İnsanlar neden çekingen?

geçen markete gittim. market dediysem öyle mahalle arasındakilerden değil. istanbulun merkezinde bir alışveriş merkezinde bir hiper market. Prezervatif alacağım -paramın 2/7'siyle-. Neyse kozmetik reyonlarını dolaşırken etrafta tuhaf tuhaf, anlamsız bekleyen üç çift var. ikisi yeni evli oldukları belli ama birinin yanlarında iki tane küçük çocukları var.

Abi 40 yaşlarında, abla da 38'den gün almış gibi bir havası var. ama etrafından dolanmaya kalksan 3.5 saatte zor dolanırsın. Kilolu senin anlayacağın. Bunlar da reyonu işgal ettiler. sanki deodorantlara bakar gibi yapıp vakit geçiriyorlar. abla küçük sesle -ııı, bak şuda değişik galiba- falan diyo. içimden katıla katıla gülüyorum ben tabi. baktım bunlar bişey yapamıyor, ben aradan müsade isteyip işimi bitirdim. Ardından abi gaza gelmiş olacak ki, arkadan o da hızlıca seçti hemen yan reyondakilerle ilgilenirmiş gibi yaptı.

Ben olacakları merak ediyorum. şekerli suyun etrafında dolanan sinekler gibi millet prezervatiflerin önünde sanki parfümlerle ilgileniyormuş gibi uzaktan bakıyorlar. başka bir genç çift de aynı rolleri oynayınca güle güle uzaklaştım oradan.

Niye prezervatif almak bu kadar utanç verici?

Acaba "bizim seks yaptığımızı anlayacaklar" endişesi mi var?

Eğer öyleyse insanlar pekala mahremiyatlarını korumak ve gizlemek isteyebilirler...

Ve madem utanç verici de neden hızlıca alıp işine bakmıyor insanlar?

• Prezervatif almak utanç verici
    A seç
  • Seks yapıldığı dışarıdan anaşılır ve insanlar bunu istemeyebilir.
    B seç
  • Acemilik, ileride geçer...
    C seç
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
62

En İyi Kız Görüşü

• herkes yırtık olamıyor maalesef :(

0|2
    0|1

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• Hic utanmam valla gögsümü gere gere gider alirim hatta bir zamanlar calisdim yerde bedava dagitiyorduk

0|0
    0|0
  • A: Prezervatif almak utanç verici

0|0
    0|0
  • bunu ben ergenliğimde yaşıyordum orkid filan alırken .. de utanınca daha çok dikkat çekiyorsun

0|0
    0|0
  • iç çamaşırı alırkenbile utanıyorum eğer erkekse

0|1
    0|0
    • Sorma. Geçenlerde benim de başıma geldi. Hemen girişteki reyonda atletler vardı, alayım dedim. Seçtikten sonra tezgahtar "ödemeyi kasaya yapın" dedi. kasa da dükkanın tam diğer tarafında. etrafım sütyen, jartiyer seçen, üstünde bakan kadınlarla dolu. Utandım tabi ama kasaya zor gidebildim. Orada da 20'li yaşlarda iki kız fantezi sütyen külot falan almışlar ödeme yapıyorlar. Dedim gelmez olaydım. ızdırap oldu bana anlayacağın. Bi daha öyle yerlerden almıyorum iç çamaşır.

• utanıyorum zaten her konuda utangacım

0|1
    0|0
    • utanma duygusu iyidir. utanan insan hata yapmaz neredeyse. ben de utangacım ama o kadar da değil :)

Erkekler Ne Diyor 2

• onlarda ayrı dert mk biz biz bulmaya çalısıoz onlar neyle urasıo dovecen abı onları marketın onune cıkarıp dert neymıs gorsunler

0|1
    0|0
  • valla ben reyondan prezervatif aldıktan sonra zevkine en güzel kasiyerin sırasına girip prezervatif kutusunu eline veriyorum, hahah çok fena utanıyorlar.

0|1
    1|0
    • itikam gibi bişey mi?

Kasiyer de eminim profesyonel davranıyordur.

Belki de ne olduğunu bile bilmiyordur, ehueuheue...

• intikam değil dostum, sadece eğleniyorum :)

Yükleniyor...