Evlilik ve bakire, bakir olmak...

Arkadaslar malum bakire ile bakir evlendiginde önceden cinsel bir temas olmuyor ve bundan dolayida gerdek gecesinden önce bir birlerinin vücudunu görmüyorlar. Bu durumda nisanli iken iki tarafta kiz ve erkek kendiliginden vücudunda annormal olan veya eksiklik, fazlaliklari söylemesi gerekirmi? Bence gerekir!

Sünkü diyelim kiz vücudundaki yaralari veya hastalik olabilir, cinsel organda bir annormallik vs. akliniza ne gelirse evlenmeden önce söylemese ve gerdek gecesi erkek bunu görse ve tiksinme gibi birsey olsa o evlilik nasil devam eder?

Tabiki evlendigin insani vücudu icin degil en önemlisi karekteri icin sevdigin icin evleniyorsun, yinede bir saglikli cinsel hayat icin bence bunlarda önemli.

Burada erkekte bence acik ve net eksik veya fazlasi, hastaligi, yara, iktidarsizlik gibi, kücük cinsel organi (10 cm den kücük ) gibi vs. söylemesi gerekir diye düsünüyorum.

SIzce bu düsüncem yanlis mi?

Bakire veya bakir olupta evlenen arkadaslar tecrübeniz nasildi? Önceden bu konular konusuldumu veya bunlar hic konusulmaz mi?

Sünkü gidip kiza senin eksikligin veya fazlaligin, hastaligin varmi diye soramayiz, bu erkek icinde gecerli. Ikiside bundan alina bilir veya bozulur.

Benim icin önemli olan agiz, ayak, vücut kokusu var mi yok mu cok önemli. Ikincisi vücütta önemli. vs..

Sizin fikrinizi ögrenmek isterim. Ben daha bakirim ve evlenmek istiyorum. Kizdan hoslaniyorum daha nisanli degiliz ama insallah yakinda olacagiz. Nasil davranmam gerektigini bilmiyorum.

Ciddi cevaplar bekliyorum.

0|0
1|2

En İyi Kız Görüşü

• Dogru dusunuyorsun. Bu da benim ne zamandir kafami karistiran biseydi. Bizşu ansevgiliyiz ilerde evlenmeyi dusunuyoruz ama cekindigim seyler var. Mesela onla tanismadan once 30 kilo falan vermistim. Karin bolgemde, ve kollarimda, gogus bolgesinde catlaklar var hemde cok kotu gorunuyor. kollarimda karin bolgemde yine biraz sarkma var. sarkmalar icin cozum var ama bu catlaklar gercekten kotu gorunuyor sinirimi bozuyor. dikkat cekecek derecede yani. o kadar kilo verdim vucudum deforme oldu. eksik hissediyorum kendimi . bende kararsizim evlenmeden once soylesem mi acaba. sen olsan ilk gece bu goruntuden rahatsiz olur muydun ?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• haklsıın ...

0|0
    0|0
  • bak dostum sana kısmen katılıyorum ama böyle bişeye fetva çıksa herkes biriyle evlencem deyip yatmaya başlardı. mesela ben ve sevgilim birbirimizin ilkiyiz ve hemen hemn vucudumuzu da biliyoruz birbirimizin. ama ilkimiz için de bu bir ilk. ben onunla evlenirim yani onu kullanıp da atmam o da beni bırakmayacak inş. karakterini de beğeniyorum tabi bunun yanında yani evlenince de fiziğimizi sorun edemeyiz çünkü biliyoruz ve böyle de olmalı ama bu dediklerin evlenmeden bikaç hafta öncesi olmalı (ben erken yaptım ama evlenirim onunla kullanmam ve tam birleşme de olmadı zaten o istese de yapmam sadece gördüm işte) hatta düğüne daha yakın. yoksa biçok kişiyle bu dediklerim yaşanırsa aile yapısı bozulur

0|0
    0|0
Yükleniyor...