Hiç ilişkiye girmedim, acaba erken boşalma olabilir mi?

cinsel istek acisindan baya istekliyim her gun mastirmasyon yapiyorum ister istemez herseye uyariliyorum acaba erken bosalma felanda olabilirmi cok korkuyorum valla

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• fazla yapma

0|0
    0|0
    • gerçek, p*rno gibi değildir. o sicak delige girmeden once, uzun uzun sevişmelisin. bunu sakin unutma. ilk seks olacagi için, en az 20 dakika on sevişme sart sana. hatuna biraz oral yap, onu da hizlandir, sonra girdiğin zaman devam et, baktin geleceksin, yat yere hatunu kucagina al. bu pozisyon, erkeği geciktirir her zaman. oral seks yapin 5-10 dakika ok ? kolay gelsin.

• comper sevisirken cok kalkmiyor beniki yari kalkik bile olmuyo az kan oluyo yani acaba erken bosalma degilde gec bosalmada olabilirmiki ?

Erkekler Ne Diyor 1

• sen önce mastürbasyon yazmasını öğren dostum.sonrada acele etme bilirsin ki hızlı giden atın ...seyrek düşermiş

0|0
    0|1
    • takila takila orayami takildin ? yanlis yazsam ne olcak dogru yazsam ne olcak omu onemli olan ne oldugunu anladin niye uzatiyosun yas kac anasini satayim bu ne ya hala bu tarz seylere takilanlar var

Yükleniyor...