Dışardan bakanlar bakir/bakire olup olmadğınızı anlar mı?

İnsanların bu tür huyları vardır ya bir kız güzelse sosyalse biraz da aktifse kesin bir şeyler yaşamıştır derler ya da sessiz sakin kendi halinde biriyse de bişeyler yaşamamıştır diye düşünürler.

Aynı şey erkekler için de geçerlidir aslında onların da genel hal ve hareketelerine bakarak insanlar ilişki yaşamıştır ya da kızın elini bile tutmamıştır diyebiliyrolar. Sizin gerçek durumuzu bu şekilde tahmin ettiklerini düşünüyor musunuz doğrusu ne peki insanlar sizin için ne düşünüyordur ?

0|0
6|6

En İyi Kız Görüşü

• Bu durum dışarıdan farkedilmez cinsellik özel bir durumdur anlatılmaz yaşanır

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• bence onunla alakası yok. sonuçta bir insan sessiz sakin gözükür ama saman altından ne sular yürütmüştür. bilemezsin.

1|1
    1|0
  • haklısın bunu herkes yapıyor bende dahil açıkcası ama sonra hiç ummadığımz insanlarn neler yaptığnı öğreniyoruz

1|0
    1|0
    • yorum yapıyorsunuz sizde bakire midir değil midir diye :S

• anladım senin için de yapıyorlardı ama bu tür yorumlar.

• o birazda insana verdiği izlenimle veya insanın görünümüyle de alakalı bence.mesela bizim şirkette yeni işe başlayan biri var.Geçen kızlarla konuşurken dedik kesin bu kimseyle çıkmamıştır veya kimseyle olmamıştır diye.çünkü espritüel değil,yakışıklı değil,giyimi kötü vs. yani bi kızın onunla ilgilenebileceğine ihtimal vermedi kimse. sanırım bu tür gözlemler bu düşüncelere yönlendiriyo insanları.

0|0
    0|1
  • ben sessiz sakin bi insanım ama bi sevgilim var çok şeyi yaşıyorum onunla ama çevremdeki insanlar benim böyle şeyler yapabileceğimi akıllarının ucundan geçirmezler görüntü yanıltıcı olabiliyor

0|0
    0|1
  • ben çok hareketli bi insanımdır. O zaman ben günde 10kişiyle birlikte mi oluyorum çok saçma yani bu tür düşünceler.

1|0
    1|0
    • ne yazık ki bazıları buna göre yaklaşıyor kıza yani gideri var falan diyorlar işte duruma göre

• evet

Erkekler Ne Diyor 6

• walla kimse darılıp gücenmesinde bizim burda biz arkadaşlarla konustugumuzda baynlar lütfen yanlıs anlamayın diyom bak mesela bu kız ortamcıdır götürrülür dediğimiz kızları dediğimiz anda hakketen de cıkıyor biz burda kaç kişiye bakire değil dediysek bizim arkadaşlar tasdikledi bunları bizim burası için böyle ...aynı deidğin gibi cok gezen eden kızlar bakire olmuyor kardeşşş

0|0
    0|0
  • Valla uç noktaları sakat çok sessizse bişeyler ararım yada çok çığırtkansa mesela bizim lisede bi kız vardı kız çok aktif çok sosyal çok çığırtkandı ve bütün okul kesin bişeyler yaşamıştır diyodu bende dahil kız dediğin çok çığırtmayacak :)

0|1
    0|0
  • böyle birşey demek her zaman doğru sonuç vermez.. beni herkes yapmaz olarak görür ama kız arkadaşımla yapmadığım kalmadı :))

0|0
    0|0
  • :)) dışarıdan biri görse playboy sanar ama gel gelelim ben daha kimseyle birlikte olmadım evlenene kadar da düşünmüyorum

0|0
    0|0
    • bir erkek olarak gerçekten eşine az rastlanır bir düşünce yapın var ama ne yazık ki kızların çoğu artık ya tam tersini düşündüğü için ya da kandırmayı düşündüğü için erkekler de bazen kendi altta kalmak istemiyor.

• dostum gerçek hayattan bakarsan durumun hep böyle denk gelmediğini anlarsın sana yolundan şaşmanı söylemiyroum ama bir de gerçekler var.

• :)) gerçeği tüm çıplaklığıyla görüyorum ya şükür

• belli olmaz. o kadar hayat kadını ile birlikte oldum ki. çoğu da şişmandı ve bakımsızdı. herhalde böyle anlaşabilir.

0|0
    0|0
  • mumkun degıl. ne aktıf kızların bakıre oldugunu ne sessız sakın kızların kasar oldugunu cok gordum.

0|0
    2|0
    • kim söylüyor ki bunu ?

• ben soyluyorum yav sarkı sozu gıbı mı olmus :D

ben ne adamlar gordum uzerınde kıyafet yok ne kıyafetler gordum ıcınde adam yok hesabı... :D

Yükleniyor...