Senin evlenmeni bekliyorum, seni kocanla paylasacağım vajinal seks icin dedi, nasil kurtulacağım ondan?

1 ay önce ayrildigim bir adam vardi yillardir birlikteydik o baskasini secti ve gitti. Gecenlerde bana dediki "evlenmeni bekliyorum seninle vajinal seks yapacam. Simdiye kadar bakire oldun icin yapamiyodum sen hele bi evlen hergün benimle seks yapacan" Ya ben bu adami cok sevmistim halende seviyorum biraz, ama ya evlendimde gercekten söyledini yaparsa ben asla kocami aldatmam. Tehdit ve santaj ederse bittim ben.. O serefsiz kisiliksiz bir adi.

0|0
8|33

En İyi Erkek Görüşü

• Sen kendine sevgili arkadaş değil düşman seçmişsin,psikopat sapık,hiç bir zaman boyun egme sakın,kendine ortak mı arrıyormuş sapık herif,çevrenden uzaklaştır,tehdit edersede savcılaga suç duyrusunda bulunursun,neden çekiniyorsun meydan onlara mı kalsın.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 32

• çok aptalsın he kendi kendinle çelişkiye düşüyosun çok gereksiz boş biri oldugun belli. seviyorum biraz diyosun serefsiz kişiliksiz adi biri diyosun seni resmen altına alacagını söyleyen ve sana bi cinsel obje olarak bakan adamı sevmek senın karaktersızlıgın onun degıl.

3|0
    1|0
  • Böyle bir yaratık hala nasıl sevilir anlamam .

İletişimi kesin , hiçbir şekilde sizinle bağlantı kurmasına mahal vermeyin .

0|1
    0|0
  • yarın birgün bşka bir sevgilin oldünda anlatman gereken ne varsa hepsini anlat,çocuğn elinde şantaj yapicak alet bırakma yoksa sana zamanı geldiğinde istedğini yaptırır,bi oyun oynar tecvz de eder,istedği yere çağırır,lütfen dikktli olun ve dürüst olun evlenecğin adama karşı

1|0
    0|0
  • Eline ne koz verdiğini paylaşsan bence daha kolay yardımcı oluruz.

0|0
    0|0
  • Seviyorum biraz ? Sonunada o serefsiz kisilimsiz bir adi ? Atalarimiz bosuna dememis konusmadan iki kere düsün öyle yaz diye

2|1
    0|0
  • Sanırım sen onunla cinsel fantazilerini fazla paylaşmışsın. Yoksa senden cesaret almasaydı bu kadar cüretkar olamazdı. Ona bu cesareti senin davranışların vermiş. Önce kendini toparla sonra ondan zaten kurtulursun. Tabii kurtulmak istiyorsan. Ayrıca bu durumu kocana anlatmalısın. Kendi başına bu işi çözecek güçte olmadığını görüyorum. Onun dediklerie teslim olabilecek kadar zayıf bir kişilik görüyorum sende kusura bakma ama yazdıkların bunu söylüyor.

0|0
    0|0
  • Böyleleri adamım diye geziyor birde

1|1
    0|0
  • yok artık bu nedir yaa insan bu kadar abaza olur

0|0
    0|0
  • Onunla telefonda görüşecek olursan ve telefonun destekliyorsa konuşmalarını kayda al. Zamanı gelince (onun) bir tarafına sokarsın.

0|0
    0|0
    • telefonda kesinlikle bu sekilde konusmuyor

ayni mahallede oturuyoruz ve bu konudan bahsetmeden öncede tedbirini aliyor ses kaydi vb seyler varmi diye

• abine kuzenine vb. söyle birilerini uyarsın o adamı. ben senin kocan olsaydım, bana anlatmanı isterdim, hiçbir şey saklama eşin olacak kişiden anladın mı ? ona anlat,uyarsın adamı. belli ki o adam terbiyesizin vicdansızın teki. kendi karısını bile düşünmüyor, vicdanı olsaydı aynı yastığa baş koydugu karısını aldatmazdı.ilerde evlendiğinde,eşinden saklarsan böyle bir şeyi bunalıma bile girersin. saklama olur mu saklama..

0|0
    0|0
  • hem seviyosun hem şerefsiz ha? vay canına sayın seyirciler..sen kesin aldatmazsın kocanı ben eminim..

1|0
    0|0
  • hangi sehirde bu adam

1|0
    0|0
  • başkasını secip giden biriyle daha ne işin olur senin o başkasıyla evli olacak yanındada seni garnitür olarak kullanacak yüz vermeyeceksin

0|0
    0|0
  • senin resimlerinide çekmişse ömür boyu dayanır kapına. bir ona bir ona :-)

zamanında akıllı olacaktın

0|0
    0|0
  • bi tarafı yemez kimsenin böyle birşey yapmaya sana böyle birşey söylediği zaman kayıt al mahkemeye ver... bütün herkes tarafından kınanır karısı bile terk eder.. Şayet biri benm kardeşime böyle diyecek adamın dünyasını ...

0|0
    0|0
  • bişey yapamaz sen rahat ol biraz zaman geçme4sini bekle o hayvani cinsel açlığını gidersin sen aklına bile gelmezsin... için rahat olsun...

0|0
    0|0
  • yahu sen istemedikce nasil olacak bu? neyin santajini yapacak? korkacak bir durumun yok ki! su an bile sikayet edebilirsin bu adami

0|0
    0|0
  • bunu evlendiğin kişiyle ilk sevgili olduğunda söylemelisin daha da olmadı polise gidip şikayet etmelisin

0|0
    0|0
  • merak etme dik dur,hıç bişey olmaz.korkarsan kaybedersin ve hata yaparsın.bu devirde kimse kimseye şantaj yapamaz.savcılık 2 günde içeri atıyo adamı

0|0
    0|0
  • seviyorum biraz ?

0|0
    0|0
  • bu bir talebe rüyası.

sana anlattılar sende burada soruyosun...

0|0
    0|0
  • Tam başına bela olmuş bu adam şikayet et karakola beni tehdit ediyor diye

0|0
    0|0
  • onda 1 defa verirsen gerisi hep gelir.!

0|0
    0|0
  • Yazdıklarından açıkça belli o adamla sen daha çok yatarsın

0|0
    0|0
  • bir b.k yiyemez ısıracak köpek ürmez

0|0
    0|0
  • hem seviyorum hala diyorsun,hemde şerefsiz adi diyorsun,neden şantaj yapsınki onunla ne yaşadın ki ?

0|0
    0|0
  • kocan kodesi boylar muhtemelen

0|0
    0|0
  • polisi arıyorsun ve sana şantaj ayptığını söylüyorsun alıyorlar merkeze öptürüyorlar herkese :))

0|0
    0|0
  • ozaman polise gidersin sende

0|0
    0|0
  • yuhhhhhhh...tersle hemde pıs tersle ..polıse sıkayet ederım de bak nasıl duruluyor

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 8

• şu anda hayatında bırısı varsa ve evlenmeyı dusunuyorsan bu konuyu mutlaka onunla konusmalısın yoksa evlendıgın zaman olurda dıger adam bole bısı yapmaya kalkarsa esıne bunu acıklaman daha zor olacaktır ve sunu sana solıyım hala bıraz sevıyorum demıssın asla ama asla onu tamamen unutmadan evlenme bu senın ıcın ıyı olmaz kotu bır evlılık yasarsın ve yıne uzulen sen olursun tamamen unutursan onu sana tamamen unutturacak bırısıyle tanıstıgın zaman evlen ve hayatındakı erkegede herseyı anlat mutlaka yoksa ılerıde senın ıcın sorun our

1|0
    0|0
  • Ama bu çok çarpık bir ilişki.bunları düşünen midesiz karaktersizz aşşağalık bir adamı hala seviyorum demek çok saçmalık ötesi bir durum.bu kadarmı acizsin saana bu tip şeyler söylemesi

senden aldığı cesaretten kaynaklanıyor tamamenn.hiç onu suçlama sende suçlusun.kesinlikle biliyodur ona karşızaafın olduğunu ondan böyle rahat konuşuyordur.insanın bir duruşu olmalı ki karşındaki insan nerde duracağını bilsinn.ve ayrıcahergün seninle vajinal sex yapıcam yerinee her gün senii becericem gibi iğrenç cümleler kuruyordur eminimm.

0|1
    0|0
  • allah allah neyle tehdit etcek ki seni muhtemelen bu adam evli sende onu karısına söylemekle tehdit et kurtul.

0|0
    0|0
  • Yaş aralığı 25 - 29 hmm..

1.Sen istemedikçe ne görüşürsün ne de yaklaşabilir..

2.EVlendikten sonra senle iletişim geçmesini her yolla engelleyebilirsin.

3.EVlendikten sonra eline şantaj yapacak şeyler vermezsen nasıl yapacak

4.O cümleden sonra adamı hala nasıl sevebiliyorsun.

5. Adam seni kullanıcam ilerde diyor bunu anlamayacak kadar saf mısın?

6.Kalbinideğil mantığını kullan lütfen...

0|0
    0|0
  • böyle bir durumda tehdit ve şantaja papuç mu bırakacaksın güzelim? eğer öyle bişey yaparsa anlatırsın kocana sonra eve çağırırsın tamam yapıcam deyip. bir içeceğin içini sakinleştirici koyup içiririm eşim içerde beklerken. sonra da önceden kamera yerleştrilmiş yatak odama kocamla birlikte kapatırım kendisini. tabi kocam da bir maske takar heralde:) e sonra o görüntülerle ne yapacağın sana kalmış bebeğim:))))))

1|0
    1|0
  • bence hayal dunyan cok genıs

0|1
    0|0
  • şantaj yapabilmesi için elinde ne var

0|0
    0|0
  • sana attığı mesajların hepsini kaydet telefonda söylediklerini filan zamanı gelince sen şantaj yaparsın

0|0
    0|0
Yükleniyor...