Sevgilinin cinsellik düşünmesi mi normal, düşünmemesi mi?

bakire değilim ama sevgilimle ayrı şehirlerdeyiz bugüne kadar sadece öpüştük bana beni istediğini söylüyor bende onu istiyorum ama söylemedim bunu ona kafam karışık baaşka şehirden geliyor sevişirsek hep sevişmek için geliyor gibi olmaz mı ? ya da kaç kez geldin ondan sonra sevişelim?

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• düşünmeyen erkek yoktur söyleyipte kaybetme korkusu olan erkek vardır

madem istiyorsun macı başlatma düdügünü çal zaten istiyorsa devamı gelir içine girer mi girmez mi bilmiyorum ama devamı mutlaka gelir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Ya güzelim canın sevişmek istemiyor mu istiyorsan ne diye naz yapıyorsun sal kendini tadını çıkar :)

0|0
    0|0
  • niye bu kadar takıyorsunuz ki bu durumları anlamıyorum..

0|0
    0|0
  • haklısın eger verırsen yanyana geldıgnızde tek sosyal falıyetın z vermecılık olur. ama oyle ya da boyle bıgun olucak kontrolde tutabılırsenız basarabıleceklerını sıralayamam bıle

0|0
    0|0
    • ya biraz açabilirmisin başarabileceklerin derken?

• tabıkı ama bıraz gec olmus mesaj atardım gızlı profıl sunu soylım onu cok sevıyosan vermıcen saygınızı yıtırmeyın.. tecrube

• adam bakire olmadığını biliyormu peki ?=

0|0
    0|0
  • düşünmeyen erkek anormaldir

0|0
    0|0
  • Yani her yetişkin gibi hissiyatında cinsellik hyatı olması gerekio sonuçta tahta mı taşıyoruz

0|0
    0|0
  • hep seviş seviş :))

0|0
    0|0
  • ikisi de normal, yerine göre mutlaka düşünecek

0|0
    0|0
  • Bence istiyorsan yap . Bakirede degilmissin lafi uzatmaya gerek yok . Ver kurtul :)

0|0
    0|0
  • 2 kere seks yapmadan sevişin, sonrasında randımanı alırsınız.

0|0
    0|0
  • bakire olup olmamanla ilgili değilki konu...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...