Bu teklifi kabul eder misiniz?

Bakire bir kız sizinle ilişkiye girmek istese siz bu teklifi kabul eder misiniz?

0|0
263

En İyi Erkek Görüşü

• Yapardım açıkcası o anı yaşamak isterdim yani ama ona karşı nazik olurdum canı cok yancağı için ilk benmle olması kadar güzel bişey yoktur bnce Sen bakiremisin ? ayrıca buradaki bir çok erkek yapmam diyoda Hepsi aç kurt gibi atlardı üzerine bundan eminim

2|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 62

• Kezbansa olmaz.

2|0
    0|0
  • Iyice emin olup olmadigina bagli.. cunku bu sorumluluk gerektiren bir sey.. bazilari bunu gurur olarak algilar yani " ilk onu ben ..." gibi boburlenir ama.. onemli olan kizin ne hissettigidir.. eger hazirsa ve gercekten istiyorsa acikcasi ben boyle bir tekliften gurur duyarim.. cunku en onemli anini benle yasayacak diye dusunurdum.. ve o sevisme cok ozel olmali ki.. seksin zevkve mutluluk veren bir ihtiyac oldugunu iyice hissetmeli...

1|0
    0|0
  • bu teklifi kabul etmek için hayatın süprizlerine de hazır olmak gerekir. bu arada sozyal çevreyide unutmamak gerek. doguda böyle bir şey yapmak çifte cinayet sebebidir. batıdada sehir veya köy arasında farklılıklar vardır .hangi şartta olursa olsun kabul etmezdim burada yaşta çok önemli

0|0
    0|0
    • 18

• yaştan kastım herkesten tamamı ile bagımsız her hareketine sorgulayacak insanların olmaması. kanunlarımız 18 yaşı reşit olarak görsede hayat teçrübesi yetersiz olup ileride pişman olabilecegini düşünerek böyle bir teklifi kabul etmem

• Güzel ve çekici biriyse olabilir

1|0
    0|0
  • Bekaret bozma taraftarı değlim ama mecbursam çok istiyosak yaparım..

0|0
    0|0
  • o mebal bana fazla, kafamın çoook iyi olması lazm ya da gözümün dönmüş, ayık ve sağlam kafayla asla yapmam!

(yapmadimda bir keresinde)

0|0
    0|0
  • Teklif geldi ama asla kabul etmedim. Ama nişanlısından ayrıldıktan sonra çağırdı beni yanına ve benimle beraber oldu. Şimdi evli olmasına rağmen uzak bir şehirde oturuyor bir arkadaş gibi arar ve sohbet ederiz.

0|0
    0|0
  • Ben de O kızı istemeliyim, sonra evlenmeyi düşünüyorsam (O kızla) olur öteki türlü benden uzak olsun!..Ben ateşten korkuyorum çünkü.

0|0
    0|0
  • Kalsın canım. Onunla mı uğraşıcam bir de... deneyimli gelsin :)

0|0
    1|0
  • Zor soru, etmem diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Hiç farketmez, kız güzelse büyük bir zevkler girerdim

0|0
    0|0
  • al işte soruya bak çay demle neden etmeyeyim ki zarı aşamam diyemi korkacam o kadar sağlam değildir heralde :D

0|0
    0|0
  • Bakılır

0|0
    0|0
  • sanırım yapmazdım ben de, ama yalar yutar ısırır emerdim en sulu ve tatlı yerlerini fırsattan istifade.

1|0
    0|0
  • bakire bir kızla ancak oral ve anal yaparım...

zaten onu oral boşaltınca zevkten kuduracaktır

şimdilik o yeter ona

1|0
    0|0
  • kabul etmem. üniversitedeki kızarkadaşlarımın hepside bakireydi.birlikte olmadım.şimdi onlar evli ve doyasıya sevişiyorlar.ben hala manuel takılıyorum. pişman değilim.bir kızın kaderiyle oynamam...

0|0
    0|0
  • yaşı 18 den büyükse ve gerçekten hazır..eminse..olablir

0|0
    0|0
  • Kabul etmemistim zamanında yine olsa yine etmem

0|0
    0|0
  • heralde hemde hemen :D :D

0|0
    0|0
  • Ederim, ettim de daha once. Hatun kendini hazir hissetmezse zaten böyle bir teklifte bulunmaz asla merak etme.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    42

Kızlar Ne Diyor 2

• Ben bir erkek olarak Kabul etmem bir kadin icin en onemli nokta olduya ayrildik Ben onun bekaretiyle aynadigim icin kendimi hic affetmezdim onun icin bunu yapmam

0|3
    0|0
  • O sorumluluga girmek istemezler diye dusunuyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...