Kız arkadaşımın geçmişim hakkında ne düşüneceğini kestiremiyorum!

Arkadaşlar merhaba,

Siteye yeni üye oldum. İçinde bulunduğum bu tuhaf durum hakkında özellikle hanımların düşüncelerini merak ediyorum.

24 yaşındayım. Diplomamı aldıktan sonra iyi bir işe girdim. Sevdiğim işi yapıyorum ve iki senedir çalıştığım yerden gayet memnunum. Hayat bana her konuda olduğu gibi kadınlar konusunda da cömert oldu. Hayatım boyunca karşı cinsin ilgisi daima üzerimdeydi. Yakışıklı bir erkek olduğum söylenemez ama iletişim yeteneklerimin üst düzey olduğu söylenebilir. Kendime güvenim hep vardı. İlginç bir karaktere sahip olduğumu ve iyi bir kalbe sahip olduğumu düşünüyorum.

İlk ilişki tecrübemi 19 yaşında yaşadım. Şu ana kadar tahminimce 45-50 farklı kadınla çok kısa süreli ilişkim oldu. İşim gereği sürekli gezdiğimden ve yeni insanlarla tanıştığımdan dolayı imkan yaratabiliyordum. Yalnız bugüne dek bir tane bile güçlü bağ kurduğum bir kız arkadaşım olmamıştı, ta ki iki hafta önceye kadar. Benden iki yaş küçük çok hoş biriyle tanıştım. Çok zeki, bilgili ve kültürlü bir kadın. Fikirlerinden ve karakterinden çok etkilendim. Ayaklarımı yerden kesti diyebilirim. O ne zaman konuşsa kendimi sersem gibi hissediyorum. İlginç bir duygu seli yaşıyorum.

Her şey çok güzel gidiyordu derken konu birbirimizin geçmişine geldi. "Senin çok kız arkadaşın olmuştur" diyerek bana olta attı, ben muhabbeti ustalıkla kendisine çevirmeme rağmen bu konuyu sürekli kız arkadaşım açıyor. Kız arkadaşım geçmişiyle ilgilenmediğimi ve umursamadığımı bilmene rağmen durduk yere kendi geçmişini anlattı. Bu konu hakkında dürüst olması beni şaşırtmadı değil, ama ben de ona karşı dürüst olmak istiyorum. Ona bağlanmak istiyorum, çünkü kız arkadaşım ruhumu doyurabiliyor. Onunla çok güzel vakit geçiyorum, benden ayrılmasını istemiyorum. Kendi geçmişine kıyasla benim geçmişimde çok fazla insan var. Bu durumdan utanmıyorum, gurur da duymuyorum. Yalnızca öyle olacağı varmış. Geçmişimin onda kıskançlık yaratabileceğini, daha da kötüsü beni yaşadıklarımla yargılayabileceğini düşünüyorum. Her insan gibi ben de seksi çok seviyorum. Cinsellik benim için hiçbir zaman tabu olmamıştır, bu konuda gayet rahatım. O kadar kişiyle beraber olma sebebim onları kullanmak değil, karşılıklı fiziksel tatmine ulaşmaktı. Hiçbir kadını üzmediğime, ağlatmadığıma ve kırmadığıma yemin edebilirim.

Şimdi kız arkadaşıma karşı farklı duygular besleniyorum, hissettiklerim beni daha mutlu kılıyor. Kendimi zor bir konumda hissediyorum. Nasıl lafı dolandırmadan bu işi rafa kaldırmalıyım? Yalanlar üzerine kurulu bir ilişki istemiyorum. Yardımınızı bekliyorum.

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• ona karşı dürüst olmak istiyorum demişsin doğrusunu söylemişsin o sana dürst olmuş sende ona dürüst ol.

0|0
    0|0
Yükleniyor...