Ben vajinani yalamasindan taraftayim..

Haddinden fazla zevk alirsn

0|0
    0|0
  • istemen lazım

0|0
    0|0
  • ilişki kısa sürüyor olabilir... ya da sen veya partnerin tecrübesiz...

0|0
    0|0
  • istekli oluyomusun iliskiye ?

0|0
    0|0
  • hala kadınlar boşalıyor mu diye soranlar var :)

oral ilişki yaşayın

0|0
    0|0
  • Ne kullanıyorsun sen? dedim dimi sana pembe olma anlaşılır mavi olduğun diye.

0|0
    1|0
  • Doktora git bence acil daha ciddi problemler olabilir ?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• kendini ilişkiye ver başka hiçbirşey düşünme ve ön sevişmeyi uzun tutun olabildiğince uzun bir en çok zevk aldığın pozisyonu bul o pozisyonda devam et yani sevgilinizle birbirinizin vücudunu zevk aldığınız noktalarınızı öğrenin olay sadece içine girip çıkması değil ya da çok uzun veya çok kısa sürmesi değil önemli olan birbirinizi yatakta tanımanız o zaman boşalabilirsin bence...

0|0
    0|0
  • Kadınlarda var mi ki boşalma ?

0|1
    0|0
  • kadınlar erkekler gibi boşalmaz. orgazm oluyorsan problem yok.

0|1
    0|0
  • O çok zevk alıyor. bende ama o boşalıyor bende boşalamıyorum.. tek sen değilsin yani..

0|1
    0|0
    • nabıcaz pki

• 19 ben

• ilkini öğretiyim sana musluk açıldı mı daha kapanmaz hep akar sevgilin kana kana içer o sudan

Yükleniyor...