Üstüme vazife değil sanırım ama sizce o yaşta bir erkek ergen gibi bir ilişki yaşar mı?

Cok sevdigim kardesim gibi gordugum bir kuzenim var.Bunun kendinden 10-13 yas buyuk bir erkek arkadasi var.Sevistiklerini ama bakire oldugunu soyledi.Adam 30 kusur yasinda surtunerek iliski yasar mi ?Acikcasi cok inanmadim ama ustune de gitmedim.Daha 18 yasinda ve.bi hata yapmasindan korkuyorum.Ailesi de bilmiyor kendimi sorumlu hissediyorum ne yapmaliyim? Ayrica size hala bakire midr ?1 yila yakin bir iliskileri varmis.O yasta adam ergen gibi bir iliski yasar mi ?

Güncellemeler:
Ailesi durumu ögrenmis artik benden cikti.Yorumlariniz icin sagolun.

0|0
5|21

En İyi Erkek Görüşü

• Üzücü çok gençmiş 30 yaşında biri için. Kendinizi sorumlu hissetmeniz normal bence. Ailesi bilse konuşsa iyi olurdu. Veya sözünü dinleyeceği birileri. Ilişkiyi sorarsanız birleşme olmamış olabilir tabi, adam risk almak istememiştir. Evlilik kafasında değilse, ne kadar kullanabilirsem kardır diye düşünmüş olabilir. Iyi biri de olabilir ama insanın aklına kötü ihtimal geliyor şu durumda..

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim. ailesi öğrenince bir gelişme olmuş mu bari? yazık kıza, yarın pişman olmasın..

Erkekler Ne Diyor 20

• Anal ve oral seks yapıyorlardır.

1|0
    0|0
  • hersey olabilir. dikkat etmek lazım.

0|0
    0|0
  • Yaşamaz bir kaç defa öyle idare eder ama sonra o kızı ikna edip bakireliğini alabilir veya anal yapar

0|0
    0|0
    • Ne yapabilirim bu durumda ? Yeterli olgunlukta biri değil telafisi olmayan bir şey yapmasından korkuyorum.

• İkna olacak gibi de değildi ama ben üstüme düşeni yapayım en azından.Sağol cevap için.

• rica ederim kolay gelsin

• doğrusunu söylemek gerekirse adam için bulunmaz bir nimet olmuş kuzenin.düşünsene çıtırın kralı diyebilirim.bekaret olayını hiç düşünme zina yapmanın ne kadar büyük günah olduğunu anlat umarım doğru yolu bulabilir kuzenin çünkü zina yapmanın büyük günahı var

0|0
    0|0
  • İyi yapmış bence, gidip yeniyetme bir çocukla sürttürüp anaa pırttı, ya nolacak şimdi vah vah tüh tüh diyeceklerine, işin erbabına gitmiş kontrollu bişeyler yaşıyo işte. Ne demişler ?

0|0
    0|0
  • al razı veren razı sana bok yemek düşer çekil aradan işte

1|0
    3|0
  • adam yaşlı dıye dırek bu kızın bakırelıgın bozuldugu anlamına gelmez

1|0
    0|0
    • Sadece bakirelik de degil ya kac yas var sonucta.

• Onu bilmiyorum yeni ogrendim daha

• once bı arastır , belkı gercekten sevıyorlardır bırbırlerını

• bakireliğini kaybetmiş olabilir, erkekler cinsellikte daha fazlasını anlatırken kadınlar her zaman daha azını anlatır.

0|1
    0|0
  • Herkez O Yasta Bir Erkek Coktan Bozmustur Diyor.. O Zaman Bende Sorun Var ;) Karsi Taraf Istemedikten Sonra HicBirsey Yapmadim Yapmamda... Hem YuzeyseL Sevismeninde Ayri Bi GuzeLLigi Var:)

0|0
    0|0
  • bilemem. saygı çok ilginç birşeydir.

0|0
    0|0
  • neki bu badanamı 1 yıldır sürtüp dursun, aha yanlışlıkla girdi deyip sokar gene sokar bence

0|1
    0|0
  • NE içtin sen :D

0|1
    1|0
  • ohaa

0|0
    0|0
  • yuh ya yardım et kıza

0|0
    0|0
  • ailesine söyle bence

0|0
    0|0
  • Versin gitsin sanane. Eğer ki o kadar ilgilenmek istiyorsan ailesine söyle

0|0
    0|0
  • mal onun mal boşver versın karısma ozaman aklı basına gelır

0|0
    0|0
  • bu devirde sürtünme mi kaldı dalga geçmiş senle 18 yaşındaysa çoktan vermiştir

0|0
    0|0
  • Çok tan yarmıştır

0|0
    0|0
  • ya bakire değil ya da analyapıyordur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• hiçbirşey olmaz yaa, kız çocuk değil artık, bazı erkekler de kaçamak sevişmeleri seviyor sadece, zarar vermez ve zaten adam muhtemelen evlidir , adam başını belaya sokmak istemeyecektir

0|0
    0|0
  • Taraflarin durumunu bilemeyiz ki.18 yasina giren hemen olgun olmuyor iliskileri dogru gibi gozukmuyor olsa da net bir seyler soylemek imkansiz.Kuzeninle ciddi ciddi konus ve endiselerini onunla paylas.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle ailesine söyle. Yarın birgün hamile kaldım diyip ağlamasını mı istiyorsun ? Kaç yaş var arada o adam sübyancı sapık belli!

0|0
    0|0
    • direk ailesine söle diyon kafayımı yedin hayalprest . Babası duyarsa bir daha sokağa çıkartmaz. Bence ablası olarak konuş ve durumun cidddiyetini beynine şırıngala gizli.

• Hava mı ben mi? Saçmalama esprisine söylemiştim alındın mı hemen. :)

• Hayir havali olmani arkadaş isteğimi kabul etmediğin icin söluyorum :)

• 1 yıl cıkması bakire olmayacagı anlamına gelmez. ama 18 yasındaki kız 35lik adamla cıkıyorsa adam ya girdi ya girmek üzere...

0|4
    0|0
    • ya girdi ya grmek üzere hahah +1

• ailesi ögrenince ne oldu peki merak ettim?

• Onu henuz bilmiyorum aradim konusamiyorum annem ogrendi dedi.Yarin ogrenince yazarim.

• anal ilişki yaşamış olabilirler :/ kuzeninle konuş ve ikna etmeye çalış.

0|0
    0|0
Yükleniyor...