Erken boşalmamak için ne yapmak gerekir?

Ben 2-3 dakikada boşalıyorum sevgilim çok rahatsız bu durumdan 10 dakika sürsün istiyorum onuda boşaltmak benim görevim biliyorum istemim dışında olan birşey boşalmak onunda mutlu olmasını isterim tabiki bencil olmak istemiyorum ne yapmamı önerirsiniz kondom kullanmamı istemiyor sevgilim bende kullanmak istemiyorum ikimizde karşıyız sevgilim doğum.kontrol hapı kullanıyor yani sorun yok sorun bende sadece. kremlere spreylere falan baktım kullanan biri açıklama yapabilirmi bu ürünler hakkında :( hangisini kullanmalıyım sağlık problemleri filan yaratırmı

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• kireme spreye alistirma kendi narkozun etkisi neyse sprey ve kireminde etkisi ayni gibi bir sey

zevk hislerini azaltir o tür ürünler.

yapman gereken basit bosalmana yakin hayalarin yani yumurta ve anüs ortasindaki böylgeye bir kac saniye iki parmaginla baski uygula ve devam et bunu bir kac kere yaparak uazatabilirsin.

yasin genc oldugu ve tecrübesiz demiyelimde cinsel hayata yeni baslamandan dolayi libido tavanda o yüzden erken bosaliyorsun ilerde düzene girer merak etme.

0|2
    0|0
    • bende onun için o ürünleri kullanmak istemiyorum sağlık açısından.Tam olarak nereye basıcaz parmağı kan akışını kesip öbür tarafa gitmeyelimde bu yöntem zararlı mı? .)

• hayir hic bir zarari yok öbür tarafa gitmen icin beyne kan gitmemesi gerek penise deyil:):) bakiyim öyle bir resim bulursam resimde gösteririm yoksa tam yazarim.

Kızlar Ne Diyor 1

• sevişmeden önce git mastürbasyon yap 2. geç olur zaten kızada oral yap oda erken boşalır tam dengelersiniz

0|2
    0|0
    • çok etkili bir yöntem değil açıkçası, önce kendini boşalmama konusunda eğitmesi lazım kişinin. onun da nasıl yapılacağını altta yazdım zaten. belki haftalar sürecek ama değiyor.

• yok dostum yani 2 posta demedm 1 kere mastr yap boşal kızla 2. oluyo zaten o zmn :D

• bu arada ön sevişmeyi uzun tutması da bir çözüm, ikinci çözüm de kızın oral seks ile önce onu boşaltması. böyle yapınca epey güzel oluyor. sonra sen ona oral seks yaparken tekrar ereksiyon olman gereken süreyi tamamlıyosun ayrıca kadına gösterilen ilgi de kesintiye uğramadan içine giriyosun. çok etkilidir bu yöntem ve geç gelirsin sonrasında.

Erkekler Ne Diyor 3

• bu işin tek yolu mastürbasyon yaparken tam boşalacağın anda kendini durdurmak. sonra tekrar devam etmek, durmak devam etmek durmak devam etmek. bu sayede kendini tutmayı öğreneceksin. eskiden 1-2 dakikalarda boşalırdım şimdi ise ilk postada 50 dakika, ikinci postada 1.5 saati bulabiliyorum sekste. olay kendini eğitmende dostum.

0|1
    0|0
    • belki haftalar sürecek ama değiyor.

• Outx un yazdigi yöntem doktorlar tarafından da öneriliyor ama daha farklı birşeyler daha vardi. Dediğin gibi Bnde yeni basladim bu yönteme agri fena oluyor. Ama erken bosalmanin asil sebebi mastürbasyon yaparken boşalmak isteğin bilince yerleşiyor. Seks yaparken bosalmayi değil farklı şeyler düşün

• 1-2 saat kadar uzatmanın bir alemi yok, yarım saatlere çıkarmayı dene ilk başta.

• 10 dakika nedir ulan :) başka seyler düsüneceksin tamamen zihinsel peste maç felan attığını düsün seks yaptıgını düsünme.

0|0
    0|0
  • İlaç bilmemde bir yerde on sevişmenin önemini bu konuya yansitiyordu. Yani nedemek istiyorum. Madem erken bosaliyorsun partnerinin içine girmeyi ertele. Yani önce seviş, vücuduyla ilgilen vajinasina muamele yap en sonunda içine gir yarari olur sanirim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...