Sizce böyle bekaret kaybedilebilir mi ?

Tam bir birleşme olmadan ama sadece kafasını içine zorlanmışsa bekaret gitmiş olabilir mi ? ama içine girmemiş. ve vajinanın girişinde ilk gün biraz acı değilde zorlamış oldugu için bir ağrı gibi bişy olduysa bozulmuşmudur

0|0
7|9

En İyi Erkek Görüşü

• dar olduğu için kuru kuruya baskı uygulandığı için ağrı olur bozulduğunu hissedemediysen olmamıştır

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• gitse nolur gitmese nolur ruhen gitmiş zaten bedenen gitse ne olur

4|4
    1|0
    • En iyi cevap bu isde zoruna gitsede gitmesede isine geleni degil gercekleri görmelisin kizim sec isde bunu en iyi cevap ! Agzina saglik dostum +1

• senin gibi zihniyetler yüzünden bakire kız kalmadı evlenilecek. zar öneml değil ruh önemli diye diye her önüne gelene veriyolar

• harbi kamilsin yiyişsin yiyişsin sonra sana gelip bakireyim desin için dahamı rahat olucak sana iyi şanslar

• kanama olmadıysa sorun yok

0|0
    0|0
  • fırçalama yetersiz mi kaldı ?

0|0
    0|0
  • kanamadıysa sanmıyorum kaybettiğini ama dikkat et kendinizi frenleyemezseniz gider

0|0
    0|0
  • merak etme bişi olmaz ütüleme yapılmış demekki:))

0|0
    0|0
  • bence sadece ufak bir zorlanmadır...

0|0
    0|0
  • arkadasım kızlık zarı vajenin ucundada olabilir çok gerisinde de olabilir farklıdır yani o yüzden bir jinekologdan yardım almanı şiddetle tavsiye ediyorum .

0|0
    0|0
  • bozulmuş olabilir ağrı var diyorsan eğer

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• 2012 de konuştuğumuz konular hala aynı maalesef..

Güzelim kafana takma,bozulduysa bile git bi hastaneye jinekologlara falan diktir zarını eğer önem veriyorsan..

0|0
    0|0
  • sanırım içine girmemiş sadece dudakları arasına girmiş anlattığına göre öyle ise vede kanama yoksa bozulmamıştır

0|0
    0|0
  • gitmiş olma ihtimali var

0|0
    0|0
  • herşey ihtimal dahilinde doktora görünmen en doğrusu.

0|0
    0|0
  • hayır

0|1
    0|0
  • umarım bozulmuştur.yapmaktan ne farkın kalmış ki...

0|4
    2|0
    • Kandircak ilerde kocasini ben bakireyim diye ;) böylelerini ...

• arkadaşım yaşadı bu durumu çok korkuyodu sonra evlendi ve bozulmadını anlamıştı

0|0
    0|0
    • Kocasinada tabi bakireyim dedi hic bi erkegin eline dokunmadim dedi dimi ?

Yükleniyor...