Erkeklerdeki 'elde edene kadar' mantığının nedeni nedir?

Elde etmekten kasıt illa cinsellik değil. Mesela görüşmeyi, birlikte olmayı, zaman geçirmeyi çok istiyor, Tamam diyorsun. Pat, bi bakmışsın bir daha aramıyor?

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• o sanırım iki taraftan birinin veya ikisinin birden hayatlarındaki olumsuz , yanlış, hatalı düşünceler ve inanışlarından kaynaklanıyor. bu aralar bu tarz kitaplar okuyorum. kendinizde hep bir hata arıyorsunuz veya karşı tarafta ama aslında sizin veya onun düşüncesinin bilinç altında yatan bir hata var onun ne olduğunu bulmanız lazım. benim hatam ne değil de eksik olan ne diye kendinize sorun olumlu düşünce kitabını tavsiye ediyorum olumlu düşününce pek çok şey düzeliyor eleştirmeyin eleştirilmeyin insanları olduğu gibi kabul edin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• İlginç bir soru. Bir erkeğin kesinlikle "elde ettim artık" diye bırakacağını düşünmüyorum. Belki görüşmede meydana gelmiş olan olumsuz bir durum sebebi ile görüşmekten vazgeçebilir ve karşı tarafı kırmamak için yüzüne karşı söylemek istemez ve yolun başında iken kendini geri çekebilir.

Cevaplardaki gazoz kapağı yorumuna katılmıyorum.

0|0
    0|0
  • az gelişmiş çocukluk.

biriktirdiği gazoz kapaklarıyla övünç duyan bir milletin çocuğu sonuçta sözettiğin erkekler. yaş büyüyünce kendileri büyümüyor ki. Bu kez biriktirdiği kızlarla kendi kendine övünüyorlar işte. What iş next!

0|0
    0|0
  • nedeni siz kadınlar... çünkü kadınlar başta biraz namuslu, elde edilmesi zor kız, ağırbaşlı ayaklarına yatarlar. erkekler bunu bildikleri için ben bunu bi elde edeyim artık gerisi kolay derler. yani kadının erkeğe oynadığı oyuna karşılık erkeğin oyunudur. ama bu gerçek ki her kadın kendini ağırdan almaya çalışır.

0|0
    0|0
  • niye genelleme yapıyor bayanlarımız hep?

0|0
    0|0
  • ya erkeği tatmin edememişsindir yada doyumsuz zamparanın birine denk gelmissindir:)

0|0
    0|0
  • senden alacağını alıyor sonra napsın seni, bi düşündün mü :)))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Senin adınla cevap vermek istiyorum :) '' Kim Demiş '' ? Mutlaka gördüğü birkaç bişey olmuştur. Erkekler bu kadar da kötü değiller. Yanlızca onların gözünden görmeyi bilmek lazım..Eğlenilecek evlenilecek kızlar vardır..Kalkıp ilk görüşmeye orası burası açık gelen bi kız mı ? Yoksa gayet düzgün oturmasını kalkmasını ağzından çıkan kelimenin bilincinde olan bi kız mı? Mantııkkk. Ama kesinlikle elde edene kadr diye bi değime katılmıyorum Bu soruya cevabım ''KİM DEMİŞ''

0|0
    0|0
  • bu bir bayan olarak benim için de geçerli erkeği elde edesiye kadar yapıyorum bütün cilvemi sonra aşık edince bırakıp gidiyorum evet evet anladım ki ben kesinlikle erkek beynine sahibim :D erkekleri genellemeyin onlarında çok farklı çeşitleri var 3-5 tane yani :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...