Kapat

Sevgilimin erken boşalma sorunu mu var?

belkı de sacma ve gereksız bır soru gıbı gelebılır ama cııddı anlamda cok yaşamadıgım ve bılmedıgım ıcın soruyorum. sevgılımle cinsel anlamda bı yakınlaşmamız oldu . ama kıyafetler üzerımızdeydı. yanı cıplak degıldık. surtunme yaşadık o da bende zevk aldık fakat sevgılım bana süreklı boşaldın mı boşaldın mı dıye soru soruyor ve evet desem üstümden cekılıyo. kendıde lavaboya gıdıyo. en fazla 20 dk süruyo . yanı nasıl bır durumda olabılır? lütfen dalga gecerek cvb vermeyın .

0|0
0|13

En İyi Erkek Görüşü

• ilk defa duyuyorum böyle bir tarzı... niye senin üstündeyken boşalmıyor da lavaboya gidiyor? yarın bir gün evlenirseniz bu kıçını döner uyur ben sana söyleyim...

0|0
    0|0
    • yani benım yanımda nasıl nereye boşalıcak ki.

• o da benim gıbı cok yaşamış bırı degıl. belkı de onunda ilki benım sormadım tabı ama bıraz oyle gibi. bazı arkadaslar anlatıyo eşi eline ya da peceteye boşalıyomus onun yanın da . tam olarak nasıl olyor

• utanmayın konuşun birbirinizle. sizin özeliniz. konuşarak halledebilirsiniz. yanında 31 çekebilir utanmıyorsa. eline veya peçeteye boşalsın.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 12

• bıktık artık beee bu KS nin arama çubuğu var arkadaşım yaz erken boşalma diye ara bul cevabını saçma sapan sorup durmayın sevgilin var mıvar adam boşalabiliyormu evet o zaman erken mi geçmi onu siz ayarlayın artık hiç görmemiş gibi yalamassan üzerinde hoplamassan erken gelmez ok yaww bazen diyorum ki şu kızların hepsini sıraya koyayım hepsiyle 1 hafta çıkayım ne nasıl yapılır uygulamalı öğreteyim ancak roman okumayı bilirsiniz açın bilimsel dergiler okuyun bireeee

0|0
    1|0
  • evet demezsen sonucunu görmeyi dene. bakalım ucaklar inişe nasıl geciyor.

0|0
    0|0
  • seni tatmin etmeye çalışıyor bu arada kenside tatmin oluyor

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • O ne demek ya boşaldın mı nefret ederim sorudan sürtünmeyle bitmio ki tuvalette el değirmenini kullnıo arkadaşın

0|0
    0|0
  • heyecan... panik... tecrübesizlik... hepsi aynı anda olunca sonuç bu... zamanla alışır... ya da sen tahammül edemezsen buna daha tecrübeli biriyle dene... tadını çıkar...

0|0
    0|0
  • kendini tatmin ediyordur.ayrıca kot pantolon varsa muhtemelen tahriş oluyordur. ve canı acıyordur

0|0
    0|0
  • o kendını şartlandırmıs, boşaldıysan onun görevı bıtıyor ve gıdıyor :D

0|0
    0|0
    • pekı erken boşalma sorunu olup olmadıgını nası anlayabılırım

• Bosalirsa görürsün zaten giyinikken bosalirsa islaklik illa gözükür ki ;S

• evt ıslaklık hıssetmıstım .

• 20 dakka çok kötü bir süre değil esasen, adamı yaftalama erken boşalıyor diye :) bence o kadın orgazmını erkek orgazmı gibi kısa sürede olabilen bir şey gibi zannediyor. bence kendisini kibar ve yanlış anlamayacağı bir dille eğitmelisin.

0|0
    0|0
  • Sen o adami Burak benimlenbir sefer ilişkiye gir sana nasip seks olur gostereyim

0|0
    0|0
  • Neden yaninda durmuyor da icerde yapiyor ki ?

0|0
    0|0
  • tecrübesiz erkek arkadaşın belli.

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...