Sevgilimin erken boşalma sorunu mu var?

belkı de sacma ve gereksız bır soru gıbı gelebılır ama cııddı anlamda cok yaşamadıgım ve bılmedıgım ıcın soruyorum. sevgılımle cinsel anlamda bı yakınlaşmamız oldu . ama kıyafetler üzerımızdeydı. yanı cıplak degıldık. surtunme yaşadık o da bende zevk aldık fakat sevgılım bana süreklı boşaldın mı boşaldın mı dıye soru soruyor ve evet desem üstümden cekılıyo. kendıde lavaboya gıdıyo. en fazla 20 dk süruyo . yanı nasıl bır durumda olabılır? lütfen dalga gecerek cvb vermeyın .

0|0
0|13

En İyi Erkek Görüşü

• ilk defa duyuyorum böyle bir tarzı... niye senin üstündeyken boşalmıyor da lavaboya gidiyor? yarın bir gün evlenirseniz bu kıçını döner uyur ben sana söyleyim...

0|0
    0|0
    • yani benım yanımda nasıl nereye boşalıcak ki.

• o da benim gıbı cok yaşamış bırı degıl. belkı de onunda ilki benım sormadım tabı ama bıraz oyle gibi. bazı arkadaslar anlatıyo eşi eline ya da peceteye boşalıyomus onun yanın da . tam olarak nasıl olyor

• utanmayın konuşun birbirinizle. sizin özeliniz. konuşarak halledebilirsiniz. yanında 31 çekebilir utanmıyorsa. eline veya peçeteye boşalsın.

Erkekler Ne Diyor 12

• bıktık artık beee bu KS nin arama çubuğu var arkadaşım yaz erken boşalma diye ara bul cevabını saçma sapan sorup durmayın sevgilin var mıvar adam boşalabiliyormu evet o zaman erken mi geçmi onu siz ayarlayın artık hiç görmemiş gibi yalamassan üzerinde hoplamassan erken gelmez ok yaww bazen diyorum ki şu kızların hepsini sıraya koyayım hepsiyle 1 hafta çıkayım ne nasıl yapılır uygulamalı öğreteyim ancak roman okumayı bilirsiniz açın bilimsel dergiler okuyun bireeee

0|0
    1|0
  • evet demezsen sonucunu görmeyi dene. bakalım ucaklar inişe nasıl geciyor.

0|0
    0|0
  • seni tatmin etmeye çalışıyor bu arada kenside tatmin oluyor

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • O ne demek ya boşaldın mı nefret ederim sorudan sürtünmeyle bitmio ki tuvalette el değirmenini kullnıo arkadaşın

0|0
    0|0
  • heyecan... panik... tecrübesizlik... hepsi aynı anda olunca sonuç bu... zamanla alışır... ya da sen tahammül edemezsen buna daha tecrübeli biriyle dene... tadını çıkar...

0|0
    0|0
  • kendini tatmin ediyordur.ayrıca kot pantolon varsa muhtemelen tahriş oluyordur. ve canı acıyordur

0|0
    0|0
  • o kendını şartlandırmıs, boşaldıysan onun görevı bıtıyor ve gıdıyor :D

0|0
    0|0
    • pekı erken boşalma sorunu olup olmadıgını nası anlayabılırım

• Bosalirsa görürsün zaten giyinikken bosalirsa islaklik illa gözükür ki ;S

• evt ıslaklık hıssetmıstım .

• 20 dakka çok kötü bir süre değil esasen, adamı yaftalama erken boşalıyor diye :) bence o kadın orgazmını erkek orgazmı gibi kısa sürede olabilen bir şey gibi zannediyor. bence kendisini kibar ve yanlış anlamayacağı bir dille eğitmelisin.

0|0
    0|0
  • Sen o adami Burak benimlenbir sefer ilişkiye gir sana nasip seks olur gostereyim

0|0
    0|0
  • Neden yaninda durmuyor da icerde yapiyor ki ?

0|0
    0|0
  • tecrübesiz erkek arkadaşın belli.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...