Tecrübeli olması mı daha iyi, bakire olması mı?

Erkekler bir sorum var./ bugün dergide gördüm soruyu.. Diyelimki bir kızla tanıstınız ve isleri ilertlettiniz... Sonunda cinselliğe geldi olay. O güne kadar hiç o konudan konusmamıssınız. Kızın tecrübeli olması mı daha iyidir sizce yoksa bakiremi?

0|0
0|20

En İyi Erkek Görüşü

• Şöyle ki erkekler iş o duruma gelince tecrübeli olana aşkım çok güzelsin, harikasın, süpersin der iş evliliğe gelince o tecrübeli kusursuz kız yerini bakire olana bırakır. yani başka bir deyişle biri eğlenilecek biri evlenilecek kızdır. evlenilecek olan tabi ki tecrübeli olan değildir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Tecrübesiz kız ister erkekler, kıyaslanmaktan hoşlanmaz.

Ne kadar cahilse cinsellik konusunda o kadar iyidir :D

2|0
    0|0
  • tecrübeli ya da tecrübesiz olması benim için önemli değildir önemli olan istekli ve arzulu olması

1|0
    0|0
  • önceler bakire isterdim ama şimdi tecrübeli tercih ediyorum. konuyu uzatmasın. ne yapacağını bilsin ;)

0|0
    0|0
  • kızla eger seks amaclıysam bakıre olmasın. sıkıntı bakıre. bakıre olmasın. sureklı olur.

0|0
    0|0
  • Fark etmez sonuçta sevişeceğiz

0|0
    0|0
  • az biraz bişeyler biliyor olmasını isterim. en nihayetinde işin genel kültür kısmı da var. cahil ve odun kızla işim olmaz.

0|0
    0|0
  • Bakire olmalı ama O da istekli ve şehvetli olmalı :)

0|0
    0|0
  • sadece cinsellik için biraraya gelmişsem önemli değil yani ha daha önce yapmış ya da yapmamış önemli olan bana verecek olması.ama evleneceğim biriyse tabiki bakire yani kullanılmamış isterim

0|0
    0|0
  • bakire olsun herşeyi bnde öğrende isterim ama tecrübeli de olabilir tabiki bazen tecrübe de aranmıyor değil

0|0
    0|0
  • Tabi kide tecrübeszi soruya bak yok on kişiyle yatan olsun iyi bari ondan sonra hastalık kapsın erkek git işine be..

0|0
    0|0
  • bakire olsun evlenince olsun evlenmeden olmasın cinsellik

0|0
    0|0
  • Evlenmeyecegim kizin bekaretine dokunmam

0|0
    0|0
  • tecrübeli olmasini yeğlerim. ama uzun sure bana vermeden tecrübeliyse, ugrasmam bir daha onla

0|0
    0|0
  • Amac sadece zevk almaksa tecrubeli olmasi daha iyi :)

0|0
    0|0
  • bakire tabiki

0|0
    0|0
  • seks yapamsnı benim ögretme daha cok hoşuma giderdi :D

0|0
    0|0
  • Bakire olmasın

0|0
    0|0
  • bu duruma göre değişir uzun vadeli sonu evliliğe dayanıcaksa tecrübesiz bakire he daha kısa vadeli ama doğru düzgün boyuttaysa o zaman tecrübeli.

0|0
    0|0
  • tabiki bakire ilkim olsun bir tek bana ait olsun..bi tek benim kadınım olsun..benimle zaten herşeyi öğrenir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...