Erken boşalma kızlar için çok mu önemli?

Tabiki hoş durum değil, hem erkek için hem de kız için. Ama bu meseleyi kimi erkekler devlet meselesi yaparlar. Kızlar için de bir devlet meselesi midir? Vakı-a yı adiyye midir? Yani, sıradan bir olaydır. Ama, bu geçici olayı kızlar böyle mi algılar? Sabreder bekler mi? Yoksa krize mi dönüştürür? Ya da en doğru refleks ne olmalıdır?

0|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

• Eşit şartlarda olursanız anlayış gösterebilir diğer türlü hayır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• erken boşalma kızlar için güzel bir durum değil. Tam havaya girmişken erkek bosalıyor olay bitiyor sonra o konsantrasyonu tekrar sağlıcaksında havaya girceksinde falan filan. Ben mesela partnerime şakayla karışık kızıyorum, of ya tam havaya giriyodum yada bi seyine sahip çıkamıyosun diyorum yada direk penisiyle konusuyorum niye yatıyosun oğlum kalk oyun oynıcaz falan diyorum. Bunları yapmamın sebebi erkek olarak partnerimin de bu durumdan hoşnut olmadığını bildiğim ve içinde bi eziklik olmasını istemediğimdendir. Yanii canım kısaca kızlar bu durumdan aslında şikayet ederler ama partnerlerine belli etmezler.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• erken boşalma genelikle ilk kez ilişkiye giren insanda en erken boşalma olur çünkü heycan ve reflekslerden dolayıdır bu yüzden ilk kez erkekle olan kadın biraz anlayışlı olmalıdır her ilişkiden ilişkiye boşalma süresi artar ve daha geç boşalır

0|0
    0|0
  • özellikle bakire bir bayan değilse ne yazık ki kızlar daha iyileri ile kıyaslarlar. dikkatli ol. başka yöntemler dene ve karşındaki kadını mutlaka boşalt ve rahatlat.

0|0
    0|0
  • ya kadınlar için önemli olan burada zevk farklı şekilde zevk verebiliriz 10 parmağınız var diliniz var olmadı manavda muz var salatalık var :)))

0|0
    1|0
  • sonucta ilşki iki tarafında zevk almasına bakiyor biri boşalır digeri olmaz yürümez yani

0|0
    0|0
  • erken boşalma heyecan ve refleksten olur zaten ve anlayışla karşılamalı ama erkekte hemen durmamalı

0|0
    0|0
  • erken boşama çok kötü bişey tabi ama ne kadar erkenden bahsediyosun evliliğin ilk haftasında falan mı boşucaksın dfghjklasgasas

0|0
    1|0
Yükleniyor...