Konuyu nasıl daha ileriye taşıyabilirim?

Arkadaşlar sevgilimle 2 yıllık bir ilişkimiz var ve sevgilim biraz utangac yani daha önce hiç ilişki yaşamamış ilişki derken tabiki bakire yani hiç sevgili olmamış herşeyi benle yaşıyo bu yüzden çok şanslıyım zaten bir seneye de nişan yolu gözüküyo :) bazen mesajlaşırken son 1 - 2 ayda yavaş yavaş cinsel muhabbetlere giriyoruz az bişi konusuyoruz sonra ben sütyenini çıkarıyorum göğüslerini okşuyorummm öpüyorumm falan diyorum o da gülüyo terslemiyo yani utanıyo işte ama hoşuna gidiyo yani e bende orda tıkanıyo kalıyorum pek beceremiyorum sorum şu ki konuyu nasıl daha ileri taşıyabilirim onu çok utandırmadan nasıl tahrik edebilirim sonraki hamlem ne olmalı :) ve onu tahrik edici nasıl sorular soruyum :) yani ıslandın mı tahrik oldun mu demek falan istiyorum ama daha kibarca yavaş yavaş konuları nasıl oraya getiririm :) nolur penisimi hisset falan filan abuk subuk seyler demeyin yalvarırım daha o kadar ilerletmedik...

Güncellemeler:
En iyi cevap seçeceğim :)

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• Belki de onu yönlendirmen daha doğru olacaktır. Parmağınla göğüs uçlarını benim elimmiş gibi okşa diyebilirsin. Ellerini benim ellerimmiş gibi vücudunda gezdir. Bana en çok nerene dokunmam hoşuna gittiğini söyle de. O her ne kadar utansa da yavaş yavaş çözülecektir. Sen onu yönlendir ama seni yönlendirmesini sağla. Bir sonraki hamleni o doğrultuda yap. Hadi bakalım.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• 2 sene dayanmissin biaraz daha dayaniver bir zahmet

0|0
    0|0
    • Ama bir yere kadar yani erkeğim sonuçta insan konuşmak istiyo nolur iki üç tatmin olsak dimi :D

• Mesajlasmakla kalicaksan acik acik konusabilirsin kac yiliniz gecmis yanlis anlamaz.aldatma yeter

• Sadece mesajlaşırken diyorum yanındayken konusunu dahi açmam :) işte sorun o mesajlaşırken nasıl ilerletcem :)

• göğüslerinden bacaklarına sonra bacaklarının arasına doğru devam eebilirsin mesajda tabii mümkün olduğunca yavaşlat ki heyecanlı olsun:)

0|1
    0|0
  • yanında olunca film izleyin yavaş yavaş öp. vucudunu ona yasla. devamı gelmiyorsa şakaya vur

0|2
    0|0
  • Kalp atışların çılgın atıyo şu an aklından neler geçiyor öğrenmek için neler vermezdim de.. masum ve istekli bir ifade takıl o sökülürse sökülür ilerlersiniz ;)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• şanslısın dostum mutluluklar

0|2
    0|0
  • çaylaksın bence bu durumlar ahiç bulaşma edebinle evlen ondan sonra yap. sen bakir o bakire olmaz öyle 2 taraftan birinin tecrübesi gerek...

0|0
    0|0
  • sana tavsiyem evlenmeden o kızı ellme kardeş ben cok yapıyorum ama ortam kkızıyla hic bakire br kızlar yapamdım elleme onu :d ya da nişanlan kesinleşssin ondan sonra

0|1
    0|0
    • Kardeş ellemek gibi bir niyetim yok zaten sadece ufak tefek mesajlar falan ;)

• hm tm koaly gelsin o zamn Ç)

Yükleniyor...