Evlilik öncesi ilişki hakkında ne düşünüyorsunuz?

sadece burada genelin ne düşündüğünü merak ettim. ha eğer benim düşüncemi sorarsanız evliligi bir kontrat olarak düşün,kim hic bilmedigi bir seyi hayat boyu kabul eden bir kontrat imzalar?

ben biliyorum ki erkekler kızlardan gerçek karakterini saklarlar, işleri bitince ortaya çıkarırlar. ve biliyorum ki çoğu erkeğin amacı kızı "yatağa atmak"tır. eğer bir erkek sizinle birlikte olduktan sonra hala "aşık" ise ve sizi hala mutlu ediyorsa bilin ki sizinle sizi yatağa atmak için değil gerçekten sevdiği için birlikte oluyordur. işte onunla evlenebilirsiniz.

sırf bekaret, ar, namus adı altında sevgililer evlenmeyi bekliyor ve evlenip de o sınır çizgisi aşılınca erkek ve kadındaki asıl karakter ortaya çıkıyor.

Güncellemeler:
şimdiden "bakire değilsin tabi böyle konuşursun..."culara gelsin, kimseyle ilişki yaşamadım.

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• Ben evlilik öncesi ilişkiye karşı değilim. Eğer iki kişi birbirini gerçekten seviyorsa birtakım şeyleri paylaşmalarını normak buluyorum. Erkeklerin bakire birini istemelerini de ancak kendileri de öyle ise doğru buluyorum. Kendi bakir değilken bakire birini istemeleri doğru değil kesnlikle. Erkek yaparsa kadına da yapma hakkı oğar. Bambaşka bir işlevi olan bir zarı namus göstergeei olarak görmek yobazlrın işidir. Bir kadın önğne gelenle bir ilişki yaşıyorsa amenna isteme, Ama gerçekten birşeyler hissettiği erkrkle yaşadıysa bu bence sorun olmamalı. Bu benim görüşüm.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Bakire değilsin tabi böyle konuşursun.

0|0
    0|0
  • Bak şöyle oluyor dünyanın bizim de dahil olduğumuz doğu kısmındaki ülkelerde erkekler; aşifte bir kızla yatmak isteyip namuslu bir kızla evlenmek isterler. (aşifte kızlar kavramı aşağılayıcı olarak algılanmasın) düşünce budur ama bakire olan kız her zaman namuslu mudur? neler var ya acayip çarpık ilşki içinde olup yemediği halt kalmayıp hala bakire kalabilen kızlar var. Ama biz erkekler her kızın evlenmeden önce ilişkiye girmemesini isteriz. ama kendimiz biriyle seks yapmak da isteriz. bu her iki istediğimiz kız da aynı coğrafyada yaşar ve bu durum bizim en çelişkili yönlerimizdendir. Kızlar evlenmeden önce sevişmesin diyenler bunu çok önemseyenler heralde bu ihtiyaçlarını genelevlerde gideriyor olabilirler.

0|0
    0|0
    • kendisi bakir olmayıp üstüne bir de en aşağılık biçimde, genelevlerde kendini tatmin ediyorsa bu kişi, bana kalırsa kızlar evlenmeden önce sevişmesin demeye hakkı da yok. ne tuhaf insanlar var ya

• işte zaten çelişkili olunan kısım da orası

• ama herkesin düşüncesi yaşam biçimi var. önemseyen önemsemeyen var herkes ya da çoğunluk kendine uygun birini buluyor çok da kafa yormamak gerek. ama ahlak ve namus ne bacak arasında ne de örtülerde aranmamalıdır yoksa yanılma payı oldukça yüksek olur.

• canı isteyen yapsın dayanabilen yapmasın derim ben evlilik seksi meşrulaştırıyor inancı gereği kaçınıyosa sonsuz saygı duyarım ama sanmasın ki evlilikte seks çok zevkli olucak diğerinden farkı olucak yok öyle bişey diğer açıdan sevdiğinle birlikte mutlu bir yuvan olucak evlilikte ben beklerim sıkarım dişimi diorsan sorun yok.

0|0
    0|0
  • 2. el kadına 1 sınıf düğün yakışırmı ? 1 DEFA EVLENİYORSUN ULAN BIRAK ODA NAMUSLU OLSUN . AYIP DEĞİL Mİ ULAN

0|0
    0|0
    • affedersin ama ben senin zihniyetine tüküreyim. daha karşındaki insandan insanmış gibi değil de 2. el kadın diyerek bir malmışçasına bahsedişine tüküreyim. senin namus deyince aklına ilk kadınların gelişine, beynindeki namus kavramına tüküreyim. sana yazmakla harcadığım dakikalara yazık.

• nasıl bir aile yapısına sahipsin bilmiyorum ama istemiyorum dediğimde kimse böyle saçma ve gereksiz bir detayda ısrarcı olmayacaktır.

• banane ya hadi bb

• sorudan çok tespit olmuş:)

0|0
    0|0
    • önemli olan sizlerin yorumu=)

• isteyen istediğini yapar bene bir sorun yok

0|0
    0|0
  • sadece günah

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0