Ne yapsam bilemedim - baba sorunu

babam ve annem ayrıldı ayrılalı 1 hafta oldu sebebi ise babamın annemi aldatması.. neyse zorlu bir süreçti bu bizim için ayrıldılar rahatladık bu hafta babamın evine temizliğe gittim yardım için banyoyu temizlerken kullanılmış prezervatif gördüm .. çok üzüldüm mü hayır çünkü babamdan beklemediğim birşey değildi ama beni üzen eve kadın getirmesi ve o evi bana temizletmesi bende o şeyi görmemiş gibi davrandım ama bundan sonra napacağımı bilmiyorum ? fikirlerinize ihtiyacım var

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• Tavrını koy ya bu nedir. Kusura bakma ama senin baban biraz karakterli bir adam olsa o prezervatifi görüceğini tahmin eder sağa sola bırakmaz bu durum yaşanmasın diye dikkat eder. Madem zamanında 2 kadını kaldırıcak kadar da durumu var bir temizlikçi tutsun veya eve getirdiği kadınlara temizletsin. Ben olsam suratına bakmam

0|0
    0|0
    • çok güzel söyledin :( ama ben bunu nasıl söyleyebilirim bilmiyorum

• evet bunu yapabilirim sanırım .. teşekkürler :)

Erkekler Ne Diyor 8

• Babanın evine yardım için temizliğe gittiğinde temizliği baban ile birlikte mi yaptınız ? Baban ile birlikte yapmadıysanız ben senin yerinde olsam (bir erkek olarak cevap veriyorum zira yalnız yaşayan bir şahıs olarak gayet temiz ve düzenliyim) temizliği bitirdikten sonra babamla konuşurdum. Onun da kalbini kırmamak adına (neticede erkekler bazen kalın kafalı olabiliyor, bu seni sevmediği anlamına gelmez) ben senin evini temizlemekten, sana yardım etmekten gocunmam ama seninle çok fazla vakit geçiremezken evini temizlemek beni pek de mutlu etmiyor. Ben seninle baba kız olarak daha çok vakit geçirmek isterim diyebilirsin. Aranızdaki ilişkiyi bilmeden yorum yapıyorum, mazur görün.

0|0
    0|0
  • eve kadın getirdim sende temizleyeceksin dememiş ki.bilinçli olarak koymamış onu.seninde odanı karıştırsak görmek istemediğimiz bir şey çıkar.yalnız bir erkek ve bu tür şeyler yaşaması normal.sen sadece babanın evini temizledin bu şekilde düşün

0|0
    1|0
    • madem o kadına temizletsin evi.. ya da parası varsa temizlikçi tutsun .. ben hizmetçisi değilim ve annem de değil o kadın ..

• tamam o zaman babam bana evi temizletiyor diyebilirsin.gitsin hizmetçi tutsun diyebilirsin.

• Hmmm zor bir durum gerçekten peki bu olaylardan önce babana bakış açın ve babanla olan ilişkin nasıldı ?

0|0
    0|0
    • kopma derecesinde zaten hiç bir zaman babasına aşık kız olmadım

• evet bende baba=para diye düşünüyorum yapcak bişi yok

• Aynen sen hayatına bak güzelim artık kendi ayaklarının üzerinde durabilecek bir yaştasın anladığım kadarıyla en azından manevi olarak tabi..

• karılı kızlı mı kalıyor muş ?

0|0
    0|0
    • bilmem tek başına kullanmaz herhalde

• komikk çöp kovasının içinede girmiş işe bak

• espri epic

• gerçekten üzüldüm bir benzeri durum bendede var çok kafamı takıyorum ve unutkanlık oluyor herşeyden bıkıyorum içinden çıkmak zor yaşamayan anlayamaz

0|0
    0|0
    • gerçekten zor garip artık şaşıramıyorum yaşadığım şeylere bende sadece nasıl davranacağımı kestiremiyorum yorumsuz kaldım hayata karşı

• san bence güzel günler falan var daha 19 yaşındaymışsın birde umutsuz olmak bizler için değil :D

• yaşayanan hayat getirdigi düşünceler farklı öyle düşünmemelisin bence en azından başkaları için :D

• Babaya tavrını koy dicem olmaz öyle kabulleneceksin yaşıyacaksın...

0|0
    0|0
    • kabullendim artık alıştım ama görmemiş gibi davranıyorum ama o da biraz rahatsız olsa gördüğümden dolayı falan?

• Olmaz hacııı yapcak bişey yok...

• baban neyse bişe derdimde diyemiyom site geregi ama anlarsın 3 harfli diyim sanaD:

0|0
    0|0
    • sorun değil :D

• para için tahammül ediyorum :D başka türlüsü dayanılmaz

• bana çekmişsin tuttum seni :D like :D

• o eve gitme senin geleceğini bilip pisliğini kaldırmıyorsa saygıyı haketmiyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Kesinlikle gitme s….. kadin gelsin temizlesin.Ona baba bile deme hemen tavrini koy.Sakin annenle bu konuyu konusma ki Annen uzulmesin.Allahim boyle adi babalari tezden al.Aminnnn

0|0
    0|0
    • AMİİİN ölsede kurtulsam demediğim gün yok hem onun için hem benim için ve kardeşim için . ölse ona karşı azıcık saygım olur ama saygım bile kalmadı

• Simdi Tr. yasmadigim icin bilmiyorum yoksa O kisisyi belli yerlere sikayet ettigin an sizi cagirmak degil yaniniza bile yaklasamaz..

• çok üzüldüm ya.. ben ne aldatmalar duydum ama afedersin böyle yüzsüzlük hikayesini ilk kez senden duyuyorum... senin o pisliği göreceğini hiç mi akıl edememiş sevgili baban?

bence bu konuyu açık açık konuş onunla, bu konudaki düşüncelerini söyle. hatır kırmak istemeyen birine benziyorsun ama daha fazla üzme kendini bence, içinde saklarsan daha çok kötü olursun.

0|0
    0|0
    • artık üzülmüyorum aslında ya bu son yaşadığım ve en küçük bir olay .. artık onun bu yaptığı bile bana büyük bir olay gibi görünmüyor sanırım beni alıştırdı bu davrnaışlarına :D ağlıyorum rahatlıyorum .. bunu söyleyemem zor yani yapamam sanırım

• problem değil de babamın telefonunu yakaladım. kaydettiği bir numaradan aşk mesajları gelmiş. telefonunun şifresini öğrendim, yakın zamanda o kadına ağzının payını vemeyi düşünüyorum.

• içinden geldiği gibi yap çok üzücü birşey eminim insanın böyle şeyler gördükten sonra kimseye güveni kalmıyor . ama gereksiz bir kadınsa muhattap bile olma

• birdaha gitme o eve öyle baba olmaz olsun

0|0
    0|0
    • diğer yaptıklarını duysan :D ama baba işte ebeveynlerimizi seçemiyoruz kabullendim

• Allah korusun kardeşimsiz gitmiyorum zaten

• dikkat et ya güvenme dahada gitme

Yükleniyor...